Skandal! Spajić i Mandić u paktu sa Milom Đukanovićem, svi zajedno protiv srpskog jezika?! (FOTO)
Najnovije dogovorene ustavne promene, aminovane pod patronatom Evropske unije, ogolile su surovu istinu o trenutnoj vladajućoj većini: sve može i sve prolazi, osim srpskog jezika i prava onog naroda koji je izneo promene u Crnoj Gori.
06.07.2026
08:52 >> 08:55
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Mile
pre 10 meseci
Violeta je uvek bila kraljica sa gospodskim stavom i držanjem.
Neka odu
pre 10 meseci
Za ove blokadere- teroriste ...mrzitelje i snobove ne treba da ima posla! Ima drugih glumaca. Ovi su toliko pokvareni da nećemo više da ih gledamo. Nikada.
Ivan
pre 10 meseci
Prpicki fali nešto?
Vesna Milinkovic
pre 10 meseci
Svaka joj čast!
Tamara
pre 10 meseci
Prije neki dan na plazi u Crnoj Gori , izvjesna voditeljka N1 sa glumicom Katarinom Radivojevic, koma pijane na plazi, u 9-10 ujutro bulazne i laju o Srbiji. U zivotu nisam vidjela da neko toliko moze da mrzi svoju drzavu kao Radivojevicka. Svaka cast ljudima poput Lidije Vukicevic i Lecica, Ristovskog, koji su rekli NE bratskoj mrznji i podjelama. Drzi se Srbijo, mozes ti i ovo 🥹💕
Zoran
pre 10 meseci
Bravo ,Lidija.Nema serije u kome one ne glume,a bune se .
Посматрач
pre 10 meseci
Шта рећи о жени којој карактер дозвољава да спава са кумом.