BIKOVIĆ ISKEŠIRAO 13.000€ ZA LETOVANJE NA MALDIVIMA Glumac ne štedi novac za daleka putovanja, evo kako izgleda luksuzni hotel u kojem su bili smešteni!
Glumac Miloš Biković je odlučio da pauzu između napornih snimanja iskoristi da sa devojkom Ivanom Malić ode na luksuzno putovanje, za koje nije žalio novac
Miloš Biković iskeširao je 13.000 evra za letovanje na Maldivima. Popularni glumac je prošle nedelje sa svojom devojkom Ivanom Malić otputovao na ovo ostrvo u Indijskom okeanu, gde su odseli u jednom od najskupljih rizorta.
Foto: Insajder
Miloš Biković i Ivana
- Poslednjih meseci Miloš ne štedi kada su putovanja na daleke destinacije u pitanju, pa su on i Ivana, posle Balija, gde su bili početkom avgusta, sada otputovali na Maldive. Biković je izabrao jedan od najluksuznijih delova ovog raja na zemlji. Oni su odseli na maldivskom mini-ostrvu Milaidhu, na kojem se nalaze izuzetno luksuzne kućice. Za devet noćenja, koliko će njih dvoje boraviti tamo, glumac je morao da iskešira 11.700 evra - priča za Informer izvor blizak ovom paru i dodaje da je veliki novac morao da potroši i na avionske karte:
- Povratna karta od Beograda do Maldiva je oko 650 evra, što znači da ga je putovanje dodatno koštalo još 1.300 evra za dve avionske karte.
Za Bali dao 10.000 evra
Miloš i Ivana su početkom avgusta na godišnjicu veze otputovali na Bali. Glumac je za deset dana u luksuznom hotelu Sent Ridžis iskeširao 6.800 evra plus 3.200 evra za dve povratne avionske karte. Hotel u kojem su bili nalazi se na Nusa Dua, beloj peščanoj plaži, a u sklopu njega su spa-centar, bazen i veliki vrt.
Naš sagovornik tvrdi da su dobro prošli jer su, u zavisnosti od doba godine, cene u ovom rizortu mnogo više.
- Da su otišli u jeku sezone, tokom jula ili avgusta, devet noći bi ih koštalo oko 21.000 evra, što znači da bi ih samo noćenje za dvoje u ovim vilama koštalo oko 2.300 evra.
Rizort u kojem se Miloš i Ivana baškare na svakom koraku odiše luksuzom.
- Njihov smeštaj se nalazi u prirodnom rezervatu koji je pod zaštitom Uneska. Ostrvce ima sopstveni koralni greben i odlična je lokacija za ronjenje. Svaka vila sadrži privatni slatkovodni bazen na terasi i pogled na okean, a do rizorta je moguće doći jedino hidroavionom od glavnog grada, Malea - kaže naš izvor.
Poznati glumac je napravio kratak predah od snimanja druge sezone serije "Južni vetar", čijem se radu vraća od ponedeljka.
Foto: Insajder
Miloš Biković
- Slučajno mu je iskrslo deset slobodnih dana, što se ne dešava tako često kada snima neki projekat, pa je iskoristio idealnu priliku da sa devojkom ode do Maldiva. Njemu more veoma prija i tako puni baterije za naporna snimanja. Već od ponedeljka se vraća obavezama i nastavlja snimanje serije, u kojoj glumi glavnog junaka, Petra Maraša - kaže naš izvor.
Fotografije hotela u kojem su bili smešteni možete pogledati u galeriji ispod.
Verenica Kristijana Golubovića, Kristina Spalević, bez dlake na jeziku je komentarisala njegovo učešće u rijalitiju, i priznala da je ljubomorna - čak i na babe
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Verenica Kristijana Golubovića, Kristina Spalević, bez dlake na jeziku je komentarisala njegovo učešće u rijalitiju, i priznala da je ljubomorna - čak i na babe
Neviđeni skandal i potpuno pomračenje uma blokaderke koja se predtsavlja kao profesorka i nosi nalepnice "Studenti pobeđuju" u rukama, izgovara najcrnje psovke, kočijaške uvrede i kletve kakve pristojan čovek ne može ni da zamisli!
Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta oštro je danas osudio skandalozne poteze i retoriku ministra odbrane Bosne i Hercegovine Zukana Heleza, poručivši da on bezobzirno zloupotrebljava smrt generala Ratka Mladića kako bi zadao novi udar na Srbiju i Republiku Srpsku.
Lanu Stanišić, Nemanju Radovanovića i Jovana Ikića veoma je iznenadila informacija da će Exatlon 2 trajati tri meseca, a njihova reakcija će se prepričavati.
Bivši učesnik "Exatlona" Andrej Bedić otkrio je kako se nosio sa porazima u takmičenju, ali i detalje iz privatnog života koje javnost do sada nije znala.
Na društvenim mrežama pojavila se fotografija muzičara Pavla Boškovića, poznatijeg kao Gazda Paja, iz detinjstva, koja je izazvala brojne reakcije i simpatije fanova.
Bivša učesnica Exatlona Sanja Kalinović podelila je sa pratiocima svoje mišljenje o učešću Gazda Paje u novoj sezoni najvećeg sportskog rijalitija na svetu.
U iskrenom intervjuu za Informer, Dušica Topić govorila je o iskustvu u rijalitiju "Exatlon", sportu, životnim lekcijama, ali i novim planovima koji su pred njom.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je u Šapcu da će prekosutra biti potpisan ugovor sa kineskom kompanijom "Reliance Batteries" za izgradnju fabrike baterija u Inđiji.
Paralizovana deca prohodaju, nerotkinje dobijaju porod, a bolesnici koje su lekari otpisali odlaze zdravi - manastir Raletinac kod Rekovca jedno je od najtajnovitijih svetih mesta u Srbiji.
Kratak video objavljen na platformi "Iks" izazvao je lavinu reakcija, a poruka "Budi čovek, čak i kad misliš da niko ne gleda" rasplakala je hiljade korisnika.
Nezapamćeni skandali i grozota potresaju Katoličku crkvu nakon što je Zadarska nadbiskupija hitno suspendovala don Josipa Radića, kojem se pred sudom u Rijeci sudi zbog bezobzirnog prikrivanja stravičnog zločina nad devojkom (23).
Pred Posebnim odeljenjem za borbu protiv visokotehnološkog kriminala Višeg javnog tužilaštva u Beogradu saslušan je L. D. zbog sumnje da je izvršio čak četiri krivična dela neovlašćenog pristupa zaštićenom računaru i mreži, kao i četiri krivična dela računarske sabotaže.
Već šest dana nije poznato gde se nalazi osumnjičeni Aleksinčanin A.S. (33) koji je prošle subote u restoranu u centru Prokuplja učestvovao u tuči, kada je teško povređen Prokupčanin M.U. (33).
Rusko vojno rukovodstvo dobilo je od političkog vrha zadatak da razradi i pripremi nekoliko varijanti moguće nove operacije prema Kijevu i Černigovu, tvrdi zamenik šefa kabineta predsednika Ukrajine i brigadni general Pavlo Palisa, pozivajući se na obaveštajne podatke potvrđene iz više izvora.
Evropa ide ka zimi sa dramatično niskim zalihama gasa, a ako se sadašnji tempo punjenja skladišta nastavi, Evropska unija bi sezonu grejanja mogla da dočeka sa rezervama na najnižem nivou od 2013. godine, dok je među trgovcima već zavladala svojevrsna „zimska panika“.
Na jednoj od najlepših na Sardiniji, Kala Kotićio, broj posetilaca ograničen je na svega 60 dnevno, mesta se moraju unapred rezervisati, a za ulazak se plaća naknada od tri evra.
Domaći kolač od samo 5 sastojaka idealan je kada vam se jede nešto slatko, ukusno i jednostavno za pripremu. Savršen je za sve prilike, posebno kada želite pravi domaći kolač bez mnogo truda.
Ako vam parfem brzo izgubi miris, možda ga ne nanosite na prava mesta. Jednostavan trik sa samo tri prskanja mogao bi da učini da omiljeni miris traje duže i ostavlja upečatljiviji trag.
Srpski influenser Marko Stojković uhapšen je u Splitu i određen mu je pritvor od 15 dana zbog tetovaža sa srpskim obeležjima, među kojima je i tetovaža Draže Mihajlovića.
U domu Dada Polumenta danas je veliki povod za slavlje, budući da pevač proslavlja svoj rođendan, a supruga Ivona raznežila je pratioce dirljivom čestitkom.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.