Konor Mekgregor se veoma loše vratio u oktagon. Nokautiran je već u drugoj rundi, a bolji je bio Dastin Poarje. To je izazvalo burne reakcije širom MMA sveta, ali i van njega
Oglasio se i najbolji bokser 21. veka Flojd Mejveder, koji opleo po mnogima, ali i po Mekgregoru, rekavši da ga ljudi mrze zbog rasizma!
Oni su boksovali 2017. kada je Flojd pobedio nokautom. Povod za oglašavanje Amerikanca bio je jedan Instagram post u kome se postavilo pitanje:
- Zašto Flojda mrze zbog načina na koji se ponaša, dok je Konor voljen zbog istog takvog ponašanja?
- Video sam ovaj post i verujem da svet zna da Prevarant Mekgubitnik (Con Artist McLoser) može da ukrade sve moje i da bude voljen, dok mene mrze. To vam samo pokazuje da rasizam i dalje postoji. Samo da znate, ta propalica nikad neće biti ja, niti će biti na mom nivou. Ja sam prosto drugačije izgrađen, moj mentalni pristup je sa druge planete, niko nema bolje veštine od mene. Ja sam rođen kao pobednik i da, ja pričam svašta i prozivam, ali uvek to potkrepim! Oni to mrze, napisao je Flojd i dodao:
- Tužno je što možeš da budeš siromašni crni klinac iz geta, koji se celi život suočavao sa rasizmom, i da radiš veoma jako da bi izvukao sebe i svoju porodicu i došao u bolji položaj, a većina mržnje dolazi od mojih ljudi! Konor ne može da pobedi čak ni u svom sportu, ali priča o povratku boksu da bi se borio sa Pakjao. Niko to neće hteti da gleda, to je kao da moji ostaci jedu moje ostatke!
Mejveder je inače posle borbe sa Mekgregorom boksovao jednu egzibiciju, a u februaru će i drugu.
Jović, Kostić, Radonjić, Pavlović, Vlahović, Sergej Milinković Savić! Bravo Srbi! Posle sjajne i berićetne subote u kojoj su srpski reprezentativci u najjačim ligama sveta tresli mreže, popularni SMS je je doneo izjednačenje Laciju protiv Sasuola. Lacio je pobedio 2:1 (1:1).
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Jović, Kostić, Radonjić, Pavlović, Vlahović, Sergej Milinković Savić! Bravo Srbi! Posle sjajne i berićetne subote u kojoj su srpski reprezentativci u najjačim ligama sveta tresli mreže, popularni SMS je je doneo izjednačenje Laciju protiv Sasuola. Lacio je pobedio 2:1 (1:1).
Ministar odbrane Bosne i Hercegovine Zukan Helez, koji danima ne prestaje da izgovara skandalozne izjave na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića, priznao je da su tokom nedavne posete šefa naše države BiH "pratili svaki njegov korak", nakon čega je usledio obrt koji on nije očekivao.
Najmanje 12 američkih saveznih država prijavilo je sajber napade na vodovodne sisteme za koje zvaničnici sumnjaju da su povezani sa hakerima koje podržava Iran, izjavili su danas izvori upoznati sa slučajem.
Ono što se dešava u redovima takozvanih „studentskih blokadera“ prevazilazi sve granice! U pokušaju da po svaku cenu uspostave kontrolu - potpisuju sramne ugovore kojima se ukida sloboda i uvodi strahovlada!
Aleksandar Jovanović Ćuta brutalno je otkrio licemerje opozicije i takozvanih „studentskih blokadera“, pa javno priznao da nemaju nikakav plan i da sada pljuju po onome što su sami govorili!
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević danas je tokom drugog Kolegijuma naše televizije na emotivan način komentarisao bolnu priču o stradanju dvanaestogodišnjeg mališana Siniše Dobrića u zločinačkoj akciji "Oluja", a potom se obratio blokaderu sa dna kace i ostrašćenom antisrbinu Milanu St. Protiću.
Svi antisrbi udruženi s blokadersko-tajkunskim medijima ostrvili su se ovih dana ponovo na predsednika naše zemlje Aleksandra Vučića i to jer je, verovali ili ne, bivšem načelniku Vojno-obaveštajne agencije (VBA) Momiru Stojanoviću stigao poziv za saslušanje od Javnog tužilaštva za ratne zločine u Beogradu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će Srbija nastaviti da govori istinu o svojim žrtvama, uključujući i žrtve u hrvatskoj policijsko - vojnoj akciji "Oluja" i dodao da je Hrvatskoj problem to što ih Srbija ni za kakvu pomoć i podršku ne moli.
Veliki požari i snažno nevreme zahvatili su danas gotovo celu Srbiju, a trenutno je najkritičnije u Južnom Banatu gde je izgorelo više od 500 hektara šume u delu Deliblatske peščare, a onda i krenuli jaki pljuskovi sa grmljavinom.
Teroru takozvanog "otimača zlatnih lančića" u Novom Sadu, prema navodima objavljenim na društvenim mrežama, došao je kraj nakon akcije policije u kojoj je osumnjičeni uhapšen.
Američki predsednik Donald Tramp veruje da ga je ministar rata Pit Hegset obmanuo u vezi sa smanjenjem američkih zaliha oružja tokom rata protiv Irana, objavio je u sredu Vašington post, pozivajući se na izvore u američkoj administraciji.
Evropa se suočava sa ubrzanim starenjem stanovništva koje bi moglo ozbiljno da ugrozi dugoročni privredni rast i održivost penzionih sistema, pošto je medijalna starost stanovništva EU u 2025. dostigla 44,9 godina, što je za 2,1 godinu više nego 2015.
"Oprezni optimizam" koji je preovladao u ukrajinskoj vojsci početkom leta "uglavnom je nestao", piše Julijan Repke, vojni posmatrač nemačkog lista Bild i otvoreni simpatizer Ukrajine, nakon niza sastanaka sa ukrajinskim vojnim osobljem.
Najmanje 12 američkih saveznih država prijavilo je sajber napade na vodovodne sisteme za koje zvaničnici sumnjaju da su povezani sa hakerima koje podržava Iran, izjavili su danas izvori upoznati sa slučajem.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Ako vam se jede nešto slatko, a ne želite da koristite rernu, griz kolač sa keksom je odličan izbor. Za njegovu pripremu potrebno je svega nekoliko sastojaka.
Većina prvo posegne za sirćetom ili sodom kada se sudopera zapuši, ali jedan jednostavan trik sa ledom i solju privukao je pažnju korisnika društvenih mreža.
Pre 45 godina održano je jedno od najpoznatijih kraljevskih venčanja u istoriji, kada su se venčali tadašnji britanski prestolonaslednik Čarls i ledi Dajana Spenser. Raskošna ceremonija ostala je upamćena kao jedan od najznačajnijih događaja britanske monarhije i popularne kulture.
Melvida Durdžić, majka Asmina Durdžića, uključila se u program emisije "Narod pita" i sramno je oplela po starleti Maji Marinković, koja je u vezi s njenim sinom.
U novoj epizodi emisije "Demanti", Ana Radulović govorila je o brojnim temama, a dotakla se i osobe iz rijaliti sveta koja ju je, kako kaže, veoma razočarala.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.