Sve oči uprte u Beograd, čeka se 27. jun: Vidovdanski vikend koji če sve promeniti
Veliki skup "Srbija, jedna porodica" biće održan 27. juna u Beogradu, a posetioce očekuje bogat i raznovrstan program namenjen svim generacijama - od dečjih sadržaja i tehnoloških atrakcija do nastupa poznatih izvođača i interaktivnih zona.
24.06.2026
07:15
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
milankukic
pre 4 godine
sve sam anajizirao a posebno Čarsla Berklija ta ljudska kreatura nema baš ni trun ljudskog u sebi prića o milion dolaara pa što on neizađe ili bilo ko i pbedi NBovaka a ne mi mu branimo jer zašto da igra i osvoji milion dolara takvu izjavu može dati samo budalaa
Zoran
pre 4 godine
Australijanci ne modu da podnesu zato što je Novak Djoković najbolji na svetu!
vladimir
pre 4 godine
Novače, ako te puste da ipak igraš na turniru, UZMI za svaki dan 10 miliona dolara! To je tvoja tarifa!
Kurti
pre 4 godine
PLAČI PONIŽENA,PO NE ZNA NIKO KOJI PUTA,MALECKA SRBIJO! PONIŽAVANJU SRBIJE NIKAD KRAJA,KAKVA JE TO PRIMITIVNA I ZAOSTALA PLEMENSKA ČERGA...? ĐOKOVIĆ JE DOKAZAO KO JE I KAKV JE "DASA",KOJI BOŽIĆ SLAVI U ZATVORU S EMIGRANTIMA,KOJI SU OD PONOSA RADI EGZISTENCIJE U ZATVORU,DOK JE ĐOKOVIĆ KULOVSKI UMISLIO DA MOŽE DA SE INATI SA CIVILIZOVANIM SVETOM I PONIZIO SEBE I SVE SVOJE DO VEKA! Bivši član stručnog štaba Novaka Đokovića, Kreg O'Šenesi, je istakao da Srbin mora da poštuje pravila koja važe u Australiji! Podsećamo, prvi teniser sveta odbija da obznani svoj vakcinalni status, a javno je kritikovao obaveznu imunizaciju. On nije objavio na osnovu čega je dobio medicinsko izuzeće!? U čitavom svetu erupcija korone bukti,identično stanje je i u Australiji,zatvaraju se škole,bolnice prenatrpane,ljudi umiru...,a srpski kulovi luduju i misle da je ceo svet primitivan identično Srbiji! „Ko nema u glavi ima u nogama“,stoga Đoković slavi Božić s emigrantima stojećki na nogama iza rešetaka,koji su mu uslovi najadekvatnije društvo njegovom prostakluku i beskrajnom primitivizmu. Đoković je učio tenis od mnogo starijeg Rodžera Federera,ali profinjene manire i svetski nivo gospodina,to je za kulova Đokovića ne dosanjani san bio i za uvek ostao. S proslavom Božića u zatvoru doneo je sebi i Srbiji svetsku „slavu“,kao srpski ratni zločinci po svetskim kazamatima...! Najsramotniji portal „Informer2 slavi zatvorenika,više nego Iva andrića za Nobelovu nagradu,što i jeste najveći nivo „Informera“ slaviti ratne zločince i zločin i prodavati „maglu" siromašnom i gladnom srpskom narodu...
ratko
pre 4 godine
Ljudi genetika je nasledna kako je nastala Australija kriminal i laz ,,naselili su je Kriminalci proterani i kurve ,pa sta bi vi hteli to je cela istina o Australiji . sto nnisu rekli necemo pare od nevakcinisanog Novaka za pomoc koju nam je dao posle pozara . Klosari ,dno dna
ratko
pre 4 godine
Klosarka jedna