Mnogi muzičari su tokom prošle godine morali da okače mikrofon o klin
Neki su "održavali" onlajn koncerte, družili se sa publikom putem društvenih mreža, dok su drugi stvarali i čekali neka mirnija vremena. Bilo je i onih koji su svoj poziv ostavili po strani i zaplivali voditeljskim, kulinarskim i influenserskim vodama.
Ako situacija sa pandemijom potraje i svi finansijski resursi se potroše, poznati pevač Dženan Lončarević ne krije da bi možda mikrofon zamenio volanom.
- Ako potraje ovo što nas je sve zadesilo ja ću biti vozač lokomotive – mašinovođa, a možda kupim i kombajn. Šalim se naravno, ali nijednog trenutka mi nije bilo teško da uradim nešto kada se mora. Ako je reč o poštenom radu – mogu, šta god da treba. Ako bude, ne daj Bože moralo, ja ću moći – rekao je Dženan Lončarević za emisiju "Kultur Shock".
Držimo palčeve ovom sjajnom muzičaru da ga ipak gledamo u nekoj koncertnoj sali, a ako baš negde zapne, sigurno će onom ko bude sedeo na suvozačevom mestu biti zanimljivo – ceo put će mu proći u pesmi.
Američki reditelj Pol Kampf snimiće film pod potresnim i simboličnim nazivom "Žetva" o trgovini organima Srba na Kosovu i Metohoji 90-ih godina prošlog veka
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Američki reditelj Pol Kampf snimiće film pod potresnim i simboličnim nazivom "Žetva" o trgovini organima Srba na Kosovu i Metohoji 90-ih godina prošlog veka
Lider Demokratske narodne partije Crne Gore Milan Knežević najavio je da će za 15, 20 dana objaviti dokument nakon kojeg će se videti da li Milojko Spajić može da ostane na poziciji premijera.
Izrael se sprema za mogućnost da samostalno započne vazdušne udare na Iran ukoliko SAD postignu sporazum sa Teheranom i preduzmu korake ka okončanju rata.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić žestoko je odgovorio okorelom mrzitelju Srđanu Milivojeviću i blokaderima, podsećajući ih na vreme njihove vlasti i poručujući da danas, za razliku od tada, Srbija vodi samostalnu politiku i čuva svoje nacionalne interese.
Blokaderi ne propuštajući ni jednu krizu da prikupe jeftine političke poene. Oni sada koriste velike požare u Deliblatskoj peščari kako bi kritikovali državu Srbiju, pazite sad, jer nema kanadere za gašenje požara.
Gradonačelniku Novog Sada Žarku Mićinu upućena je ozbiljna pretnja smrću, nakon njegovog gostovanja na televiziji, gde je govorio o aktuelnim projektima i razvoju grada.
Kada se politika svede na nivo ulice, a legitimni problemi poljoprivrednika postanu paravan za lične ispade i cirkuske performanse, u centru pažnje se obavezno nađe profil poput Predraga Večerinca, poznatijeg kao Peđa iz Starih Banovaca.
Vodoinstalater u Srbiji naplatio je 1.000 evra dva dana rada u kupatilu, kuhinji i toaletu. Kada se sve sabere, satnica ovog majstora jača je nego programerima u Silicijumskoj dolini!
Selo Supovac kod Niša, danas je bilo mesto devete akcije preventivnih kardioloških pregleda, ali i snažna potvrda koliko je važno da zdravstvena zaštita bude dostupna svakom građaninu, bez obzira na to gde živi.
Na terenu su vatrogasci-spasioci koji se ne povlače pred vatrom, dok Helikopterska jedinica MUP-a iz vazduha neprekidno dejstvuje na najugroženijim delovima požarišta, poručio je ministar Ivica Dačić.
U većem delu Srbije biće pretežno sunčano, samo na istoku i jugoistoku Srbije promenljivo oblačno sa lokalnom pojavom kratkotrajne kiše ili pljuska sa grmljavinom. Temperature od 16 do 36 stepeni.
U Osijeku je konačno rasvetljen pokušaj ubistva koji se odigrao u petak, 7. avgusta, kada je mladić (25) sa šireg područja Osijeka brutalno napao starijeg sugrađanina (62).
U oružanom incidentu koji se odigrao na okretnici tramvaja u Bulevaru vojvode Bojovića na Dorćolu, mladić O. V. (21) zadobio je tešku ustrelnu ranu u predelu stomaka.
Pripadnici policije u Sopotu uhapsili su američkog državljanina D. L. A. (61) zbog sumnje da je počinio krivično delo nasilje u porodici nad svojom suprugom M. A. A. (43).
U Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu danas je doveden osumnjičeni R. P. (21), kojem je prethodno po nalogu javnog tužioca određeno zadržavanje do 48 časova od strane pripadnika UKP-a. Mladiću se na teret stavlja da je u periodu od 20. jula do 3. avgusta ove godine na teritoriji gradske opštine Novi Beograd ukrao čak 5 automobila.
Blok 2 rumunske nuklearne elektrane Černavoda nastaviće da radi pod normalnim parametrima i moći će da obezbedi energiju potrebnu za najmanje devet narednih dana, nakon što je nivo vode Dunava, koji se koristi za hlađenje nuklearke, porastao za četiri centimetara, saopštio je danas direktor te nuklearne elektrane Romeo Urjan.
Izraelski premijer Benjamin Netanjahu i ministar odbrane Izrael Kac prećutno su dali zeleno svetlo za početak radova na obnovi južnog dela Pojasa Gaze, uprkos obećanju da će obnova te teritorije početi tek kada se palestinska militantna grupa Hamas razoruža, javio je danas izraelski vojni radio.
Objekat koji pripada rafineriji kompanije Saudi Aramko u gradu Džizanu jutros je bilo meta napada, nakon kojeg je na naftnom postrojenju izbio požar, koji su nadležne službe ugasile, saopštilo je danas saudijsko Ministarstvo energetike.
Protiv bivšeg ministra spoljnih poslova mađarske Petera Sijarta podneta je prijava zbog mogućeg krivičnog dela primanja mita i mogao bi da se suoči sa do tri godine zatvora ako bi bio proglašen krivim, objavio je mađarski portal Indeks.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Šta zapravo muškarci najviše cene kod žene tokom intimnih odnosa? Devet muškaraca je za magazin Cosmopolitan otkrilo šta za njih znači kada kažu da je žena dobra u krevetu, a neki odgovori mogli bi da iznenade.
U svetu ljubavi dela često govore više od reči. Ta tvrdnja važi i za poljupce - različite vrste poljubaca imaju mala skrivena značenja, koja vam mogu mnogo toga reći.
Rijaliti učesnik Asmin Durdžić veoma je aktivan na društvenim mrežama, a sada je objavio sve uplate novca na njegov račun i tako potvrdio "da ima pare".
Rijaliti zvezda Maja Marinković nije štedela na uvredama upućenim Staniji Dobrojević, a ovoga puta je optužila bivšu drugaricu da se "prdaje" na sajtu za odrasle za 20 dolara.
Bivši voditelj i rijaliti učesnik s titulom najvećeg provokatora Dejan Stanković Kralj juče je oženio lepu doktorku Branku, a do nas su sada stigle i prve fotografije sa njihovog crkvenog venčanja.
Nakon incidenta u Galeriji, korisnici društvenih mreža ne prestaju da komentarišu postupke Sergeja Trifunovića i njegove žene Isidore, a pojedini komentari će vas i te kako nasmejati!
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.