Hitno! Maduro se iznenada javio nakon zemljotresa koji je razorio Venecuelu: Poruka iz američkog kazmata odzvanja svetom
Smenjeni predsednik Venecuele Nikolas Maduro oglasio se iz pritvora u Njujorku posle razornih zemljotresa koji su pogodili zemlju i poručio Venecuelancima da sada moraju da pokažu „maksimalno jedinstvo, maksimalnu solidarnost i maksimalnu akciju“.
25.06.2026
05:50
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Keš
pre 5 godina
Pobeda u ratu i pobeda i u miru! Zgažena i ponižena srpska propaganda....
Trig
pre 5 godina
Ujak,istina uvek nadje put....pre ili kasnije....Istina je da ste najveci fasisticki krvoloci do danasnjih dana.
Dara iz Karlobag
pre 5 godina
Na redu je snimanje filma o vekovnom srpskom moru.
SAD
pre 5 godina
HRVATI UNIŠTILI DARU IZ JASENOVCA KOJA JE IZBAČENA IZ KONKURENCIJE ZA OSKARA Srbi u Americi, su u šoku! Mediji govore, da je taj srpski film, bio najveće prekrojavanje istorije, do sada! Gde su "genocidni" Srbi, pokušali da ubede ceo svet, da se genocid u WW2 radio nad njima, a ne samo nad Jevrejima i Romima, šta ceo svet jako dobro zna.
21VEK
pre 5 godina
A šta sada kažu oni srpski kmečavci Linta i Sava i Zurof i Grajf...a srpskog jada ljudi moji? Išli sa filom da ceo svet uče kako Srbi nisu genocidni nego je genocid napravljen nad njima u Jasenovcu?
Dara iz Karlobag
pre 5 godina
Vakcinisani Srbi će u Hrvatsku odneti bar pola milijarde evra ove sezone ne vekovno hrvatsko i katoličko more da Hrvati imaju za eskadrilu F16-Oluja??? Analiza 2013g o kojoj se u Srbiji nije smelo govoriti je pokazala da Srbi donesu u turističkoj sezoni svake godine u Lepu samo 600-700 mil. E. od sveukupno 10-12 mlrd.E i to zbog propagande širenja mržnje po srpskim medijima jer da toga nema ta bi zarada bila i do 3-4puta veća.
Trig
pre 5 godina
Nije tebi lako,ustaski degenerik.
Abe
pre 5 godina
Pa kako bi "oni" sebi mogli dozvoliti da u izbor za nagradu prođe film koji prikazuje stradanje srpskog naroda, kad se "oni" uporno trude da taj isti srpski narod što je moguće više satanizuju. Naravno, zarad nekih sopstvenih ciljeva istina "im" nije važna.
dule
pre 5 godina
Šta se čudite pa jedine zrtve su samo jevreji,a srbi i rusi koji su najvise stradali u prvom i drugom svetskom ratu su nebitni... oni vode celu pricu u americi ,nemoj da smo naivni ,evo priznali i kosovo ...
nrade
pre 5 godina
Film koji nije imao nikakvu reklamu i propagandu,nije za očekivati da uđe u nominaciju.Misle ,da ako smo mi oduševljeni sa tim ostvarenjem da su svi na ovom svetu.E,pa nisu.Zato je nadjačala antipropaganda a mi smo se nadali.Čemu.
Istina oslobađa
pre 5 godina
GLAVNA KRITIKA FILMA: Jasenovac je jedini genocid u istoriji, u kojem narod nad kojim je izvršen taj genocid, završi kao većina tamo gdje je izvršen genocid, a šta je čista suprotnost definiciji genocida.
Trig
pre 5 godina
Idi,leci se....ako ima leka od fasizma.
Vlado
pre 5 godina
PA NARAVNO DA CE OTPASTI KOLIKO STE LAZI NAPISALI O JASENOVCU.CAK STE DOSLI DO MILON SRBA??? POBIJENI PA KOJA TO RUPETINA MOZE PRIMITI A NISU SPALJIVANI.ZIVITE U LAZI I ZATO VAS NIKO NI JEBE OSIM RUSA KOJI CE VAM DOCI GLAVE KAD TAD.
Trig
pre 5 godina
Jebes ti sam sebe u tu bolesnu izopacenu glavu,fasisto.
alen
pre 5 godina
Komšijama da čestitamo, a nama više sreće
Minja
pre 5 godina
Mi Srbi nismo napravili film "Dara iz Jasenovca" zbog nekakvog Oskara da se razumemo!!! I sam reditelj Antonijević je i sam rekao da od nominacije neće biti ništa i da nije preveliki optimista. Ovaj film je već ispunio svoju svrhu a to je činjenica da će biti prikazivan u Americi u skoro 20 najvećih gradova, da će biti predavanja o Jasenovcu i promocije ovog filma na univerzitetima širom sveta i onaj ko bude želeo da nešto nauči o najmonstruoznijem logoru smrti ( po količini sadizma i načinu ubijanja ) u Evropi ići će i pogledaće film. Film treba da bude edkuacija za nas Srbe, treba da udje u srednjoškolski program i da bude deo obaveznog materijala na časovima istorije. Srbi ne znaju svoju istoriju i zato su osuđeni da je ponovo proživljavaju. Film je snimljen prvenstveno zbog nas samih.
Srbija Napred
pre 5 godina
Film je ostvario sviju misiju, postao je interesantan da se o njemu prica. Ta velika igra zainteresovace mnoge pre svega u Srbiji da film pogledaju sa posebnom paznom. Samo tako mocice da se Srbskom narodu UREZE u glavu ko su hrvati i kako da ih u buduce tretiraju.
Vlado
pre 5 godina
Znate vi vec kako tretirati Hrvate ali vam se to odbilo od glavu.
NEBOJŠA
pre 5 godina
аман људи,само се ноторрни дебил може чудити таквој одлуци.па америка је склонила све највеће фашисте ,после 2. св.рата.једног МЕНГЕЛЕА,француског касапинаБАРБИЈЕА,ниу га ни французима дакли.чак ни жидовима нису изручили ни једног ратног злочинца.само усташа је у САД завршило око 30 000.данашњи председник САД је фашиста најгоре врсте.оно што су нацисти радили у 2. св. америка ради од '45. до данас,по вијетнаму,кореји,ирану,југославији,гренади,јужћној америци.ПА КОЛОКО СУ ЦИВИА,ЖЕНА,ДЕЦЕ,СТАРАЦА,ПОБИЛА БАЦИВШИ ДВЕ ВАТОМСКЕ БОМБЕ НА ЈАПАН ???е сад што ником то ГЛАСНО неће да каже .....
Magvey
pre 5 godina
Filmovi se ne snimaju da bi dobili Oskar vec da ih ljudi gledaju generacijama. Znaci da dobar film svojim kvalitetom nalazi put do gledalaca - tu Oskar ne pomaze mnogo. Treba nastaviti sa snimanjem filmova na ovu tematiku - i da svaki naredni bude bolji od prethodnog.