Šokantno priznanje komandanta NATO o Rusiji! Američki general jednom rečenicom sve iznenadio
Rusija ne traži sukob sa Alijansom, saopštio je glavni komandant Združenih snaga NATO-a u Evropi, američki general vazduhoplovstva Aleksus Grinkevič na vazduhoplovnoj izložbi ILA 2026 u Berlinu.
12.06.2026
08:52
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Goran
pre 4 godine
Bitno je da ti nista u tenisu neces uzeti i uspeti purgerka
Geni kameni
pre 4 godine
TRI DESETLJEĆA BRAKA Srđan Đoković otkrio kako je zaveo Dijanu, Hrvaticu koja je rodila najboljeg tenisača svijeta
Vla
pre 4 godine
Ali je srbin, ako nisi znao
Smrad
pre 4 godine
cura je iz Dubrovnika, i ništa nije rekla protiv Noleta
Deda
pre 4 godine
Nije ga ponizila,uputila je i dosta pohvala a a sve sto je rekla je istinito.
Joyce
pre 4 godine
Klasika. Još jedna pristalica potrošačkig društva. Bitno joj je lepo upakovana kutija sa mašnom bez obzira na sadržaj. Nesporna činjenica je da Federer igra lepršavo, elegantno, odličan jednoruki bekhend ali tenis se igra na poene kroz gemove i setove. Ne postoji statistika koliko sedmica je neki igrač imao odličan udarac bekhendom ili forhendom, da li se mrštio ili je bio hladan bez emocija, kakvu frizuru je nosio ili dres sa sponzorom koji više ili manje plaća. Postoji samo statistika o pobedama i izgubljenim mečevima. Statistika o tome ko je najviše sedmica proveo na prvom mestu svetske teniske asocijacije. Novak je u poređenju sa velikom trojkom najbolji u svim statističkim pokazateljima. Istina, španski i švajcarski pasoš su cenjeniji od srpskog u svetu ali je Novaku najdraži srpski.
milankukic
pre 4 godine
aa tebe da vide na putu pre bi stali uz neku babu a ne uz tebe pogledaj se
Tomislav
pre 4 godine
Zasto morate da napisete hrvatica ga ponizila,zasto upotrebljavate tu ruznu rec kad je devojka iznela svoje misljenje na koje ima pravo. NOLE je nase i svetsko zlato zato Vas molim izbegavajte te ruzne reci ,jer Noleta nemoze niko da ponizi,kako Vi kazete.
Stoyko
pre 4 godine
Samo bombast naslov!
quoi
pre 4 godine
Ova bolje da ode da trenira nego sto daje izjave za novine. Ako se bas potrudi mozda jednog dana uspe da dostigne 76. mesto na listi teniserki.
Jozo daj vode
pre 4 godine
A sta je ona lose i uvredljivo rekla za djokovica