• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

19.03.2023

22:21

SADA JE JASNO! Novak POTVRDIO na kojim turnirima će igrati!

reuters

Tenis

SADA JE JASNO! Novak POTVRDIO na kojim turnirima će igrati!

Novak Đoković je potvrdio na kojim će turnirima igrati kada su u pitanju turniri na šljaci.

Zbog odluke američkih vlasti, on nije dobio dozvolu da igra u Indijan Velsu i Majamiju, a sada je jasno za koje evropske turnire se opredelio.

Na Novakovom zvaničnom sajtu stoji potvrda da će učestvovati na turniru u Monte Karlu i na takmičenju u Banja Luci.

Foto: reuters

Masters u Monte Karlu se igra od 9. do 16. aprila, a u Banjaluci od 17. do 23. aprila

Nedugo posle toga počinje Masters u Madridu (od 26. aprila do 7. maja), pa sledi turnir iz serije 1000 u Rimu (od 10. do 21. maja) i onda glavno takmičenje, Rolan Garos u Parizu (od 28. maja do 11. juna).

Svakako je jasno da će igrati na Rolan Garosu, a postavlje se pitanje da li učestvati na turnirima u prestonici Španije, odnosno Italije.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Čista psihijatrija! Razjareni blokader vrištao i vređao kordon policije, dok ga je podivljala masa pujdala: "Udri Srbe" (VIDEO)
Politika

Čista psihijatrija! Razjareni blokader vrištao i vređao kordon policije, dok ga je podivljala masa pujdala: "Udri Srbe" (VIDEO)

Skandalozne scene uličnog divljaštva zabeležene su u Užicu uoči veličanstvenog narodnog skupa Srpske napredne stranke, kada je grupa opozicionih ekstremista i blokadera nasilno pokušala da spreče okupljanje desetina hiljada poštenih građana. Ono što se dešavalo ispred kordona policije graniči se sa čistom psihijatrijom i podseća na najcrnje scenarije uličnog terora.

29.08.2026

22:41

Exatlon

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set