Glumac Tom Kruz prvi put je progovorio o njegovoj bivšoj ženi Nikol Kidman, nakon 24 godine tišine.
Razvod koji je potresao Holivud, koji je godinama punio naslove tabloida i dve decenije tišine je sada prošlost jer je Tom Kruz konačno progovorio o Nikol Kidman, svojoj bivšoj supruzi, i to prvi put javno posle više od 20 godina.
U razgovoru za britanski magazin Sight and Sound, slavni glumac se prisetio snimanja kultnog filma "Oči širom zatvorene" Stenlija Kjubrika iz 1999. godine, otkrivši detalj koji niko nije znao - on je bio taj koji je predložio Nikol za glavnu žensku ulogu.
- U početku je to bilo upoznavanje mene i Kjubrika. Tokom tog procesa sam predložio Nikol za ulogu jer je, naravno, sjajna glumica - rekao je Kruz.
Foto: Printscreen/Youtube
Scena iz filma "Širom zatvorenih očiju"
U to vreme Nikol mu je već bila supruga, a na filmu su tumačili bračni par koji prolazi kroz iskušenja, sumnje i emotivne lomove. Kruz je istakao da su oboje uložili ogroman trud tokom snimanja.
- Bilo je to zaista posebno iskustvo. Na setu nije bilo puno ljudi, snimali smo tokom leta, a scenario je u početku bio samo okvir. Konstantno smo menjali i ponovo snimali scene kako bismo pronašli pravi ton filma - rekao je glumac.
Podsetimo, Tom i Nikol su bili u braku od 1990. do 2001. godine. Upoznali su se na snimanju filma "Dani groma", a ljubav su nastavili i na filmskom platnu kroz ostvarenja poput Daleki horizonti.
Foto: printscreen/youtube
Scena iz filma "Širom zatvorenih očiju"
Ipak, najveći trag ostavili su upravo u Kjubrikovom poslednjem filmu, u kojem su otvoreno istraživali složenu dinamiku bračnih odnosa.
Razvod koji je usledio u februaru 2001. godine šokirao je svet. Iako su kao razlog naveli "nepomirljive razlike", mediji su spekulisali o mnogim stvarima: Kruzovoj opsesiji kontrolom, strogim pravilima, pa čak i nadzoru kojem je, kako se tvrdilo, bio sklon.
Foto: profimedia
Glumac Tom Kruz
Godinama nakon toga, bivši partneri su vešto izbegavali da govore jedno o drugom, sve do sada.
Američki glumac Tom Kruz stigao je danas privatnim avionom na međunarodni aerodrom Gimpo u zapadnom Seulu, radi promocije svog najnovijeg filma "Nemoguća misija - konačni obračun", preneo je Jonhap.
Tom Kruz (62) i glumica Ana de Armas (37) uhvaćeni su zajedno kako izlaze iz helikoptera i time definitivno potvrdili da su u vezi, prenose američki mediji!
Erotski triler "Požuda" ("Babygirl") rediteljke i scenaristkinje Haline Reijn, u kome igraju Nikol Kidman i Antonio Banderas, stiže u srpske bioksope 16. januara!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Američki glumac Tom Kruz stigao je danas privatnim avionom na međunarodni aerodrom Gimpo u zapadnom Seulu, radi promocije svog najnovijeg filma "Nemoguća misija - konačni obračun", preneo je Jonhap.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp odložio je plan za veliko proširenje vojnih operacija protiv Irana zbog upozorenja da bi nastavak rata mogao opasno da iscrpi američke zalihe protivraketnih presretača Patriot i druge municije za sisteme protivvazdušne odbrane na Bliskom istoku.
Teoretičar zavere Dejan Lučić izneo je seriju šokantnih laži u kojima na najprizemniji način vređa predsednika Aleksandra Vučića, njegovu porodicu, kao i predsednicu Skupštine Anu Brnabić, dok istovremeno pokušava da se opere od skandala i opravda svoju miljenicu sa blokaderske liste Jasminu Paunović!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da mu ne pada na pamet da beži iz Srbije kako to godinama unazad tvrde blokaderi i njihove medijske trovačnice.
Gradski menadžer Miroslav Čučković, zajedno sa neumornim aktivistima Srpske napredne stranke, krenuo je u veliku terensku akciju od vrata do vrata širom prestonice!
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede saopštilo je danas da je na jednom gazdinstvu na području opštine Raška, na kojem se nalazilo 67 ovaca i 60 jagnjadi, potvrđeno žarište boginja ovaca i koza.
Kiša, hladnoća, mantili… malo ko bi tog 25. jula 1960. godine rekao da se nalazi usred leta. Jer, temperatura je naglo pala, praćena upornom kišom, i Beograđani su tog dana bili u skoro pa zimskoj garderobi.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostuje u jutarnjem programu TV Prva, gde govori o ukidanju američkih carina za Srbiju, ali i o merama pomoći građanima čija isplata počinje u septembru.
Banke su na osnovu novog Zakona o zaštiti korisnika finansijskih usluga odobrile olakšice na 1.825 kredita i prihvatile 79 odsto od ukupno obrađenih zahteva građana, objavila je juče Narodna banka Srbije.
Velika drama odigrala se sinoć u naselju Ripanj u Beogradu, gde je u požaru do temelja izgorela porodična kuća, a u trenutku incidenta u prostorijama su se nalazile 76-godišnja žena G. N. i njena unuka. Obe su, na sreću, uspele na vreme da izađu iz kuće i izbegnuta je tragedija.
Nepoznata osoba jutros oko 2.50 časova ispalila je pet hitaca iz pištolja u pravcu porodične kuće policijskog službenika Mervana Eća u Podgorici, saopštila je Uprava policije.
Tarik Prusac, monstrum koji je na Dobrinji ubio suprugu Elmu Godinjak, počinio je samoubistvo u KPZ-u Igman. Jutros je pronađeno obešeno telo i objavljen je uviđaj.
Ruski udari praktično su izbacili Odesu iz funkcije kao jednu od ključnih ukrajinskih luka, dok je nedostatak raketa za sisteme „Patriot“ ostavio Ukrajinu bez odgovarajuće zaštite, ocenio je profesor Univerziteta u Čikagu Džon Miršajmer.
Izraelski premijer Benjamin Netanjahu predstaviće predsedniku Sjedinjenih Američkih Država (SAD) Donaldu Trampu nove obaveštajne podatke prema kojima Iran ubrzano obnavlja vojni i nuklearni program, objavio je izraelski Kanal 12.
Pancanela je dokaz da za savršen letnji obrok nisu potrebni skupi sastojci, dovoljno je spojiti sočan paradajz, hrskavi hleb, maslinovo ulje i nekoliko mediteranskih dodataka.
Veštačka inteligencija može da objasni simptome, ali ne može da postavi dijagnozu, oslanjanje na AI umesto odlaska kod lekara može dovesti do ozbiljnih posledica.
Bivša rijaliti učesnica Aneli Ahmić oglasila se nakon što je njen bivši suprug Asmin Durdžić izneo tvrdnje da je u Austriji pokrenuo postupak zbog njihove ćerke Nore.
Pevačica Mala Cana danas je došla ispred kuće pokojnog muža Andrije Bajića kako bi preuzela svoje stvari koje su tamo ostale, a tamo je napravila dramu.
Nakon serije snimaka u kojima Kristina Spalević optužuje bivšeg partnera Kristijana Golubovića za nasilno ponašanje, oglasio se i on i naveo da je problem nastao jer ona navodno više ne može da ga "muze za novac".
Bivša rijaliti učesnica Ana Ćurčić nedavno je otvorila dušu o preminulom detetu koje je čekala sa Acom Bulićem u našoj novoj emisiji "Demanti", a sada ju je Milena Kačavenda potkačila zbog toga!
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.