Srbijo, pogledaj ovo! Zabrana Vučićeviću da uđe u Crnu Goru pokrenula lavinu reakcija - Da li oni stoje iza napada na urednika Informera?
Glavnom uredniku Informera Draganu J. Vučićeviću vlast Crne Gore zabranila je ulazak u tu zemlju - vest je koja je odjeknula regionom u petak, a koju su pojedinci iz naše zemlje jedva dočekali da počnu da seire i da se raduju.
28.06.2026
08:10
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
dule
pre 2 godine
Шта таква "величина" тражи по аутобуској станици и то у wc-у?
Ratko
pre 2 godine
KLOSARKO JEDNA ,FUJJJJJJJJJJ A KAD STE I VI SLOVENCI BILI LJUDI SAMO PODGUZNE MUVFE AUSTROUGARSKE ........DODJI SLINO JEDNA ZA NOVU GODINU DA VIDIS VASU KULTURU PO KAFANAMA .....
Pantelija Milošević
pre 2 godine
Doživotno joj zabraniti ulazak u Srbiju.
NEKO
pre 2 godine
Sta je slagala?
Jugo
pre 2 godine
Neznam bas sve alli trebalo bi da taj balkan bude malo moderniji sa tim WC koliko vam godina treba da znate da je to dobro za sve nisam ja video to WC alli razumem tu curu uzmite placeno i odrzavajte to kako treba jer je korisno za vse gradane sveta i Srbije zamene je to ugled jedne drzave ko i sve drugo putevi sretstva kojim putujes i sve dugo,Ja nisam dolazio u Srbiju od davno i kad sam dodo ove godine bio sam zaprepasceno koliko pasa po ulicama cele Srbije to kad sam tamo ziveo ko dete nije bilo sramota cim pitam nekoga sta je ovo kazu kao da ima neka orgnizacija se pojavila da nesmes da ih pokupis i pogubis cim nemaju vlasnika pa ko komanduje drzavom illi opstinama zar ta orgnizacija pomaze beskucnim pasova beh hrane povredeni po ulucama gladni itd itd kako ona pmaze tim psima da zivu tako bedno ajde bre gde vi zivite i u kom veku i gde to ima na svetu.Na zapad nigde amma nigde neces videti psa bez gazdu.To mozes videti samo u glupm drzavama.Drugo toliko prljastine na ulicama plasticne flase i jos mnogo drugog odpada to nema na zapad ima alli ni 5 % od vaseg nema to je barem lako ta plastika plasticne flase i druge kaucija naplatite veliku i videcete kako narod nece bacati to je bar lako resiti.Trece kaki sum vam putevi u gradovima pa zar nema ti nacelnici i opstini da brinu za svoj grad illi samo gledaju da oni vise zaradu i bas ih briga za grad i gradana kako izgleda.To je bre sramota nekako mi izgleda da ti ljudi nemaru za nista samo guraju sve ispre sebe i jebe se njima za bolju buducnost,I celo vreme pricaju o nekim mafijasima nekim podmitivajnem kad ides kod doktore illi kad treba dase operises,Tako da sam bio razocaran sa Srbijom mislio sam da su napredovali barem malo vise nego ovo laki problemi koji mogu da se resu od drzave i naroda samo treba imati volju i biti strog naplacivati dobre kazne oni koji ne postuju pravila.To JE TO
Dragica Ninkovic
pre 2 godine
Malo poradi na pravopisu i onda drži predavanje, mi smo narod sa dušom
Mladic
pre 2 godine
Nije puno pogresila 😃😃
patriota
pre 2 godine
Koga je briga šta ćurka laprda .
Moca
pre 2 godine
Zabraniti joj ulaz Srbiju.
Branko Petrovic
pre 2 godine
Ova je bar iskrena - nije nam kao ostali Slovenci pila krv 70 godina, zagovarala "bratstvo-jedinstvo", pa nam tek onda pucala u ledja, ova je odmah rekla da joj se gadimo...gade se i oni meni, da sam ja bio na granici - ona i ostali njeni je ne bi presli, "na-levo-krug"...
Nada
pre 2 godine
Pa kada neznas da koristis ti obuci pelenu ili pisaj u gace - glupaco jedna !
Stefanel
pre 2 godine
Pa takav wc ima u njenoj Sloveniji , čim predje granični prelaz iz Austrije. Plus takav čučavac košta u Sloveniji 1 evro.
voja
pre 2 godine
ha cuj slovenija i civilizacija jeste civilizovani samo dok vam je policija na ulicama cim nema njih vi ste u haosu,pa zato cela slovenska nacija dodje u beograd za novogodisnje praznike pa kada vide kakav je zivot u srtbiji produzavaju boravke sve do srpske nove godine,nego sine ti kod mame i tate da se raspitas sta znaci rec civilizacija
petar
pre 2 godine
Bedna curko, dobro je sto si otisla i ne dolazi vise, nemacka ti vise odgovara verovatno su tvoji bili na ulicama maribora sa rukom u vis da pozdrave fasisticke trupe.
Milena
pre 2 godine
Nista joj ne zameram.Cemu takav naslov "Sramna izjava"...? Devojka je samo iskrena,prosto nije navikla da laze,nema razloga.Beograd prezivljava katastrofu.Ovo je iskreno za one koji vole svoj grad.Svuda prljavstina,kese ,papiri,otpadci od svega i svacega,svi haustori i slicna mesta zapisani,zapljuvani svi krajevi,zasrani svi parkovi,po ulicama kuceci izmet,"gradjani" nabijeni mrznjom (nedefinisano protiv koga,valjda tako nesto nose u genima).Jednom recju UZAS! I to nije sve.A,sve su ovo reci mog prijatelja iz Japana koji povremeno dolazi i jos kaze da je svake godine sve gore.Ovo su i zapazanja blogerke koja se preselila iz SAD nazad u domovinu i uzasnuta je,ne prepoznaje svoj grad posle 30 godina. Moramo biti iskreni da bi se nesto preduzelo i promenilo.
Mihailo
pre 2 godine
Nek pita Japance.
Sanja
pre 2 godine
Sta joj je Cucavac skrivio, ona nije svesna da je Cucavac zdravija Klonjara nego WC Solja.
Mirka
pre 2 godine
A MI SMO SREĆNIJI ŠTO SI TI NAPUSTILA SRBIJU!!!!
Nikola Čubrilo HN
pre 2 godine
I mi smo sretni što si otišla, malo je osvežilo!!!
Milivoje Vukasinovic
pre 2 godine
jadan taj sah, ako ne ume da koristi cuxavac, ali na stranu to, sta je cura tacno slagala? I meni dodje isto da napišem svaki put kad se iz Beograda vratim kuci
Milan
pre 2 godine
Tako mlada a vec Slovenka?
Mika
pre 2 godine
Navikla da sedi. Mogla i ovde da sedne.
Petar NS
pre 2 godine
Овакви чучавци су били 2013. године у Словенији, на граничном прелазу чим уђете из Хрватске. Вероватно су тамо и данас, ето прилике за новинаре Информера да провере.
Vlado Sofrenić
pre 2 godine
Pa naravno da ne zna, kad nije bila u JNA! Neka pita dedu kako se koristi! 😉
fdsa
pre 2 godine
aaa ona voli da seda na upisanu i zaraznu dasku
Primus
pre 2 godine
podsećaš me na mimi 'oro'
Branislav Pualić
pre 2 godine
Hvala bogu nadam se da nikada više u tvom bednom životu nećeš moći da uđeš u Svetu zemlju Srbiju a ni da prođeš kroz s.Svetu zemlju Srbiju !!! Nadam se da će ti vlasti u Srbiji zabraniti doživotno ulaz i orolazak kroz zemlju !!!!