Odjekuje poruka Parandilovićevog dede! Stigao na skup u Beograd da podrži Vučića, pa se obratio unuku - Pozivam ga... (VIDEO)
Drago Parandilović, deda opozicionara Miloša Parandilovića, predsednika Novog lica Srbije, krenuo je danas iz Priboja kako bi prisustvovao veličanstvenom skupu u srcu Beograda i pružio podršku predsedniku Aleksandru Vučiću.
27.06.2026
10:05
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Denny
pre 3 godine
Pa da li ste vi normalni u Srbiji? Naravno, mislim na vlast koja ovo dozvoljava, a cast mi je da sam SRBIN!
Jovana
pre 3 godine
Tek sad ste primetili udžbenike koje nam Hrvati štampaju??? Šta tu svega ima, bolje da ne znate. Zatvorite vi to jer ako "ambasador" vidi gde prčkate, dobićete katanac!
ratko
pre 3 godine
nedajte deci da idu u skolu nego strajk roditelja neka skole stanu i neka izbace te udzbenike gnusne
Penzionerj
pre 3 godine
Šta radi ministar prosvete? Koliko godina treba da prodaje da Srbija štampa udžbenike? To su pederi i lezbejke predavači.
Marcco
pre 3 godine
... klasična indoktrinacija...
Tajming
pre 3 godine
Komplikovana tema za starije, a kamoli za decu. Treba im dati igru i zabavu, a o tome ko su i šta su odlučiće kad porastu.
Milan
pre 3 godine
Pa juče je vlast podržala Prajs, šta se sad bunite i vi ste njihovi.
Ozren
pre 3 godine
Ko je kriv? Predškolska ustanova je u nadležnosti Ministarstva prosvete,a Ružić je ministar,a pre njega Šarčević,a izbor štampanja udžbenika je isto u njegovoj nadležnosti. Šta treba učiniti i spasiti naciju od propadanja,razvrata i pesinluka? Ovu dvojicu,gore navedenu,a jedan je i Vučićev savetnik,krivično goniti,smeniti sa funkcija i da to bude pouka drugima. Pre toga učtivo zamoliti Hila i druge “naše prijatelje” da li smemo to učiniti.Šalim se,njima uskratiti boravak u Srbiji i svima onima koji se budu suprostavili stavu većine stanovnika Srbije. Referendum,gospodo na vlasti,da narod kaže svoj stav,ne samo o ovome,veći ulazak u EU,neutralni ili u savezu sa nekim drugim samo ne u NATO. To je demokratija,a ne Hil,Šolc,Makron da odlučuju o nama.
Ozren
pre 3 godine
Ko je kriv? Predškolska ustanova je u nadležnosti Ministarstva prosvete,a Ružić je ministar,a pre njega Šarčević,a izbor štampanja udžbenika je isto u njegovoj nadležnosti. Šta treba učiniti i spasiti naciju od propadanja,razvrata i pesinluka? Ovu dvojicu,gore navedenu,a jedan je i Vučićev savetnik,krivično goniti,smeniti sa funkcija i da to bude pouka drugima. Pre toga učtivo zamoliti Hila i druge “naše prijatelje” da li smemo to učiniti.Šalim se,njima uskratiti boravak u Srbiji i svima onima koji se budu suprostavili stavu većine stanovnika Srbije. Referendum,gospodo na vlasti,da narod kaže svoj stav,ne samo o ovome,veći ulazak u EU,neutralni ili u savezu sa nekim drugim samo ne u NATO. To je demokratija,a ne Hil,Šolc,Makron da odlučuju o nama.
zatrite na vreme
pre 3 godine
Uradite kratku a detaljnu istragu, ko su izdavaci, ko je to narucio, ko je odobrio, pristao, dozvolio da udje do kontakta sa decom, SVE pohapsiti i na dugu robiju. Te izdavace zabraniti, sve sporne knjige povuci. To u korenu da se odmah zatre i uvesti ubuduce stroge zatvorske kazne za sve koji su u tom lancu, da znaju u sta se upustaju. Ovo je jednako ozbiljno kao vojni sukob, ali posto je prikriveno, jos je opasnije i na kratke i na duge staze.
Peđa
pre 3 godine
Tekst je tačan,a što se tiče vrtića osoblju je naređeno da ne sme deci da negiraju bilo kakvo izjašnjavanje o polovima već da ih podrže.Ukinuta je knjiga za Neuro psihijatriju 3godina medicinske škole jer pisac knjige nije hteo da izmeni deo teksta o Gej populaciji gde se kaže da je to bolest,deca knjigu koriste kao skriptu jer je Zavod za udžbenike ne štampa po odluci države.Kod nas u državi đavo je došao po svoje i to je to.
Umbrella
pre 3 godine
Deca su u tom uzrastu brutalna, mnogo isključivija i grublja od odraslih, prvenstveno prema vršnjacima i malo mlađima od sebe. Za to nisu "mali". Terasa mi gleda na školsko dvorište i svakog dana sam svedok tog obrasca ponašanja. A s obzirom da većina postane svesna svoje seksualnosti najčešće oko 6. razreda (12-13 godina), može se reći da je 8. razred čak i kasno. Tada već uveliko dolazi do vršnjačkog, i psihičkog i fizičkog, maltretiranja i trauma po žrtve istog. Nije to nikakav "predškolski" uzrast kako naslov smišljeno dezavuiše, naša dečica su pri kraju osnovne i početkom srednje škole opasnija po one drugačije i neprilagođene, a slabije od sebe, i od nekih divljih životinja. Ko to ne vidi, ne želi da vidi. Ovim svakako ne podržavam nebuloze tipa rodna neutralnost i 56 rodova, ali ona prva 3 slova LGB svakako treba da se zaštite u tom dobu, jer su tada većinom toga uveliko svesni. Tu se stvaraju sociopate i psihopate.
Vladan
pre 3 godine
Ponekad se pitam zasto dete saljem u skolu, Cemu ovo vodi, ovo je sramota i ponizenje za svakog roditelja