• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Dnevni Avaz/Informer.rs

09.08.2021

12:30

Rijaliti učesnici su kao pokusni kunići, jadni su i žalosni! Mima Karadžić novom izjavom šokirao ceo Balkan: Nijednog glumca neću očima da vidim!

Kultura

Rijaliti učesnici su kao pokusni kunići, jadni su i žalosni! Mima Karadžić novom izjavom šokirao ceo Balkan: Nijednog glumca neću očima da vidim!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
deda Raša

pre 4 godine

Bravo MIMA, sad vidim da nisu baš svi posrnuli. Istinom na videlo, ovi iz rijalitija bolje napreduju po svim pitanjima. Postadoše voditelji važnih i to političkih emisija, pa predlažem da se u Srbiji izvede nekakva moralna ČISTKA, te objavi ko je te nemoralne osobe primio u radni odnos da brukaju Srbiju, i daju primer našoj deci kako se naj lakše dolazi do posla (seksualnim organima),

Pera

pre 4 godine

a snimaju se i promotivni spotovi NATO ubica .. to moze ... jel ....

Komsija

pre 4 godine

Mima Karadzic, Crnogorac na radu u Beogradu, opravdano napada rijaliti sou, ali zato ni da pisne protiv Mila i crnogorske mafije. Zna za Zadrugu na Pinku, ali za litije sirom Crne Gore nije cuo. Nisko i licemereno.

Paja

pre 4 godine

A po cemu je to uzdrmao Balkan? Pa 70% ljudi u ovoj zemlji ima isto misljenje.

Kojadinka

pre 4 godine

Glumac voli samoCu...i kad je u drustvu drustvo mu je iza ledja , jer neZeli da ga gleda...miloGorski...

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo

Hronika