• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Ekipa zabave

Novinar

04.08.2025

12:40

"Stavio bih Berlinski zid između Srbije i Hrvatske": Vuk Kostić o odnosu dveju zemalja: "Da se nikada više ne sretnemo"

ATA Images

Kultura

"Stavio bih Berlinski zid između Srbije i Hrvatske": Vuk Kostić o odnosu dveju zemalja: "Da se nikada više ne sretnemo"

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Ratko

pre 10 meseci

Bravo Vuce !!!!!! Sto dalje od nacisticko- ustaske EU!!!!

Duško Radosavljević

pre 10 meseci

Biti sa nekim koga uče od malih nogu da nas mrzi u medicini se zove mazohizam, šta god da uradiš oni kam(en)om. Sto posto se slažem sa Vukom

Dušan Perić

pre 10 meseci

Apsolutno je sve dobro rekao,slažem se u potpunosti sa tim predlogom "berlinski zid " i kraj priče.

Dejan Todorović

pre 10 meseci

Bravo Vuče, jedan od retkih koji se nije prodao

Zorica

pre 10 meseci

Bravo Vuče. I ja sam za berlinski zid. Ovo neka bude Srpski zid. I kinezi su pravili zid oko svoje države što ne bi i mi. Koji će nam moj hrvati. Oni imaju ukorenjenu patološku mržnju prema srbima. Prvo što ih nauče čim prohodaju i progovore je dacmrze srbe i Srbiji. A zašto, nemaju pojima. Zid duž cele granice.

MARINA

pre 10 meseci

Slažem se. Ali mi smo izgleda mnogo glup narod i nikako to da ukapiramo . Znam dosta ljudi koji i dalje idu tamo na letovanje , što bi se reklo :ko muve na govna.

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo

Hronika