• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

08.12.2023

10:56

Američki as presrećan zbog Ledeja i Pantera! Oni su u Beogradu našli dom!

Starsportphoto

Partizan

Američki as presrećan zbog Ledeja i Pantera! Oni su u Beogradu našli dom!

Amerikanac Malkom Dilejni prokomentarisao je igre nekadašnjih saigrača iz Milana Kevina Pantera i Zeka Ledeja. Ovaj dvojac se uvukao pod kožu "grobarima" i jasno je da uživaju u Beogrdu, što je konstatovao i američki as.

Kevin Panter i Zek Ledej su na leto 2021. stigli u Partizan iz Olimpije, a verovatno niko u tom trenutku nije mogao ni da sluti da će postati igrači u koje će se "kunuti" navijači trofejnog srpskog kluba.

Oni su sinoć predvodili crno-bele do pobede nad bivšim klubom 82:69, nakon što je naš klub anulirao prednost rivala od 15 poena.

Sjajne igre za Partizan prokomentarisao je Dilejni, koji ih je na društvenoj mreži "X" nazvao "svojom mlađom braćom".

"KP i Zek je trebalo da ostanu u Milanu. Pronašli su dom u Beogradu. Sjajno je videti kako su ih prihvatili navijači. Srećan sam zbog svoje mlađe braće", napisao je Dilejni.

Panter ove sezone prosečno beleži 14,4 poena uz 2,5 asistencija i 2 skoka po meču u Evroligi.

Ledej ima prosek od 11 poena, 4,4 skokova i 2,1 asistencija po utakmici.

Partizan je u plej-of zoni na tabeli Evrolige sa učinkom 7-6.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Društvo

Tribine – mesto artikulacije stavova penzionera
Društvo

Tribine – mesto artikulacije stavova penzionera

Direktor Fonda PIO, Relja Ognjenović, predsednik Saveza penzionera Srbije, prof. dr Andreja Savić i gradonačelnica Loznice, Dragana Lukić, na tribini održanoj 2. jula u ovom gradu, bili su na raspolaganju za više od tri stotine lozničkih penzionera koji su imali mnogo pitanja iz njihovih nadležnosti.

02.07.2026

20:45

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set