"Grobari" na sav glas hvale Željka Obradovića nakon pobede nad Olimpijakosom i traže pokajanje zbog toga što su tražili njegovo smenu, pre svega par nedelja.
Navijači Partizana su na nogama nakon spektakularne pobede nad Olimpijakosom od 78:70 u grotlu Beogradske arene! Ali dok tim Željka Obradovića blista, "grobari" koji su ga donedavno terali iz kluba sada menjaju ploču i mole za oproštaj.
Željko Obradović, najveći evropski trener, suočio se s kritikama i pritiscima u teškim trenucima kada je Partizan zaređao neuspehe u Evroligi.
Ipak, poslednji trijumfi, uključujući pobedu nad "zlim gigantom iz Pireja", kako je to opisao jedan navijač, pokazali su koliko je Obradović nenadmašan u svom zanatu.
Dobiti drzavnu mezimicu a potom zlo iz Pireja je pravda sporta!
Ova pobeda Partizana je pobeda epskih razmera...
Dobiti u ovim okolnostima je pokazatelj da pravda ipak negde bude dostizna!
Zeljko Obradovic je cudesan um, njegov tim je spreman da pogine za Partizan! #kkp
— Stefan Lazarevic ® (@ESEL23) November 28, 2024
Tvitovi navijača sada su puni kajanja i hvalospeva: "ZELJKO OBRADOVIĆ – NAJVEĆI TRENER IKADA!" i "Željko, oprosti, nisi ti, mi smo!" su samo neki od njih.
Jedan navijač je priznao: "Neverovatno bitan igrač u napadu Partizana, nisam to prepoznao kao ni mnogi navijači, ali zato i nismo Željko Obradović"
Strateški genije Obradović još jednom je pokazao zašto je ikona svetske košarke. U poslednjih sedam dana "taktički je uništio Barcokasa i Sferopulosa", pišu fanovi, dok drugi ističu: "Kakva odbrana, 9 ukradenih lopti, samo 5 izgubljenih... Ovo je epski!"
Kad se ima dovoljno vremena za pripremu utakmice, to je tako, plus energija i što se slažu kockice i dolazi sve na svoje mesto...
Kakva odbrana ljudi, 9 ukradenih, samo 5 izgubljenih lopti...
OBRADOVIĆ ŽELJKO!!!
— Stretch Five (@Virke11) November 28, 2024
Pobede protiv Crvene zvezde i Olimpijakosa sada se doživljavaju kao pravda sporta, a Obradović kao simbol nepokolebljive borbe i vrhunskog znanja.
Veliki Zeljko Obradovic
— Borča 🇮🇷🇷🇺🇨🇳🖤🤍 (@Bojan_Borca) November 28, 2024
Od trenera koga su neki navijači želeli da oteraju, do neprikosnovenog heroja – Željko Obradović je još jednom pokazao zašto je najveći trener ikada. Beograd mu kliče, a "grobari" priznaju: "Živeo Partizan i Obradović Željko!"
Ziveo Partizan i Obradovic Zeljko !!!!❤️⚪️⚫️⚪️⚫️
— Lazar Rakic (@lazarrakic1994) November 28, 2024
Jorgos Barcokas je sinoć na parketu napadnut nakon poraza Olimpijakosa u Beogradskoj areni od Partizana, a sada se pojavio novi snimak skandala koji rasvetljava situaciju.
Grčki velikan na društvenim mrežama podelio fotografiju navijača Partizana koji je, kako tvrde, napao Jorgosa Barcokasa nakon utakmice, a o svemu su odmah obavestili čelnike Evrolige.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Jorgos Barcokas je sinoć na parketu napadnut nakon poraza Olimpijakosa u Beogradskoj areni od Partizana, a sada se pojavio novi snimak skandala koji rasvetljava situaciju.
Blokaderski advokat Čedomir Čeda Kokanović brutalno je izvređao veliki broj građana koji su danas prisustvovali istorijskom skupu "Srbija, jedna porodica" koji je održan u centru Beograda.
Od večeri 15. marta, kada su tokom petnaestominutne tišine na protestu u Beogradu nastale scena panike i, kako se kasnije ispostavilo režirane predstave od strane blokadera, srpska javnost našla se pod lavinom medijskih tvrdnji, kategoričnih zaključaka i senzacionalnih naslova o navodnoj upotrebi takozvanog zvučnog topa.
U Beogradu je danas održan veliki skup SNS-a, na kojem je, prema procenama MUP-a, bilo više od 200.000 ljudi, a to je, izgleda, zasmetalo hrvatskim medijima, koji su odmah počeli negativno da pišu o ovom skupu.
Lider Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik, koji je u Beogradu prisustvovao skupu "Srbija, jedna porodica", izjavio je da je za Republiku Srpsku važno da je Srbija stabilna i moćna.
Srpkinja je tokom letovanja u Kalitei doživela strašnu neprijatnost, kada je grupa tinejdžera tokom noći upala u dvorište smeštaja, a jedan od njih izvršio je veliku nuždu u bazenu.
Grupacija "Stelantis" najavila je povratak malih gradskih električnih automobila na tržište, a najveću pažnju privukla je nova "fiat panda", koja će se proizvoditi u Italiji. Početna cena iznosiće oko 15.000 evra.
Novootvorenom deonicom Moravskog koridora, od Čačka do Kraljeva, od zvaničnog puštanja u saobraćaj, pa do 16:00 sati, prošlo je 7.960 vozila, saopštilo je danas preduzeće "Putevi Srbije".
Ono što se dešava iza zatvorenih vrata izolovanih sredina i pod uticajem bolesnog uma nekada prevazilazi najgore horor filmove. Kada se u četiri zida ili u glavi pojedinca spoje nelečena šizofrenija, paranoja i okultizam, nastaje katastrofa.
Darko Vesković Prika, koji je brutalno likvidiran u ponedeljak 22. juna 2026. godine u kafiću u beogradskom naselju Kumodraž, danas je sahranjen na Centralnom groblju u Beogradu.
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Andrije S. (20) zbog sumnje da je 10. decembra 2025. godine u jednom ugostiteljskom objektu na Vračaru, pokušao da ubije Vuka Bajruševića, i jer je neovlašćeno nosio vatreno oružje i municiju.
Više javno tužilaštvo u Beogradu pokrenulo je istragu protiv četvorice muškaraca zbog postojanja osnova sumnje da su 5. juna 2026. godine izvršenjem različitih krivičnih dela učestvovali u bacanju bombe na porodičnu kuću S.Č. na teritoriji opštine Novi Beograd.
Suprug italijanske ministarke za porodična pitanja Evđenije Ročela, Luiđi Kavalari, nestao je u jezeru Viko u blizini Rima nakon što je bio u čamcu zajedno sa suprugom.
Ugledna agencija Blumberg, pozivajući se na poverljive izvore, prenosi da je kardinalna greška američke obaveštajne službe rezultirala stravičnim napadom na školu za devojčice u iranskom gradu Minabu.
Bitkoin je beskorisna, spekulativna imovina bez unutrašnje vrednosti koja je nestati, upozorio britanski milijarder Džeremi Grentam, suosnivač investicione firme GMO.
Slavni glumac i reditelj Radoš Bajić odlučio je da svoj godišnji odmor provede u Srbiji, tačnije u svom voljenom zavičaju, selu Medveđa kraj Trstenika.
Zaboravite na klasičnu "misionarsku" rutinu od dva minuta, donosimo vam 3 brutalne poze koje garantuju eksploziju u spavaćoj sobi i teraju žene na vrištanje.
Nemačka influenserka Eda Elisa našla se u neprijatnoj situaciji na aerodromu kada joj je, neposredno pred let, rečeno da ne može da uđe u avion zbog odeće koju je nosila.
Tokom jula, Bikove, Vodolije i Jarčeve očekuju povoljne okolnosti koje bi mogle da im donesu dodatne prihode, reše dugove i otvore vrata novim poslovnim prilikama.
Bivša rijaliti učesnica i reperka Dia Kostić, otkrika je da je pevač Era Ojdanić svojevremeno hteo da joj kupi nekretninu u rodnom kraju, Vrnjačkoj Banji.
Pevačica Elena Kitić na početku svoje karijere negovala je provokativan imidž, a sada su se svi iznenadili novim - smernim izgledom ćerke Mileta Kitića i Marte Savić.
Starleta Atina Ferari oglasila se nakon što je isplivao snimak sa jučerašnjeg koncerta "Južnog vetra" na kojem joj obezbeđenje nije davalo da uđe na ulaz koji je htela, te je objasnila šta se desilo.
Nekadašnja rijaliti učesnica Kristina Spalević nedavno je ponovo prijavila policiji bivšeg partnera Kristijana Golubovića, a sada je otkrila detalje o njihovom odnosu.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.