(VIDEO) Tramp se nije šalio! Brutalna odmazda SAD zaprepastila svet: Amerika tuče bez milosti, sve gori i nestaje u plamenu
Američka vojska završila je novu seriju udara na desetine iranskih vojnih objekata duž obale i u području Ormuskog moreuza.
15.07.2026
07:09
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Dragan
pre 5 godina
Bravo Milose. Svaka cast. Veliki igrac i veliki covek. Vatreni sam navijac Zvezde, ali ne mrzim Partizan. Volim da je jak Partizan ali da je Zvezda jaca pa makar za 1 bod. Bez jakih rivala Partizana, Vojvodine...nema ni jake Zvezde. Nije mi drago zbog finansijske krize, ali dok imamo ovakvih kao sto je Jojic, ima nade... Takva dela i takve ljude treba isticati a ne one koji pljuju protivnike.
laki
pre 5 godina
Divan gest divnog sportiste. Zvezdas sam, ali Jojić i na terenu pokazuje kakav je covek i divan sportista. Bfavo ljudino.