• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

24.06.2020

17:50

KAKO OVOG ČOVEKA NIJE SRAMOTA: Novak je SPOLJA GLADAC, a iznutra nasilnik! Vređao je Đokovića NAJSTRAŠNIJE!

Tenis

KAKO OVOG ČOVEKA NIJE SRAMOTA: Novak je SPOLJA GLADAC, a iznutra nasilnik! Vređao je Đokovića NAJSTRAŠNIJE!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
zozonbg

pre 5 godina

Stvar je prosta. Kada ne mozes da ga pobedis na terenu, onda pokusaj pljuvanjem. Samo momcino, zeznuo si se.Nole poseduje izuzetno jak karakter, da mu takvi smradovi kao sto si ti, ne mogu bas nista. Nole je to, a jos pri tome Srbin.

ivan

pre 5 godina

Djoković je legenda. I legende prave greške. Naravno da je kao humanitaran čovek hteo sve najbolje. Siguran sam da svi igrači su rado došli na turnir jer poznaju Novaka. Nemojmo krivicu davati ni na njega ni na Dimitrova. Kad bi Dimitrov znao da je pozetivan sigurno nebi došao. Bila je dobra namera svih ali na žaloist desilo se to šta se desilo. Želim vam brzo ozdravljenje i sve najbolje. NOLE TI SI BIO I OSTAĆEŠ LEGENDA I SRBSKI HEROJ

Djura

pre 5 godina

Desilo se ono sto su svi znali da ce se desiti...na našu zalost.

Penzioner

pre 5 godina

Jos jedan anonimus koji je bio nesposoban da postigne bilo sta u tenisu, pa sad laje kao besan pas po necijem naredjenju! Jadno!

boca

pre 5 godina

Nole šampione,molim te glavu gore i samo napred,prodane duše mogu da ti ....

Rajko

pre 5 godina

Mogu ti smradovi svasta da pisu, ali NOLE je jedan. Prvo kao covek kakvog u spotu nema, a drugo kao sportista borac postenjacina na cemu mu dusmani zavide. Crknite od muke gadovi ali NOLE je jedan i jedini. PRVAK u svemu ljudski, sportski a za vas niko i nepita pa mislite na prljav nacin da dodjete malo u javnost gadovi.

Ja

pre 5 godina

Nole je najbolji. Da sam na njegovom mjestu nikad vise nista van srbije i srpske

ringispil

pre 5 godina

Javljaju se ZAPADNE PROTUVE sa svih strana. Novak je prvo ljudina i covek, koji dao u humanitarne svhe vise nego sto su ove protuve zaradile u citavoj karijeri. SAVETUJENM NOVAKU da vise nikada ne daje humanitarnu pomoc nekome ko nije drzavljanin njegove zemlje Srbije. Usput ja mislim da tenis i nisu izmisili englezi nego NOVAK DJOKOVIC. Glavu gore Novace, odhjebi sitne duse, zapadne prevarante i bandite. UBUDUCE gledaj na koji turnir odlazis.

ponosanS

pre 5 godina

- Novak me podseća na priču o vavilonskoj kuli u kojoj su ljudi želeli da se uzdignu kao visoki bogovi. Postoji utisak da je Đoković misli za sebe da je iznad određenih zakona prirode. Ima slovensku stranu koja je i mistična i sa parolom "nepobediv sam"- pokušao je da objasni Kožol. - Imam utisak da mnogima smeta ta SLOVENSKA strana kod nasih sportista a posebno kad su na vrhu. Zasto sitni i bivsi uopste komentarisu dogadjaje u kojima ne ucestvuju. Cudno da se Covid19 odjednom prosirio po republikama, drzavama, pa cak i drzavice koje su sebe pre Zadra proglasila za korona free. Zasto optuzujete coveka koji je toliko ucinio za svoju drzavu i za druge da vi svi zajedno ne mozete to ni da zamislite? Optuzbe stizu uglavnom od nekih polu uspesnih ljudi zato mi ovo lici na koriscenje Novaka da bi javnost cula da oni uopste postoje. Koji bi normalan covek namerno izlozio svoju decu i celu porodicu da je imalo sumnjao u ishod turnira? - I ko pri zdravoj pameti moze Djokovica i organizatore kriviti za virus koji vise od pola godine cirkulise zemljom?

Ja

pre 5 godina

E bitan lik konacno da skrese u brk Noletu , zasto Nole ne zivis kao on , kad mu kazu da stavi gace na glavu on to cini...kad mu arapi odradjuju zenu on im zahvalan...kad mu kazu vakcinisi se on potrci kao i sve kuce i mace sto bez pitanja idu na vakcinaciju...on je svoj zivot uzdigao do nivoa robota,cemu je uvek tezio...a ti jadni moj Nole ostao samo COVEK

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set