- Moja drugarica je bila veliki fan EKV-a. Mnogo je volela Milana Mladenovića, a ja sam volela Srđana Žiku Todorovića. On se meni jako dopadao. Izgledao je kao onaj pravi dečko: bio je bubnjar i glumac, plavušan, mangup. Nisam razmišljala o tome da mi budemo momak i devojka jer sam znala da je on gore, u nekim visinama. Znala sam da nismo ravnopravni, a meni je uvek bilo jako važno da budem ravnopravna sa onim sa kojim sam u vezi. Nisam želela da mi momak bude zvezda, a ja neka bubašvaba - kazala je Paulina u emisiji "Balkanskom ulicom".
Glumica je imala 17 godina kada je odlepila za Todorovićem, a on 27.
- On je mene očaravao veštinom sviranja bubnjeva, ali i ulogama koje je imao. Od dosade u školi, počela sam da mu pišem pisma. Ja sam njemu svakog dana pisala pisma i ubacivala mu u sanduče. Na kraju smo se upoznali i ja sam shvatila da bih volela da budem glumica.
Foto: Aleksandar Jovanović Cile
Žika Todorović
Paulina je sledila svoj san, pa je uspela da upiše Fakultet dramskih umetnosti:
- Kada su me primili na Akademiju, ja sam mu kazala: "Žiko, upisala sam glumu." Odgovorio mi je: "Sigurno kod Vladimira Jevtovića", koji je bio njegov profesor. Mislio je da ga lažem. "Ne, ne. Ja sam upisala kod Milenka Maričića." Na kraju mi je rekao: "Super, kul, ajde ćao."
Ipak, mnogo godina kasnije Žiki i Paulini ukrstili su se putevi, pa su stali zajedno pred filmske kamere.
- Ono što jeste deo holivudske priče u svemu tome je činjenica da sam ja prvi film snimila baš sa Žikom Todorovićem u "Apsolutnih 100". I sad smo se opet videli na snimanju "Tome" - rekla je glumica.
Policija istražuje pirateriju filma "Toma"
Tokom vikenda na internetu se pojavio piratski snimak filma "Toma", koji je do sada u bioskopima pogledalo više od 500.000 ljudi. Film je masovno počeo da se deli među ljudima, pa su producenti ovog ostvarenja prijavili slučaj Odeljenju za visokotehnološki kriminal. Policija istražuje ko je ukrao film, jer je snimak visokog kvaliteta, kao i ko ga je pustio u javnost. Neovlašćena upotreba autorskih prava je krivično delo, za koje je zaprećena kazna do pet godina zatvora.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Jedan od najostrašćenijih blokadera, Luka Pešić, bio je kolovođa današnjeg nasilja u Užicu tokom kog su njegovi istomišljenici nasrtali na kordon policije ne bi li izazvali krvoproliće u tom gradu gde se održavao skup Srpske napredne stranke (SNS).
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je pred hiljadama ljudi u srcu Užica na mitingu "Ujedinjena Srbija" održao veličanstven govor tokom kog je u jednom trenutku poslao moćnu poruku svima onima koji bi da cepaju našu zemlju.
Preduzeće "Trepča jug" kojim upravljaju privremene institucije u Prištini danas je preuzelo nekoliko objekata u centru Zvečana, nakon što je prethodno od njihovih korisnika zatraženo da ih napuste, uz obrazloženje da se radi o imovini ovog preduzeća.
Skandalozne scene uličnog divljaštva zabeležene su u Užicu uoči veličanstvenog narodnog skupa Srpske napredne stranke, kada je grupa opozicionih ekstremista i blokadera nasilno pokušala da spreče okupljanje desetina hiljada poštenih građana. Ono što se dešavalo ispred kordona policije graniči se sa čistom psihijatrijom i podseća na najcrnje scenarije uličnog terora.
Predsednica Narodne Skupštine Republike Srbije Ana Brnabić razmontirala je u četiri kratke rečenice predsednika DS-a Srđana Milivojevića, koji je, podsetimo, danas bio jedan od predvodnika nasilnih blokadera u Užicu.
Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić ponovo se oglasila na društvenoj mreži Iks po povatku sa veličanstvenog skupa u Užicu i poslala upozoravajuću poruku građanima Srbije da ne zaborave bezobzirne uvrede i mržnju koju opozicioni ekstremisti svakodnevno prosipaju po narodu.
Lanu Stanišić, Nemanju Radovanovića i Jovana Ikića veoma je iznenadila informacija da će Exatlon 2 trajati tri meseca, a njihova reakcija će se prepričavati.
Bivši učesnik "Exatlona" Andrej Bedić otkrio je kako se nosio sa porazima u takmičenju, ali i detalje iz privatnog života koje javnost do sada nije znala.
Na društvenim mrežama pojavila se fotografija muzičara Pavla Boškovića, poznatijeg kao Gazda Paja, iz detinjstva, koja je izazvala brojne reakcije i simpatije fanova.
Bivša učesnica Exatlona Sanja Kalinović podelila je sa pratiocima svoje mišljenje o učešću Gazda Paje u novoj sezoni najvećeg sportskog rijalitija na svetu.
Mladoženja i njegovo društvo iz sela Koštunići kod Gornjeg Milanovca dugo će pamtiti momačko veče, ali ne baš po provodu kojem su se nadali. Planirano slavlje prekinulo je snažno nevreme koje je zahvatilo ovaj kraj.
Radovan Krivokapić (44), poznatiji pod nadimkom "Mesar", preminuo je u Opštoj bolnici, 29. avgusta 2025. godine, nakon što je teško ranjen u pucnjavi u naselju Zlatne njive, u Kotoru.
Kada pijani ili drogirani sednu za volan, ne ugrožavaju samo sebe i druge učesnike u saobraćaju, već neretko, kada ih policija zaustavlja, pokušavaju da pobegnu. Umesto da stanu na znak službenika, dodaju gas, prelaze u suprotnu traku, prolaze kroz ulice velikom brzinom, a pojedini, kada shvate da im beg automobilom ne uspeva, pokušavaju da policiji umaknu i pešice. Tako obična saobraćajna kontrola za nekoliko trenutaka može da preraste u pravu filmsku poteru.
U studiji sprovedenoj na jednom paru istraživači su došli do zaključka da misionarska poza sa jastukom ispod karlice dovodi do najvećeg protoka krvi ka klitorisu.
Iako se često smatra da je osam sati sna idealno za svakoga, stvarna potreba za odmorom varira od osobe do osobe. Dok nekima ista količina sna nije neophodna da bi normalno funkcionisali, drugima je potrebno znatno više vremena u krevetu da bi se osećali odmorno i produktivno.
Voditeljka Dragana Katić prisustvovala je koncertu pevača Milančeta Radosavljevića, gde je u razgovoru sa okupljenim medijima podelila utiske o atmosferi, ali se dotakla i aktuelnosti sa domaće javne scene.
Supruga popularnog boksera Veljka Ražnatovića, Bogdana Ražnatović, stigla je večeras na boks meč u Beogradu kako bi iz prvih redova pružila podršku svom suprugu.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.