(VIDEO) Apokalipsa u Rusiji! Putinu su upravo spalili sve: Krim se sprema za najgore, crvena linija je pređena
Rusija je tokom noći sa 27. na 28. jun odbila jedan od većih talasa ukrajinskih dronova, a prema podacima Ministarstva odbrane Rusije, sistemi PVO oborili su 213 bespilotnih letelica avionskog tipa iznad 13 regiona.
28.06.2026
08:10
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
nnew
pre 6 godina
Vakcinisan sam protiv variole vere, kuge, kolere, tifusa... Kad stigne ova za koronu, narucicu 3 komada za svaki slucaj... Ne mogu vise da pijem asepsol..
Bane
pre 6 godina
Musliman podržava mišljenje jedne sektašice. Apsurd! Novak je Novak samo na terenu, u kući je miš.
Rašo
pre 6 godina
Pop je pop koju god mantuju da nosi. Šta be Zukorliću lupaš? Jelena Karleuša i Maja Volk su isto govorile što i Đoković pa su zaglavile u policiji na infomativnom. Ne sećam se da si ih branio?
ponosanS
pre 6 godina
Ne mesajte pojmove. Djokovic je izneo svoj stav oko vakcine i nije rekao da je protiv vakcinacije. Zasto pravite slona od mrava? Ja kao slobodan gradjanin sveta imam pravo na svoj stav, bez obzira da li sam javna licnost ili menadzer jedne firme. Nije ovdje rec o tome dali je Novak ZA ili PROTIV vakcine, vec o tome da je to saopstio javno. Pa ljudi moji, kad Gejts javno propoveda da ce uz pomoc vakcina da smanji populaciju ljudi na zemlji, njega ni jedan epidemiolog ne napada, kad su dokazali stetnost njegovih vakcina u Africi i Indiji, opet struka cutu. Pa ko koga ovdje pravi majmunom. Svaka cast Konu, nespretno se izrazio, verovatno mu nije bila namera da ucutkuje Djokovica. Treba ljudima dati slobodu govora i pravo izbora, nije demokratski da od poznatih licnosti trazite da razmisljaju u istom sablonu kao vi. Ne trazi ni Djokovic od nas da razumemo tenis i da znamo sve o tenisu. Ali se ipak mnogi usudjuju da ga pljuju kad gubi, tad svi strucnjaci ubilo se. Djokovic jeste vrlo poznata uspesna javna licnost, njegove reci imaju tezinu, a zar je on nesto duzan Srbiji da mora Srbiju i nase strucnjake da pita sta sme da kaze? On zivi u demokratskoj zapadnoj drzavi, mozda je iskoristio demokratsko pravo da to tako saopsti.
Rašo
pre 6 godina
Pitali jednog od najpoznatijih nemačkih fudbalskih trenera nešto u vezi korone (žao mi je što ne pratim sport pa sam zaboravio ime). Čovek je bez razmišljanja odgovorio da on može da odgovara samo na pitanja u vezi fudbala zato što se u fudbal razume i u toku je, a o korona virusu nema pojma i ne želi da improvizuje. Siguran sam da bi isto odgovorio da su ga pitali nešto vezano za odnose među velikim silama, globalnoj ekonoiji ... Đoković je dečko završio par razreda osnovne škole i naučio da udara po teniskoj loptici, a zbog vrhunskih rezultata kod polupismenog naroda ima jako veliki uticaj. Zato treba da se, kao ovaj nemački trener, drži tenisa. On međutim sve zna, a narod prosto vapi da "pokupi" znanje najboljeg tenisera sveta. "Jako sam dobro inforisan u vezi korone, čekam još neka saznanja" (bravo majstore). Razume se u vakcinaciju, "pravednu borbu Srpskog naroda u CG za svetinje", sutra će nas učiti šta da mislimo o globalnom zagrevanju ... Vesna Pešić je možda mogla malo opreznije da opiše njegovo ponašanje ali je 100% u pravu.
Liber
pre 6 godina
Pa ok,misljenje novaka djokovica je takvo kakvo je,a kako vidim i iskazao ga je,tako je i moje misljenje da je novaku bolje da se drzi lopte i reketa a ne da javno prica o vakcinama protiv zvanicne nauke jer o tim stvarima nema pojma a puno ljudi ga slusa. Eto svako je iskazao svoje misljenje,nije novak neki faraon pa da ne moze da se kritikuje
Igor
pre 6 godina
Bravo Zukorlicu. U pravo vreme podrska slobodnom svetu. Ko hoce da se vakcinise sa srecom. Ko nezeli da se vakcinise sa srecom. U cemu je problem. Mozda u glavi Kona. Ako on misli da moze da nateraju covecanstvo u misju rupu zbog svojih ubedjenja i da nateraju na vakcinu. Onda im porucujem evo mozete i moju da uzmete slobodno. Eto ja dajem moju gospodinu Konu. Pa neka primi dve odjednom, za svaki slucaj.
Analitičar
pre 6 godina
G-dine Zukorliću, Novak upravo radi ono na čemu se zasnivala inkvizicija:suprostavlja se nauci!? Sloboda mišljenja ne podrazumeva iznošenje stavova čije prihvata je može dovesti do širokih teških posljedica po zdravlje i život građana. Vi ste političar i važni su Vam glasovi a odbrana Novaka je dobra prilika za to.