Saznajemo! Uhapšeni pripadnici Interventne, sprečili procesuiranje Bosketa zbog pucanja nakon sukoba sa "škaljarcem"
Kako nezvanično saznajemo, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu uhapšeno je više pripadnika Interventne jedinice 92 jer su sprečili procesuiranje Saše Vukovića zvanog Boske za pucnjavu u jednom restoranu na Autokomandi u novembru prošle godine.
10.06.2026
08:16
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
tadija64ZEMUN
pre 6 godina
mislim da drzava mora da postupi u skladu i po pravilima vanrednog stanja,
As
pre 6 godina
To su iskompleksirani beogradjani, najpametniji, najljepsi, oni sve znaju, svi su primitivci za njih, onda ce kukati na vlast kako je kriva zbog virusa Ja bi njima uveo 24h policijski cas, pa nek kukaju bogu ocu
Zoran
pre 6 godina
Neka vlast zatvori BG i nek im uvede 24 h policijski čas.Pa onda neka šetaju po kući do mile volje.Ispašta cela Srbija kao i uvek zbog njih.
Sonja
pre 6 godina
Koliko mozemo videti na snimku.uopste nije velika guzva,uglavnom po dvoje setaju ,vece su guzve u prodavnicama i apotekama.Nemojte preterivati moraju ljudi izaci na vazduh.
Neca
pre 6 godina
Nisu to Beogrdjani vec livadari i cobani koji su navikli da budu uz svoja stada a sad se sepure i salju slike svojim seljacima iz grada uz tekst,eto ne moze nam Corona virus nista.Vidjate li pubertetlije u toku policijskog casa,e pa vidite i kakvi su i roditelji seljaci !