Udarno! Nezapamćen teror na Gazimestanu: Kurtijevi specijalci krenuli na Srbe (FOTO/VIDEO)
Gazimestan je i ovog Vidovdana okupio veliki broj Srba koji su došli da obeleže jedan od najvažnijih datuma u srpskoj istoriji, ali je čitav skup protekao uz pojačano prisustvo pripadnika takozvane kosovske policije i iživljavanje naoružane šiptarske bande nad srpskim stanovništvom.
28.06.2026
17:18
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Lala iz Banata
pre 10 godina
Лаушевић није убица..!! Прекорачио је НУЖНУ ОДБРАНУ....није смео да "овери" силеџије и против-правне нападаче на његов - интегритет... Закон није предвидео - коју количину "батина" треба неко да добије од силеџије - да би се латио пиштоља...Али: шта би било да су силеџије отеле тај пиштољ...? Да су убили њега и брата...? Чији је живот скупљи.. Боже не доводи ме у искушење, сачувај ме од злог, не желим да будем ни силеџија - нити убица...!
NijeNego
pre 10 godina
Lepo si objasnio. Samo si jednu stvar ispustio da objasniš - šta će glumcu uopšte pištolj. Pištolje nose kriminalci i službena lica. Ne lupetaj prijatelju, već se malo edukuj. Važno je da je Laušević objavio u vestima da se ispovedio! Mogao je to da uradi mnogo ranije i bez objavje po medijima. Sramota.
Lala iz Banata
pre 10 godina
Што се тиче исповеди - то не знам...Нити сам коментарисао...Лични однос човека - са Богом...Што се тиче ПРАВА, моја струка и било би добро - да се Ви малко едукујете у том правцу... можда би нешто од мене тада могли и да - научите...!!
JOVANic
pre 10 godina
TO MOZE SAMO OBILIC, svaka cast velikom coveku I glumcu SRPSKOM, Bog te cuvao, JUNACE.
dragan
pre 10 godina
Žarko je samo branio svoj život i postupio je kako bi postupila većina od nas. Da to nije uradio, mirisao bi najverovatnije, cveće odozdo. Krivi su roditelji nasilnika koji su ih tako napravili i sudije koje ih nisu smestili gde im je mesto.
Mahnit Besan
pre 10 godina
Verujem da ce uskoro cenjeni informer objaviti ekskluzivno Lausevicevu ispovest u celosti. Pustite coveka i ostavite ga na miru!!!
kole
pre 10 godina
Nije ni taj Lausevic cvecka...
DR Gane
pre 10 godina
Čovek ljudina je ispaštao zbog nakaradnog zakona i priučenih sudija ! Šta znači prekoračenje ,,nužne ,, odbrane ( poseban akcenat na nužna ) i koja količina nasilja određuje razliku između nužneodbrane i njenog prekoračenja kad je život u pitanu ????? Isto kao i kod saobraćajnih nesreća gde je obavezno u zaključku : ,, nije vozio brzinom prilagođenom uslovima na putu ,, !!!!!A vi vozite 5o koliko je dozvoljeno i napravite prekršaj i obavezno prethodno navedeno ! Svako dobro Žarku i puno sreće sa čistom dušom !!!!