Orden za heroja: Vučić uručio odlikovanje ocu posthumno odlikovanog starijeg vodnika Jovanovića (FOTO)
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uručio je danas u Predsedništvu Srbije Orden Karađorđeve zvezde prvog stepena Milošu Jovanoviću, ocu posthumno odlikovanog starijeg vodnika Vojske Srbije Milovana Jovanovića, koji je, časno obavljajući svoju dužnost, izgubio život u mirovnoj misiji u Libanu.
03.07.2026
14:26
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Teniser
pre 4 godine
To se vrlo četo slučaj na turu, igrači a pogotovo igračice zloupotrebljavaju medicinski tajm-aut kad im kola krenu nizbrdo ne bi li kupili vreme da se presaberu i da poremete protivnicu. To bi trebalo izbaciti iz prakse - ako si povređena predaj meč, pakuj stvari i pravac svlačionica. Isto tako bih zabranio coaching tokom WTA mečeva kao što je zabranjeno za muškarce. Uopšte, teniserke se non stop žale i traže iste nagrade kao muškarci što je potpuno besmisleno, pogotovo na grand slam turnirima gde igraju na samo 2 dobijena seta i mečevi traju u vrh glave 2 sata dok muškarci igraju i po 4, 5 pa i 6 sati. Da ne pričam o kvalitetu ženskog tenisa koji je zadnjih desetak godina više nego jadan.
bager
pre 4 godine
Ostapenko je drska,pokvarena ,ohola i misli da se tenis dobija na svadju i vredjanje,,ima ponasanje ulicne kurvice