• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Društvene mreže

04.05.2020

21:15

PRODAVAC POMISLIO DA MU SE VAGA POKVARILA! Nasamario ga kupac! (Video)

Live TV

PRODAVAC POMISLIO DA MU SE VAGA POKVARILA! Nasamario ga kupac! (Video)

Neobična ideja

Kupac je odlučio da zafrkne prodavca u mesari. Dok se on okretao da uzme još proizvoda da ubaci u vagu kako bi mušteriji dao zeljenu gramažu, kupac je vadio proizvode. Pogleledajte kako.

BONUS VIDEO:

POJAČAJ MUZIKU! Vreme je za đuskanje! (Video)

PREPALI SE! Konobar ih nasamario! (Video)


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Exatlon

Društvo

Hronika

Umrli pre nego što su čuli presudu: Od Mladena Ogulinca, ubice devojčice, do člana "valjevske grupe" - slučajevi koje je prekinula smrt
Hronika

Umrli pre nego što su čuli presudu: Od Mladena Ogulinca, ubice devojčice, do člana "valjevske grupe" - slučajevi koje je prekinula smrt

Nisu svi koji su seli na optuženičku klupu dočekali da čuju odluku suda. Neki su preminuli u pritvoru, neki tokom dugih suđenja, a njihova smrt stavila je tačku na postupke pre nego što je krivica mogla da bude potvrđena ili odbačena presudom. Najnoviji takav slučaj dogodio se u Obrenovcu, gde je u pritvoru preminuo Srđan P. (37), optužen za teško ubistvo i izazivanje opšte opasnosti.

26.08.2026

07:15

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set