• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

22.02.2021

11:56

LICEMER, NEĆE DA SE IZVINI NOVAKU! Bednik! Nazvao je Srbina zlikovcem, pljuvao ga, a sad se pere!

Tenis

LICEMER, NEĆE DA SE IZVINI NOVAKU! Bednik! Nazvao je Srbina zlikovcem, pljuvao ga, a sad se pere!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Penzionerj

pre 5 godina

Od budale i mentalaca sta se drugo moze ocekivati. To je dokaz da Srbina nikada nemozes povrediti niti pobediti zlikovackim razmisljanjima. Nole je najbolji i najveci Srbin. Vase izvinjenje niti nam je potrebno nit bi ga prihvatili od takvih nistaka.

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo

Hronika

Bombe odjeknule prestonicom: 5 strahovitih eksplozija koje su potresle Beograđane - meta su bile kuće, lokali i automobili (FOTO)
Hronika

Bombe odjeknule prestonicom: 5 strahovitih eksplozija koje su potresle Beograđane - meta su bile kuće, lokali i automobili (FOTO)

Eksplozija ručne bombe koja je odjeknula prošle nedelje na Zvezdari, kada je eksplozivna naprava bačena na terasu stambene zgrade i oštetila parkirane automobile, ponovo je ukazala na učestalost ovakvih napada u prestonici Srbije. Dok policija utvrđuje okolnosti i motiv najnovijeg incidenta, prisetićemo se sličnih napada na kuće, automobile i lokale koji su naišli na veliki odjek u javnosti.

11.08.2026

21:00

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Magazin

Džet set