• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

18.01.2026

22:38

Prva izjava žene Mike Aleksića nakon njegove smrti: Biljana Mašić slomljena

ATA images

Kultura

Prva izjava žene Mike Aleksića nakon njegove smrti: Biljana Mašić slomljena

Profesorka FDU Biljana Mašić oglasila se povodom smrti supruga Miroslava Mike Aleksića.

Reditelj i profesor glume Miroslav Mika Aleksić preminuo je od raka debelog creva u svom domu.

Njegova supruga je istakla da je do poslednjeg trenutka verovala da će se izboriti.

Foto: Foto: ATA Images

Biljana Mašić

- Jako mi je teško, danas je preminuo u popodnevnim satima. Još ne znamo kada će biti sahrana zbog administrativnih stvari koje me čekaju. Bio je jako loše, ali smo svi verovali - rekla je za Telegraf.rs.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Exatlon

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Magazin

Veliki udarac za TikTok: Kompanija kažnjena sa 400 miliona zbog podataka dece
Hi-Tech

Veliki udarac za TikTok: Kompanija kažnjena sa 400 miliona zbog podataka dece

TikTok i njegova matična kompanija ByteDance postigli su dogovor sa Ministarstvom pravde SAD o nagodbi u slučaju u kojem su bili optuženi za kršenje zakona o zaštiti privatnosti dece na internetu, poznatog kao COPPA. Ministarstvo pravde saopštilo je da je reč o jednom od najvećih poravnanja do sada u slučajevima koji se odnose na ovaj zakon.

23.08.2026

15:37

Džet set