Udarno! Nezapamćen teror na Gazimestanu: Kurtijevi specijalci krenuli na Srbe (FOTO/VIDEO)
Gazimestan je i ovog Vidovdana okupio veliki broj Srba koji su došli da obeleže jedan od najvažnijih datuma u srpskoj istoriji, ali je čitav skup protekao uz pojačano prisustvo pripadnika takozvane kosovske policije i iživljavanje naoružane šiptarske bande nad srpskim stanovništvom.
28.06.2026
17:18
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
NekoKo
pre 4 godine
Pogrešan pritup meču i to je to. Očekivalo se da će Medvedev više grešiti. Nije prvi put da je Novak ovako lagano izgubio važan meč. Ovo je skoro bez borbe bilo, rutinski. Otvori se prilika da se protivnik maksimlano kvaltetno napadne a umesto toga Novak odigra tako da faktički samo produži razmenu i Medvedeva vrati iz podređenog položaja. Ovaj sa druge strane ne okleva u takvim prilikama. Zašto je to tako tačno bilo nisam stručjak, ali to je ono što smo svi videli i za šta ne treba biti neki veliki stručnjak. Pred kraj meča, kada je sve bilo rešeno, Novak je imao trenutke koji su bili pokazatelj kako je trebalo igrati protiv Rusa. Kada je Rusa stavljao u podređen položaj i napadao agresivno tako što je lopticu hvatao visoko i udarao jako i precizno. U toku meča je takvih situacija bilo dosta, ali Nole prosto nije zadavo taj završni udarac. Strah od sopstvene greške je možda i najbolja definicija kada je reč o Noletovom pristupu. Svi mi znamo bilo da smo lekari, muzičari, majstori... kada nam se taj strah uvuče u glavu uglavnom sledi poptuni raspad sistema, poptuni promašaj.
LALA
pre 4 godine
Krvnici , jeste sad zadovoljni , jel vam lakse , fuj
Stevi7_
pre 4 godine
Ovo je realnost Đokovića kao sportaša.Mediji su od Đokovića krajnje pogrešnim prikazivanjem njegovog talenta,na srpski megalomasnski euforičan način, doveli u takvo stanje,da on nije napedovao u grandioznog sportaša,all pari vrhunskih sportša i džentelmena poput Federera,Lavera,Rafaela Nadala,Björn Borga, Andre Agassi,John McEnroe,Jimmy Connors... Đoković je postao tipičan tip japanskog kamikaze,koji umire isključivo za imperativ pobjede,dok je profinjeni teniski sport za njega postala davno nepojmljiva vizija sporta. Srpski mediji euforijom srpstva su i Đokovića doveli do jednog nacionaliste sa vječito ispružena tri prsta,kojih se svjet zgraža u svjestskom vrhunskom tenisu i sportu neprihvatljivog,takvog srpskog kakmokize ,koji ostaje usamljen i neprihvatljiv u svjestskom jet-set vrhunskom tenisu i sportu uopće. Žalosno,ali istinito.
maki
pre 4 godine
Reče ti i ostade živ! Pa ko osvoji sve ovo do sada? Moj komšija Pera? Žalosno, zivi ti sa tvojom istinom, mi znamo drugu!!!
Stojan
pre 4 godine
Nije bilo dobro za Novaka da mu drze podrsku. To ga je izgleda slomilo. Najbolje igra kada je publika protiv njege. Ali to ne znaci da je publika odjednom zavolela Noleta nego vise mrze Medvedeva. Nole nije smeo da dozvoli da poveruje u naklonost publike i da ga emocije preovladaju. Bez obzira Novak je najbolji i to je to.