Nina Janković proslavila se ulogom u filmu "Montevideo, Bog te video" i od tada gradi uspešnu glumačku karijeru, ali je jednu ulogu ipak morala da odbije iz privatnih razloga. Izazov koji se od nje tražio bio je neprihvatljiv, te je ulogu u popularnoj seriji odbila jer nije mogla da snima intimne scene sa bratom svog supruga Mateje Dičića
Nina Janković je duže od deset godina u skladnom braku sa Matejom Dičićem s kojim ima dvoje dece, sina Vukašina i ćerku Ivanku, a njen suprug je rođak još jednog poznatog glumca, Miodraga Dragičevića. Tokom snimanja serije "Čizmaši" Nini je ponuđena uloga koja je zahtevala snimanje intimnih scena sa pomenutim glumcem, međutim, nije pristala.
Foto: Insajder/Novak Đurović
Miodrag Dragićević
- Miši je ta uloga u 'Čizmašima' bila prva uloga. Nikad ne znaš kako će ljudi da reaguju na takve intimne scene. Nisam htela da mu odmažem, a sigurno ni njemu ne bi bilo prijatno. Možda bi sada bilo drugačije. Njega znam još od osnovne škole, ipak je, pre svega, brat mog muža. Njemu je to bilo tad bespotrebno, na kraju, to nije ni izgledalo kao što je pisalo u scenariju. Nisam želela da se on oseća neprijatno na snimanju svoje prve velike uloge. Posavetovala sam se i sa svojim mužem Matejom i oboje smo došli do zaključka da mi to nije potrebno. Naslovi kao što su 'Bio sa snajkom u krevetu' ili 'Vrele scene sa snajkom' sigurno bi se pojavili u medijima, a to je bespotrebno, posebno što je Miodrag bio jako mlad kada je dobio tu ulogu, koju je odigrao fenomenalno- izjavila je glumica.
Lepotom i harizmom glumica Tanja Bošković je osvojila celu staru Jugoslaviju čim se pojavila na sceni. Mnogi su je zvali najlepšom ženom Jugoslavije. Za njom su muškarci ludeli, ali ona kaže da nije imala sreće u ljubavi.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Lepotom i harizmom glumica Tanja Bošković je osvojila celu staru Jugoslaviju čim se pojavila na sceni. Mnogi su je zvali najlepšom ženom Jugoslavije. Za njom su muškarci ludeli, ali ona kaže da nije imala sreće u ljubavi.
Korpus čuvara Islamske revolucije (IRGC) saopštio je da je izveo iznenadni napad na američki centar za specijalne operacije u oblasti Al Tanf u Siriji, uništio radar i nekoliko vojnih helikoptera i ubio „veliki broj“ američkih vojnika.
Iran će preći iz odbrane u fazu napada i „potpunog uništenja“ ukoliko Sjedinjene Američke Države nastave udare još dva ili tri dana, poručio je vojni savetnik iranskog vrhovnog vođe i nekadašnji komandant Korpusa čuvara Islamske revolucije Mohsen Rezai.
Nakon izmišljenog teksta i naslovne strane u listu "Danas" pod naslovom "Tužilac tražio da nasamo priča sa Bosketom, gostili se kiflicama", usledile su jezive pretnje na mreži Iks upućene glavnom javnom tužiocu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu Nenadu Stefanović i ministru pravde Nenadu Vujiću!
Pravi radnički odgovor beogradske gospođe srušio je sve nade dokonih zboraša i blokadera koji danima glume ekologe i pokušavaju da zaustave razvoj Beograda.
Pukla tikva među blokaderima. Dok javnost danima svedoči potpunom fijasku takozvanih "studentskih" protesta, u redovima samih blokadera nastao je totalni rat i opšta paranoja.
Totalna kapitulacija hejterske medijske mašinerije. Dok predsednik Srbije Aleksandar Vučić mudrom i odgovornom državničkom politikom podiže ugled Srbije na istorijski maksimum i otvara vrata Bele kuće, tajkunski mediji više ne mogu da sakriju istinu.
Od ranih jutarnjih sati pojačan je intenzitet saobraćaja na više graničnih prelaza, a prema poslednjim informacijama sa Informerovih kamera u 7.30 časova, vozače na pojedinim prelazima očekuju znatno duža zadržavanja.
Međunarodni dan Nelsona Mandele obeležava se 18. jula, na dan njegovog rođenja. Mandela je počasni građanin Beograda, a poznat je po Mandela efektu, koji važi za najveću misteriju 21. veka.
Na beogradskom Kalemegdanu, tik uz monumentalni spomenik "Pobednik", upriličena je svečana večera pod nazivom "Veče zahvalnosti", koju je Ministarstvo za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja organizovalo povodom usvajanja Zakona o roditeljima negovateljima.
M. S. (17) nastradao je u stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila noćas oko dva sata na magistralnom putu Užice – Požega, u mestu Gorjani, kada je na njega naleteo automobil kojim je upravljao vozač sa probnom vozačkom dozvolom.
Policija iz Zagreba objavila je da je u petak u popodnevnim satima u istočnom delu županije tog grada, u neograđenom dvorištu kuće, najvjerojatnije za vreme igre, dete palo u veliku rupu.
U Lapljem Selu sinoć je došlo do pucnjave ispred ugostiteljskog objekta, u neposrednoj blizini škole, gde se u tom trenutku nalazio veći broj dece, a prema nezvaničnim informacijama privedeno je nekoliko osoba.
Jedna osoba je poginula, a dve teško povređene kada je sinoć u dvorištu jedne porodične kuće u Starčevu došlo do aktiviranja eksplozivne naprave. Kako se nezvanično saznaje, do nesreće je došlo kada su se trojica muškaraca dobacivala bombom.
U srpskom povratničkom naselju Gornja Brijesnica ko Lukavca došlo je do pucnjave kada su nepoznate osobe pucale su iz vatrenog oružja u solarnu rasvetu na molitvištu, rečeno je iz srpskog Zavičajnog udruženja meštana Gornje Brijesnice.
Astronomi su prvi put otkrili atmosferu oko stenovite planete koja kruži u nastanjivoj zoni druge zvezde, čime je dobijen najjači dosadašnji dokaz da van Sunčevog sistema postoje svetovi koji mogu da sačuvaju jedan od osnovnih uslova za život.
Rekonstrukcija ukrajinske vlade, koju je predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski pokušao da sprovede na brzinu pred početak parlamentarne pauze, pretvorila se u ozbiljan politički problem iz kojeg će veoma teško izaći bez posledica, piše nemački list Cajt.
Američke snage uništile su nadzorni toranj u iranskoj luci Šahid Kalantari u Čabaharu, za koji Vašington tvrdi da ga je Korpus čuvara Islamske revolucije (IRGC) koristio za praćenje i gađanje trgovačkih brodova koji prolaze kroz Ormuski moreuz.
Predsednik SAD Donald Tramp produžio je angažovanje Nacionalne garde u Vašingtonu do 20. januara 2029. godine, odnosno do poslednjeg dana svog predsedničkog mandata, potvrdio je Pentagon.
Ako vam se telefon pregreje tokom velikih vrućina, nikako ga ne stavljajte u frižider ili zamrzivač. Stručnjaci upozoravaju da ovaj popularan trik može izazvati ozbiljna oštećenja uređaja.
Plastične stolice mogu brzo da izgube belinu i sjaj, posebno ako su dugo izložene vremenskim uslovima. Uz nekoliko jednostavnih trikova i sredstva koja već imate kod kuće, lako ih možete očistiti i vratiti im uredan izgled.
Voditeljka Jovana Jeremić ne krije da priželjkuje još jedno dete, a sada je otkrila da želi da rodi naslednika Milošu Tigru, kao i da je već odabrala ime za njihovog sina!
Pevačica Ceca Ražnatović progovorila je o dolasku unuka Ilijana na svet, te otkrila kako se Anastasija porodila carskim rezom, kao i da je do poslednjeg dana trudnoće bila veoma živahna.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.