Kapiten Partizana Vanja Marinković pred sutrašnju utakmicu protiv Albe govorio je o mogućnosti da Aleksandar Mitrović dođe da pogleda neki meč crno-belih! Marinković je još ranije govorio da je u kontaktu sa kapitenom reprezentacije Srbije i da fudbaler Al Hilala razmišlja da bude gost crno-belih.
Košarkaši Partizana spremaju se za utakmicu 15. kola Evrolige protiv ekipe Albe iz Berlina, a tim povodom u medijima se oglasio i bek crno-belih, Vanja Marinković.
Kapiten Partizana istakao je da se trenutno ekpita nalazi u težem ritmu, ali su spremni na izazov.
- Mislim da se nalazimo u nekon težem ritmu, u pravom vremenu dolazi Alba. Biće sigurno zahtevna utakmica. Ekipa koja godinama igra na isti način, pokušaćemo da se spremimo kako treba - rekao je Vanja.
Neminovno je da je euforija prisutna pre početka svake utakmice među navijačima, međutim ne može se reći isto i za tim, već vlada glad za pobedama.
Foto: Starsportphoto
Vanja Marinković
- Što se tiče euforije, nemam društvene mreže pa do mene ni ne dolazi. Nismo pali pod euforiju koja se stvorila, igrači su gladni i žele da nastave da igraju ovako. To što smo vezali pobede ne mora ništa da znači - dodao je košarkaš crno-belih.
- Ja sam se čuo sa njim, pa valjda kad bude mogao da dođe. Ali ne znam što bi on dolazio iz toplih krajeva u ove kišne. Čekamo ga, pa kad dođe, dobrodošao - i time je zaključio.
Košarkaš crno-belih Vanja Marinković (27) nosio je danas na treningu dres Aleksandra Mitrovića (30) iz Al Hilala, a potom je srpskom fudbaleru uputio poziv da dođe na utakmicu Partizana u Areni.
Košarkaše Partizana za manje od 48 sati od pobede nad Olimpijakosom očekuje novi meč, samo u okviru ABA lige. Crno-beli odmeriće snage sa Splitom, a pred meč u "Beogradskoj areni" svoja očekivanja izneo je Željko Obradović.
Proslavljeni reprezentativac i kapiten Srbije, Bogdan Bogdanović, na svom Instagram nalogu je na karakterističan način proslavio pobedu Partizana tako što je imitirao čuveni povik Željka Obradovića upućen Aleksi Avramoviću. S tim, što je u "glavnoj ulozi" ovoga puta bio Vanja Marinković.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Košarkaš crno-belih Vanja Marinković (27) nosio je danas na treningu dres Aleksandra Mitrovića (30) iz Al Hilala, a potom je srpskom fudbaleru uputio poziv da dođe na utakmicu Partizana u Areni.
Predsednik SAD Donald Tramp otvorio je jedan od najvažnijih američkih rudarskih poslova u Centralnoj Aziji: sporazum sa Kazahstanom o razvoju ogromnih nalazišta volframa, metala koji je ključan za vojnu industriju, rakete, avione, čelik, elektroniku i poluprovodnike.
Pukovnik Vladimir Kononikov, komandant 154. posebne mehanizovane brigade Oružanih snaga Ukrajine, pronađen je mrtav u Zaporoškoj oblasti, a okolnosti njegove smrti ispituju policija i vojna komanda.
Juče je u Kraljevu održan blokaderski skup koji je jedva okupio nešto više od 3.000 zgubidana. Ono što nas posebno zabrinjava jeste snimak koji kruži po društvenim mrežama, na kome se vidi stariji čovek koji je zloupotrebljen od strane blokaderske "elite".
Lider Srpske radikalne stranke (SRS) dr Vojislav Šešelj poručio je da blokaderi ne mogu biti budućnost Srbije, uz ocenu da građani žele stabilnost i nastavak razvoja zemlje, a ne proteste i blokade.
Nakon završenog blokaderskog protesta u Kraljevu pod sloganom "Sve se vidi na Vidovdan", policija je u Ulici Jovana Deroka zaustavila automobil novosadskih registarskih oznaka, u kojem se nalazilo više osoba, među kojima je bio blokader Petar Đurić, jedan od lidera pokreta "Ćale, ovo je za tebe".
Da se sve zaista vidi na Vidovdan, dokaz je i propali blokaderski skup koji je održan u Kraljevu. Građani su još jednom pokazali da nisu za blokadersku politiku pod palicom rektora Vladana Đokića, koji se takođe pojavio na pomenutom skupu.
Blokaderi predvođeni Petrom Đurićem, pijani i drogirani, zaustavljeni su od strane policije u Kraljevu posle blokaderskog skupa, a u nastavku teksta pogledajte kako je izgledalo privođenje opozicionog lidera.
U Srbiji će danas biti sunčano i veoma toplo, uz slab i umeren istočni i jugoistočni vetar. Najniže temperature kretaće se od 16 do 25, a najviše od 36 do 39 stepeni Celzijusa.
Skandal veka dogodio se na svadbi u Čačku, kada je kum jasno u mikrofon izgovorio ime devojke, za koju tvrdi da je bila u aferi sa mladoženjom nakon veridbe.
Dete je nastradalo u jezivoj nesreći koja se dogodila u subotu na auto-putu Beograd - NIš kod Paraćina, a u još čak 658 saobraćajnih nezgoda, život je tokom prethodne nedelje izgubilo 7 osoba
Muškarac star 24 godine zadobio je teške povrede kada je automobilom udario u banderu, nakon čega je prevezen u Urgentni centar, rečeno je u Hitnoj pomoći.
Veliki požar na otvorenom prostoru izbio je juče u kasnim večernjim satima, tačnije u 22:29 sati, na području između Komiže i Pothumlja na otoku Visu. Zbog požara su brzo mobilisane sve raspoložive vatrogasne jedinice ostrva.
Kotorska policija uhapsila je B.Š. (19) kod kojeg je pronašla kokain i marihuanu, saopštili su iz Uprave policije Crne Gore i dodali da se sumnja da je droga bila namijenjena prodaji.
Ruske snage stigle su na oko osam do devet kilometara od Slavjanska, jednog od ključnih gradova ukrajinske odbrane u Donbasu, a najnoviji snimci sa fronta zapadno od Raj-Aleksandrovke potvrđuju procenu koju je izneo predsednik Rusije Vladimir Putin.
Američka vojna industrija došla je do granice koju više ne može da sakrije: SAD nemaju dovoljno raketa za dug rat visokog intenziteta, a ono što proizvode preskupo je, sporo i teško za nadoknadu.
Pukovnik Vladimir Kononikov, komandant 154. posebne mehanizovane brigade Oružanih snaga Ukrajine, pronađen je mrtav u Zaporoškoj oblasti, a okolnosti njegove smrti ispituju policija i vojna komanda.
Predsednik Rusije Vladimir Putin izjavio je da predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko ne paniči zbog oštrih poruka koje stižu iz Kijeva i da Minsk, uprkos pretnjama i pritiscima, ostaje spreman da podrži mirno rešenje sukoba u Ukrajini.
Glumac Tihomir Arsić preminuo je 7. decembra 2020. godine. Tokom svoje dugogodišnje karijere bio je jedan od miljenika "sedme sile" jer je medijima rado izlazio u susret i davao intervjue.
Za Bikove, Lavove i Vodolije očekuje se izuzetno povoljan period tokom leta. Finansijska situacija im se poboljšava, a dugovi se postepeno smanjuju ili nestaju.
Zbog ekstremno visokih temperatura koje su pogodile Francusku, mnogi građani traže jednostavne načine da rashlade svoje domove. Trik koji je privukao pažnju je korišćenje aluminijumske folije za smanjenje toplote u prostorijama.
Postoje oni bezvremenski kolači koji instant budne nostalgiju. Mirišu na detinjstvo, toplinu doma i maminu ili bakinu svesku sa receptima. Upravo takve su i ledene kiflice.
Majka Teodore Džehverović, Gordana Džehverović, komentarisala je aktuelna dešavanja u Eliti 9, te se dotakla odnosa Aneli Ahmić i Asmina Durdžića koji se prethodnih meseci svađaju i iznose prljav veš.
Makedonska pevačica Kaliopi Bukle oglasila se povodom smrti Vladimira Vlade Janevskog, jednog od najpoznatijih makedonskih pop pevača. On je umro u Skoplju u 65. godini posle kraće bolesti, a pevačica se oprostila emotivnim rečima.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.