• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

12.05.2020

22:32

KAKO ĆE LJUDI U SRBIJI REAGOVATI!? Đoković ponovo govorio o tome zašto ne jede meso!

Tenis

KAKO ĆE LJUDI U SRBIJI REAGOVATI!? Đoković ponovo govorio o tome zašto ne jede meso!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Polako polako

pre 6 godina

Cekajte, saberite se. Sta Novak ne jede: meso, mesne preradjevine ili hranu zivotinjskog porekla? Vi to, ono, sto vise ponavljanje, suprotnosti, nevestosti, da bi tekst dobio na volumenu. Idi begaj. Veze to nema.

dosadan si više

pre 6 godina

Pomislio da je sa ogromnim novcem stekao i pamet i znanje. Nažalost, potpuno je obrnuto. Uz to je stekao i ženu sektašicu koja mu je upropastila karijeru. Od 2015. i najsuperiornijeg tenisera ikada, postao je samo jedan od najboljih. Imao je mnogo izgubljenih titula, a i mnogo izgubljenih teniskih sezona zbog svojih glupih shvatanja i to će ga skupo koštati. Pitajte ljude svuda po Srbiji i videćete da ih je Novak Đoković poslednjih godina "malo" razočarao svojim stavovima, ponašanjem a i tenisom.

adam

pre 6 godina

Bravo Nole,to je prava hrana, i ja sam postao vegan.Covek moze bas da se najede od te hrane.I to doro.

Stojan

pre 6 godina

Sta ja da radim sto mogu da jedem samo sargarepu, papriku baburu i jos jednu sto ne volim (mislim da se zove zukini) a voca samo tri vrste, pomorandza, kivi i banane. Nema sanse da postanem vegetarijanac a nesmem cak ni hleb niti obicno mleko. Meso mogu da jedem ali da bi ga pojela ne smem da mislim odakle je i kako je dobijeno. Obrok mi je cesto samo kuvani braon pirinac. Pa kako ja i svi ostali sa alergijama da postanemo vegetarijanaci. A to kako smo dobili alergije i intoleranciju za hranu malo je mesta i mozemo samo da nagadjamo ovde ali cesto sumnjam da je to onaj DDT prasak sto se stavljao na krompir da ubije bube sto su "dosetale" iz severne Amerike.

Skeptik

pre 6 godina

Zašto bi predmet bilo kakve rasprave bilo šta čovek jede? Svako jede šta hoće i to je to, ako dozvoliš da određuje ko si i šta si to što jedeš onda si za neku ustanovu...

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set