Uloženo je 94 miliona evra: Vučić iz Hrama Svetog Save poslao moćnu poruku - Bez ovoga srpski narod ne bi opstao (FOTO)
Ugovor za obezbeđivanje finansijskih sredstava za završne radove na Hramu Svetog Save u Beogradu potpisan je danas, a tom događaju prisustvovao je i predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić.
28.06.2026
06:00 >> 07:31
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Jakov
pre 9 meseci
Žena je težak ološ iz loze montenigrinskih separatista.
Bora
pre 9 meseci
Na žalost, ni prva ni poslednja koja je ovde zaradila a onda sa slašću pljuvala. Nikada nećemo naučiti lekcije da ne otvaramo vrata šljamu.
Rade R
pre 9 meseci
E ovo je ključno, otvaramo vrata svakakvom šljamu i ološu! To mora pod hitno da se promeni! Srbi iz crne gore nam jesu braća, a ovi novopečeni "Crnogorci" milogorci, mislim da nisu! Jer i oni to misle! Oni su samo ustaše iz crne gore!
Jisab
pre 9 meseci
U duhu svojih predaka samo nastavila njihov rad.
Goran
pre 9 meseci
Bože sačuvaj šta ova priča...pa vrati se u Crnu Goru ili još bolje ,ponudi se kod ujkana pa "iskusi" kako je kod njih...Ali tamo ćeš morati triput dnevno da pljuješ Srbe a možda ti i neće teško pasti...
tina
pre 9 meseci
Ako ti nije prijatno, slobodno idi.
tina
pre 9 meseci
Ne grizeš ruku koja te hrani.
tina
pre 9 meseci
Srbija te proslavila, a ti ovako vraćaš.
tina
pre 9 meseci
Mnogo nezahvalno.
Nina
pre 9 meseci
Pa vrati se odakle si došla, ako je tamo prijatnije, ne pljuj po našoj prelepoj zemlji, "glumice"-blokaderko.
Vladimir Nikolčić
pre 9 meseci
Marš bre nazad u planine
KRISTINA
pre 9 meseci
Nek ide gde joj je lepo
KRISTINA
pre 9 meseci
Sramotna izjava.
KRISTINA
pre 9 meseci
Nije dostojno umetnice.
tina
pre 9 meseci
Publika zaslužuje poštovanje, ne pljuvanje.
tina
pre 9 meseci
Ako ti je teško, ima ko voli Srbiju.
tina
pre 9 meseci
Takve reči ruše ugled.
tina
pre 9 meseci
Niko te nije terao da ostaneš.
KRISTINA
pre 9 meseci
Ne poštuješ narod koji te gleda.
KRISTINA
pre 9 meseci
Žališ se, a dobro živiš.
KRISTINA
pre 9 meseci
Srbija nije kriva za tvoj stav.
KRISTINA
pre 9 meseci
Negativnost ne donosi ništa.
KRISTINA
pre 9 meseci
Zaboravila si svoje korene.
KRISTINA
pre 9 meseci
Nije umetnost blatiti državu.
KRISTINA
pre 9 meseci
Publika ti to neće oprostiti.
Jankoo
pre 9 meseci
Đubre kao što joj je i otac bio. Dovuku se u Srbiju gladni, goli i bosi da se besplatno školuju, da jedu po menzama i da se zapošljavaju. Neka se vrati u kamenjar iz kod se dovukla ! Upravo ovakvi prave "objenu revoluciju" i maltretiraju građane Srbije.
Mila
pre 9 meseci
Ako joj je u Srbiji tako loše, što i dalje prima platu iz našeg budžeta?
Mila
pre 9 meseci
Voli srpske pare, a pljuje po Srbiji – klasična „patriota na tuđi račun“.
Mila
pre 9 meseci
Niko je ne tera da živi ovde – vrata su otvorena, pa nek ide gde joj je lepo.
Mila
pre 9 meseci
Srpski narod je gleda u serijama, a ona im vraća pljuvanjem – sramota.
Mila
pre 9 meseci
Tipičan primer elitizma: od naroda uzima, a narod nipodaštava.
Mila
pre 9 meseci
Ako nema normalnog života u Srbiji, kako to da svaki mesec uredno diže honorare?
Milan Lončar
pre 9 meseci
Pa, ako Vam je neprijarno u Srbiji, gde vteđate srpski narod i legitimnog predsednika, idite u Crnu Goru ili Hrvatsku, "carstva demokratije". I Vi i Vama slični. Nemojte više da smarate i glumatate.
Mila
pre 9 meseci
Neka proba da se odrekne subvencija i RTS projekata, pa neka priča o siromaštvu.
Mila
pre 9 meseci
Zanimljivo, uvek su isti ljudi i na blokadama i na stranim televizijama.
Mila
pre 9 meseci
Neka kaže gde joj je bolje – da li je to Crna Gora u kojoj nema pola toga što Srbija ima?
Bojan
pre 9 meseci
Poštuj zemlju u kojoj zarađuješ, to je osnovno.
Bojan
pre 9 meseci
Ispada da glumci samo kad treba pare – onda je Srbija „majka“, a kad dobiju ulogu – odmah pljuju.
Rade R
pre 9 meseci
Odlično gospođo, ili možda gospođice, niko vas ne primorava da živite, boravite, pa ni da radite u državi Srbiji, odnosno Beogradu! Slobodno idite tamo gde vam je bolje, lepše, sigurnije! A to je verovatno taj vaš rodni grad, Podgorica ili Titograd, kako god vam je draže! Sretno vam bilo! Ima nas koji koji volimo Srbiju, volimo Beograd, i osećamo se sigurno! Lepo nam je! Ne želimo da Srbijom vladaju ustaše, ni iz hrvatske, ni iz Srbije, a ni vi ustaše montenegrini! Živela Srbija! Živeo predsednik Srbije Aleksandar Vučić! A vi "gospođo" volite tog vašeg predsednika kao što ste voleli Mila Đukanovića!
Ahmed
pre 9 meseci
Sram te bilo, vrati se u cg.
Goran
pre 9 meseci
Mrzite drzavu koja vas je skolovala mrzite srbe a volite njihove pare sve ovakve na put u jednom pravcu zauvek
Djore
pre 9 meseci
Sto si glumila pokazala si na ulici. Tamo ce ti najbolje biti. Nema vise glume u bilo kom smislu provaljena si.
Milan
pre 9 meseci
Glumici u pokušaju bi najbolje bilo da ostane u svojoj CG i uživa u slobodi .
Miško
pre 9 meseci
Treba joj zabraniti ulazak u Srbiju kao persona non grata!
Mina
pre 9 meseci
Sram te bilo ološu crnogorski. Mars nazad u tvoju postojebinu idiote netalentovani
Sir Oliver
pre 9 meseci
Ostani u CG i ne vraćaj se nikada više ovde! Srbija ti je dobra kada treba da se uzme lova a čim odeš u onaj tvoj krš pljujes po zemlji koja te odskolovala i sve dala. Daleko ti lepa kuća i ne vraćaj se nikada više, ološu.
aca
pre 9 meseci
ma ta govna treba proterati iz srbije
Jagru
pre 9 meseci
....Daj nam Bože napokon malo pameti,da se osvestimo i sve ono što gmiže i zarađuje po Srbiji a istu pljuje pošaljemo tamo odakle su i došli.....Dosta je bre više
Penzioner
pre 9 meseci
Idi odakle si ddošla!
Luna
pre 9 meseci
Greska srba je sto su previse dobar narod. Vecina srba nikog ne mrzi. Kad je bio rat samo su se branili . Treba da se nauce da kad pocnu ubijati da treba sve potamaniti bas kao i drugi koji su to radili pa nisu proglaseni genocidnim narodom. Da ste to uradili bolilo bi vas uvo sto ste proglasen genocidnim narodom. Sledeci put ako nedaj boze dodje do nekog okrsaja ocistite korov da vise nemoze da raste. Poslije toga vam neve biti zao ako vas jos jednom proglase genocidnim narodom.
Goran
pre 9 meseci
Doživotna zabrana u srbiju.Dosta smo mi titrali bagri.
Cvrle
pre 9 meseci
Bila mi simpatična ali posle ovih saznanja u vezi njenog oca i dede, MARŠ u CG pa tamo pravi karijeru. Kakav mi ološ sve primamo...
Cvrle
pre 9 meseci
Bila mi simpatična ali posle ovih saznanja u vezi njenog oca i dede, MARŠ u CG pa tamo pravi karijeru. Kakav mi ološ sve primamo...
Luna
pre 9 meseci
Kad bi mi koji zivimo u tudjini nesto tako javno komentarisali bi bili brzo suspendovani i to na lijep nacin. Ne u trenutku komentara. Islo bi to kroz izvjesno vrijeme zbog navedenih nekih drugih razloga. Sve drugo bi bio razlog a nikako razlog komentara. Kad trazite dlaku u jajetu onda je i nadjete. E ta dlaka je da nemate mogucnosti napredovanja pa vas dovedu u situaciju da sami odede.
Mirko
pre 9 meseci
Ja nemam ništa protiv nikoga, ali me jako boli što smo mi kao većinski narod u Srbiji preterano tolerantni prema ovakvim osobama kao što je dotična. U Srbiji imate na stotine i stotine ljudi na svim pozicijama u Državnim institucijama kao što su Fakulteti, Srednje i O. Škole, Opštine, Državne Firme, razne institucije, Sup, Advokatske službe itd. I oni su umreženi kao hobotnice i samo nameštaju svojima sve i tako se već decenijama radi kod nas, tako ispada da su Crnogorci mnogo pametniji od nas, samo su oni bogom dani za Advokate, direktore, profesore i ko zna kakve sve rukovodioce, i takvi nam kroje kapu u Srbiji već. decenijama, pa kada su toliko pametni što ne idu u Svet da rade ne nego se dolazi u Srbiju jer mi smo bratski narod a usput njihovi su instaliran svuda i zato oni mnogo vole Beograd i Srbiju a mi ćemo da i dalje samo da gledamo i pričamo prazne priče mesto da istinski očistimo naše dvorište, ne mi sve radimo površno zato nam je tako u Državi.
Marko Karadeglija
pre 9 meseci
Марш стоко у Монтенегро
Milan
pre 9 meseci
Najgora montenegrinska govna! Išćerati to iz Srbije. Mrš u stojsere i brskute. Avi što nas kao vole još gori!
Boža Bosanac
pre 9 meseci
Ljepoto moja sviđala si nam se dok nisi počela " de malo ohladi i poštuj zemlju koja te hrani ili od... okleen si došla u opanci 👋
Olgica Petrovoć
pre 9 meseci
Neka se vrati u crnu goru. Sramota...
Grdoba
pre 9 meseci
Ako ova osoba i slične ovoj ikada više dobiju ijedan dinar iz našeg džepa...e, onda, Srbi...ne treba više ni da postojimo. Sramota me je. Toliko talentovanih ljudi imamo ali ne....sve se daje i sve otimaju ovakve izdajice, odrodi, licemeri i mrzitelji. Ne zaslužuju! Je li možemo bar oko minimalnog kulturnog, društvenog...interesa da se složimo da nas i dalje ne bi ponižavali a hranili se našim mesom i kostima! Našom supstancom.
Srki
pre 9 meseci
Nadam se da smo završili sa ovom na našim malim ekranima.
Milena
pre 9 meseci
Nema para?, pa ostani na Cetinju tamo ces da zaradis vise. Pljuvati po zemlji ciji hleb jedes , dno.
Zoran Peroc
pre 9 meseci
Ko joj u Srbiji vise da i najmanju ulogu u bilo kom projektu,veci je smrad i nistatija od nje.Da je Srbija stvarno drava ,ovakve bi protjerala sa dozivotnom zabranom ulaska.
Srbbgd
pre 9 meseci
Ovakvima odmah šut kartu i nazad u zavičaj.
Milomir
pre 9 meseci
Kada ti nevalja ovde onda kupi prnje i nazad u selo. Verovatno će ti među ovcama u c.g. biti lepše.
Srbin
pre 9 meseci
OVA JE GORA OD SEVERINE!
Mihajlo
pre 9 meseci
Nije ona kriva sto je takav ološ. Kriva je Srbija sto je ne protera.
piradosin
pre 9 meseci
Море...марш из Србије кокошко...квоцај негде другде
Boba Kažić
pre 9 meseci
Pod hitno je proterati sa filma, pozorišta. Da je pametna, sama bi otišla.
Zarko zupan
pre 9 meseci
Ne seri jadnice. Ludak ti je tata poturice
Petar
pre 9 meseci
Ova jadna glumicica za koju ja prvi put čujem nek se vrati u svoju lepu zacrnjenu goru! Pa nek kritikuje tamo vlast! A može da ode da glumi i kod ustaša hrvatskih.. Draga glumicice ne trebaš ti Srbiji!!!
Александар
pre 9 meseci
"Куме, да ми ово ј.б.м. и онако ће да прича да смо је клали...."
Dada
pre 9 meseci
Smradulja milogorska.....vrati se u onaj krš odakle si došla....'ebo te ludak.....
Било ко било где
pre 9 meseci
Pravo je pitanje - zašto baš glumci predvode sve dosadašnje proteste??? Zato što se njima može platiti da sve odglume! Po potrebi "uverljivo" dočaraju praznoglavima sve - revoluciju, iskrenost, ideju, emociju itd. Od svih umetnika, najmanje su baš to... Umetnici?