Vrhunac monstruoznosti! Marinika prešla sve granice - "Rasporili smo utrobu braći Vučić!" (VIDEO)
Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić ponovo je šokirala javnost u Srbiji svojim najnovijim, skandaloznim istupom na društvenoj mreži Iks.
23.06.2026
13:36
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Laki
pre 7 godina
umesto sto krivicu za vase neuspehe trazite u tudjem dvoristu, analizirajte svoj rad. da li ste sposobni da vodite klub kao sto jr partizan. od stare slave se ne zivi. zasto vam je tesko da priznate da niste sposobni da vratite klub na staze stare slave. to sto gubite energiju da optuzujete druge i inicirati nove sukobe i raspirujete mrznju izmedju rivala a treba da budu sportski prijatelji. licnu mrznju s rekao bih i zavist sto je neko uspešnih i od vas pokusavate da ugradite u odnose nasa dva najtrofejnija kluba.
Avram
pre 7 godina
Jos lebdite na talasu.Mirka Marjanovic,da ste mogli vi bi Zvezdu ugasili,ali ovo je zemlja navijaca Crvene Zvezde,vi ste marginalci,I tako ce biti uvek.
Nebraska
pre 7 godina
zvezda je ugasena u kosarci i vaterpolu.....fmp niko ne moze da zabrani kako ce da se zove, KK fmp preuzima grb i zvace se KK crvena zvezda beograd....imas na youtubu covic licno izjavio....
ćela
pre 7 godina
Još kada bi znali od koga potićete , ko vas je osnovao i trenirao , ko su vam bili igrači , znali bi da ste "nadomešteni" i na silu ugurani u Srbiju . Pročitaj treću stranu današnjeg "Sportskog žurnala" i sve će ti biti jasno !!!!
Bato
pre 7 godina
Partizan ugasen u kosarci,hokeju,zenskoj kosarci,odbojci,vaterpolu pokrij se usima...
Miodrag
pre 7 godina
Koliko godina je taj Mirko Marjanović bio na vlasti !?
Gagi
pre 7 godina
Ja mislim da si ti marginalac kao i tvoj KK FMP. Nikad ništa nećete uraditi. Za vas je KK Partizan - Institucija sa zapamti velikim I. A to boli i boli....
Vladdimir
pre 7 godina
Znači, Zvezda je svojim izjavama organizaciono i finansijski unazadila Partizan!? Da znaš šta si rekao, znao bi i zašto ste tu gde jeste...
Marko
pre 7 godina
Gospodine, samo vi radite kako ste zapoceli. Jasno je kao dan da znate posao. Fudbalski klub Partizan je totalni raspad vodjen nesposobnim ljudima sumnjivih manira i proslosti, pocev od onog njihovog nesretnika, novinara, Zeljka Pantica koji ni sam nije svestan sta prica. Onakvo lupetanje ni njegova majka ne bi podnela.
Amater
pre 7 godina
JA IPAK MISLIM DA SI TI ZALJUBLJEN U CRVENU ZVEZDU IPAK SU VEDRIJE BOJE ZDRAVIJE.
ne placi
pre 7 godina
nego priznaj da nemate upravu...
Vladimir
pre 7 godina
Kao Zvezdas moram da pitam doticnog kako misli da je KK najtrofejniji klub JSD Partizan? To je samo dokaz koliko je relevantno bilo sta sto doticni izjavi.
pitam samo
pre 7 godina
da li cu docekati u svom veku da jednom budete vi krivi a ne neko drugi... i uvek drugi kriv.....e' sa takvim ponasanjem ti i tebi slicni unistavate Partizan.
ovaj baš pametan
pre 7 godina
Znači izacili KKP iz kalendara JSD PArtizan i kriv Čović!?
dabogda imao pa nemao
pre 7 godina
e' jesu pokvareni svi... prvo su vas navikli da sve daju vama....da vam dovode najskuplje igrace.... da vam kupuju sudije ...a sada vas ostavili da se ravnopravno borite a odvikli vas od takve borbe.... sram ih bilo....
Nebojsa
pre 7 godina
Najlakse osuditi drugog za svoje greske , za svoje manipulacije , dugove , nespehe na sportskom terenu . E pa nece moci niti C.Zvezdi kriv Partizan kad je bila zaglibila finasiski i rezultataski a to vazi i za Partizan sami su krivi za sve sto im se desava. Kad cemo da naucimo da krivicu ne prebacujemo na drugog vec da je preuzmemo na sebe .
vukasin
pre 7 godina
E tako ... i ako sad Čović odgovori na prozivku , na njega će skočiti ceo Partizan i tražiti od svih živih u zemlji da ih odbrane od Čovićevih napada .. i tako iz godine u godinu .. ovi pecnu , oni odgovore .. umesto da gledaju svoja posla i popravljaju ono što su pokvarili .
Slobodan
pre 7 godina
Jeddnom sam vec napiasao da covek koji vodi ozbiljan klub mora da bude svestan tezine i znacenja reci koje izgovara. Zvezda, od. Covic " finansijski i organizaciono upropastili Partizan" Samo jos reci KAKO. I to nije sve nego jos i sukob sa maticnim fudbalskim klubom. Dakle nista ne valja ni u KKCZ ni u FK Partizan, samo je Ostoja dobar. I detetu je jasno da to tako ne ide.
Bane
pre 7 godina
Nova vrsta - crno-belo govedo.
Bato
pre 7 godina
Ovaj je pukao kao lubenica na suncu,KK Partizan nije najtrofejniji klub JSDP jer je osvojio 45 trofeja a VK preko 70 trofeja,cak i FKP ima 27 titula,15 kupova,1 Superkup,1 Mitropa Kup,7 Medjunarodnih Turnira sto je 51 pehar...Znaci nema pojma a lupeta za sve pare,jos poceo Covic da mu se prividja i drugi mu krivi za sve,covek je provala teska...
Zoran
pre 7 godina
Cigani, mnogo ste rasirili krila. Godinama unistavate Partizan i ne samo u kosarci... vaterpolo ste skoro ugasili, fudbal unazadili, kosarku privatizovali...jos samo pljuvanje u dalj i bocanje, a bogami i klikeri ostali bez nadzora. Nicija nije bila do zore... vreme ce pokazati. Bravo Cigani!
cane
pre 7 godina
Dace bog pa ce doci vreme kad ni Partizan, a ni Zvezda nece ovisiti od onog ko je na vlasti pa cemo onda videti ko je koliko sposoban da zivi.Zamislite gospodo da drzava da samo trecinu od tog novca recimo Vojvodini ili radnickom a da nekazem spartaku koji bi oni klubovi bili. Dakle klubovi u privatne ruke pa da porez placaju drzavi a ne drzava daje pare poreznika njima
Marko
pre 7 godina
Komenataori koji ostavljaju postove, ali ne procitaju tekst, vec pogledaju samo naslov koji veze blage sa napisanim nema. Gde je ovaj gospodin rekaod a je Covic unistio Partizan..? Samo je komentarisao stav ABA lige povodom kaznjavanja klubova i primenjivanja ne jednakih arshina. Nigde nije rekao da je Covic kriv za stanje u Partizanu. Zar nisu on i Bokan morali biti drasticno kaznjeni povodom onog prepucavanja..?? Nije rekaod a je Covic kriv , jer nema KK Partizana na kalendaru. Da pogresio je rekavsi da su najtrofejniji, a zapravo je to vaterpolo klub, a za njima KK, jer imaju evropsku titulu prvaka Evrope. No, moze mu se oprostiti, jer je verovatno mu to ispalo iz uma sasvim slucajno.
branko1
pre 7 godina
Da li ste vi iz Partizana čuli ili osetili onu čuvenu:"Rđavom k...u I dlaka smeta" ?
A gde vam je Dulo
pre 7 godina
Мислио сам да је паметнији. Па ви сте као институција тукли и гепековали судије. Док су нам односили табле са Калемегдана ви сте тукли судује нападали играче Хемофарма а они за то били кажњавани. Нико није смео да свира против вас. Питај Дула, Тодорића где су паре од продаје играча. Ах да фали вам Мирко Марјановић на челу државе, Толе у фудбалу и све би онда било сјајно, легално дивно а ви пуни "заслужених" титула.
plava cigra
pre 7 godina
DA kao sto je fk Partizan unazadio cz isto sad prica Mijailovic. da je cz unazadila kk Partizan.Ipak mislim da on-Mijailovic radi za dobro kk Partizan.Vucelic zbog licnog sukoba sa predsenikom kk nece da pomogne klub koji je usastavu SD Partizan CIJI JE NZALOST BAS ON PREDSEDNIK.