Rat dolazi na Balkan! Jedna odluka će skupo koštati komšiluk Srbije: Sila se oglasila i saopštila zastrašujuće vesti
Iran je danas upozorio Bugarsku da ne dozvoli Sjedinjenim Američkim Državama korišćenje svoje teritorije za vojne operacije protiv Teherana.
21.07.2026
18:55
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
laki
pre 6 godina
Indijanaca jede go..a po običaju. Obzirom da ceo teniski svet zna koja je on budala, nije velika šteta za Djokovica. Majmun ostaje majmun i tome nema leka. Nemoze da bude čovek. Kad je Nole dao novac za stradale u požarima u Australiji bio je dobar. Nole moraš da shvatis, sta god dobro da uradiš bice ovakvih izmeta koji ce te kritikovati. Zato ide i u svoje kljuse. Gledaj samo svoja posla. Daj ostavku u savetu igrača neka se sami koprcaju, tebi to netreba.