Saznajemo! Uhapšeni pripadnici Interventne, sprečili procesuiranje Bosketa zbog pucanja nakon sukoba sa "škaljarcem"
Kako nezvanično saznajemo, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu uhapšeno je više pripadnika Interventne jedinice 92 jer su sprečili procesuiranje Saše Vukovića zvanog Boske za pucnjavu u jednom restoranu na Autokomandi u novembru prošle godine.
10.06.2026
08:16
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Darko
pre 6 godina
Potpuno prosečan i neubedljiv. Nadmeno je i to što sa toliko godina kaže da zna da glumi. Neke njegove starije kolege, koje jesu bile glumčine, to nikada za sebe nisu rekle. Čitajte intervjue velikog Đuze, Radmilovića, Bate Stojkovića pa će vam postati jasno koliko je Biković potpuno isprazan. Poznato je uostalom - kad kažeš da nešto znaš došao je kraj tvome usavršavanju. Želim mu još puno uloga koje će od njega napraviti solidnog glumca jer istini za volju i uz najveći trud ne deluje mi da ima neke vanredne domete. Vidim sa je radio i kao maneken i to mu puno više pristaje - ne mora da govori ništa a drugi mu kažu kako da stane i u tome se snalazi super!
jovan
pre 6 godina
Samo napred. Sto vise menjas karaktere uloga veci si glumac, a oni koji ti zavide nek' svisnu.