Bivša ruska teniserka Ana Kurnjikova i španski pevač Enrike Iglesijas očekuju svoje četvrto dete.
Par, koji je zajedno više od dve decenije, već je dobro poznat po svojoj posvećenosti porodici, a vest o trudnoći izazvala je oduševljenje među fanovima.
Ana Kurnjikova, koja ima 44 godine, je već na polovini trudnoće, a insajderi navode da je zdrava i u dobroj formi.
Enrike Iglesijas i Ana Kurnjikova su se upoznali 2001. godine na snimanju spota za pesmu "Escape", a hemija koju su tada osetili brzo se razvila u dugogodičnu vezu.
Foto: profimedia
Enrike Iglesijas i Ana Kurnjikova
Iako retko dele detalje privatnog života, tokom godina su fanovi mogli da prate retke trenutke iz njihove porodice putem društvenih mreža.
Par je dobio troje dece: blizance Nikolasa i Lusi 2017. godine i ćerku Mašu 2020. godine. Uprkos dugogodišnjoj vezi, Ana i Enrike nisu formalno u braku, ali naglašavaju da ljubav i roditeljstvo ne zavise od papira, već od posvećenosti i odgovornosti prema porodici.
Foto: EPA
Enrike Iglesijas i Ana Kurnjikova
Njihova luksuzna kuća u Majamiju, u ekskluzivnom naselju poznatom kao "Bunker milijardera", pruža dovoljno prostora za sve članove porodice. Vila ima sedam spavaćih soba, 12 kupatila, privatni bazen, teniski teren i pristanišnu rampu, a procenjuje se na oko 26 miliona dolara.
Enrike često ističe koliko uživa u svakodnevnim trenucima sa decom.
- Svaki dan raste neverovatno brzo i želim da uživam u svakom trenutku - rekao je pevač.
Jedan od najlepših pevača na svetskoj sceni, Enrike Iglesijas, osim glasom i harizmom, pažnju privlači i iskrenošću. Njegova izjava o veličini polnog organa i dalje je jedna od najšokantnijih u muzičkom svetu.
Bivša teniserka, Ana Kurnjikova odučila je živi povučenim životom u Majamiju, daleko od očiju javnosti. Međutim nedavne fotografije na na kojima se nalazi u invalidskim kolicima podsećaju na izazove koje je proživela nakon što je povreda okončala njenu karijeru.
"Sve glumce koje sam predstavio na mojoj aktuelnoj izložbi su mi jedni od najdražih holivudskih glumaca. Ti filmovi koji su oni snimili su imali veliki značaj za moj život i odrastanje", priča Pavle Maksimović.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Jedan od najlepših pevača na svetskoj sceni, Enrike Iglesijas, osim glasom i harizmom, pažnju privlači i iskrenošću. Njegova izjava o veličini polnog organa i dalje je jedna od najšokantnijih u muzičkom svetu.
Pojavio se još jedan šokantan snimak incidenta sa blokaderskog skupa u Valjevu, na kojem se jasno vidi kako blokaderka Dijana Hrka drži motku u ruci, preti, udara, a zatim juri aktivistkinju Srpske napredne stranke (SNS) Nedu Perić.
Tokom redovnih aktivnosti u školi, u zaključanom metalnom ormanu u kabinetu za hemiju, potpuno neočekivano pronađena su dva funkcionalna pištolja i čak 70 komada pripadajuće municije!
Vlada Srbije razrešila je profesore Nebojšu Bojovića sa mesta predsednika, a Vladana Đokića sa mesta člana Upravnog odbora Instituta za arhitekturu i urbanizam Srbije.
Umesto da se zaustave i zapitaju gde vode njihovi pozivi na linč, ekstremisti sa društvenih mreža nastavljaju sa brutalnim zastrašivanjem policajaca i njihovih porodica!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se narodu moćnom i direktnom porukom putem svog zvaničnog Instagram profila, ponovivši da su mir, politička stabilnost i razgovor jedini ispravan put za napredak naše države!
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" pokazali smo vam kakvu to kampanju vodi političar u pokušaju Miki Aleksić, šta ovih dana radi profesor blokader Milo Lompar, koje propise krši samozvani ekolog Aleksandar Jovanović Čuta, čime se bavi potrčko Dragana Đilasa, Borko Stefanović…
U ponedeljak 17. avgusta, posle podne i uveče na severu i zapadu, a u utorak i u ostalim krajevima, stižu kratkotrajna kiša, pljuskovi i pad temperature.
Potencijalno toksične plavozelene alge proširile su se na Baltičko more i jezera na severnoj obali Nemačke, zbog čega su zdravstvene vlasti izdale upozorenje plivačima da izbegavaju vidljive koncentracije u vodi.
Veliki požar koji je danas izbio u vikend naselju kod Bovanskog jezera zahvatio je više objekata i šumski pojas iznad naselja, a u gašenje je uključen i helikopter.
"Suzuki džimni" je automobil čija cena s godinama raste zbog popularnosti. Cena novog modela iznosila je oko 23.000 evra, dok se za polovnjak izdvaja i do oko 40.000 evra!
Od stravičnog dvostrukog ubistva i samoubistva u Čačku prošlo je osam meseci, a ovaj slučaj i dalje budi jezu i otvara pitanje misterije kuće u kojoj se sve dogodilo. Tog 6. decembra 2025. godine pronađena su tri tela, a ubrzo se ispostavilo da je sin ubio oca i majku tako što im je prerezao vrat nožem, a potom sebe ubo u grudi i isekao vene, što je dovelo do toga da iskrvari nasmrt.
Muškarac iz Lazarevca, inicijala G. L. (63), teško je povređen kada ga je prilikom radova na kući najpre udarila struja, nakon čega je pao sa visine od tri metra.
Fragmenti drona isplivali su u subotu ujutu na obalu Olimpa, poznatog rumunskog letovališta na Crnom mmoru u blizini Konstance, spasilac ga je uočio i obavestio vlasti.
Ukrajinske vlasti nastavljaju da evakuišu dokumenta i materijalna sredstva u Zakarpatsku oblast Ukrajine, saopštio je za Sputnjik izvor u ruskoj vojsci.
Mađarske vlasti počele su kontrolisano potapanje barži u Dunavu u okviru napora da podignu nivo vode i spreče obustavu rada nuklearne elektrane Pakš, saopštili su danas zvaničnici.
Muškarci često pridaju veliki značaj veličini penisa, ali istraživanja pokazuju da stvarne ženske preferencije nisu toliko ekstremne kako bi se moglo zaključiti na osnovu sadržaja za odrasle.
Kandida ume da bude uporna i da se vraća čak i nakon terapije. Ako vam se simptomi često ponavljaju, razlog možda nije samo infekcija, već i neke svakodnevne navike ili zdravstveni faktori.
Dok pojedine rase pasa bez problema mogu da žive u stanu uz redovne šetnje, postoje i one kojima su za zadovoljan život potrebni mnogo više prostora, kretanja i aktivnosti.
Ako želite desert koji izgleda kao da ste se oko njega posebno potrudili, a pritom ne želite da uključujete rernu, ova verzija Kapri torte je odličan izbor.
TikTokerka Babs, poznata kao "internet baka", skupila je skoro 240.000 lajkova trikom za uklanjanje neprijatnih mirisa iz mašine za veš pomoću limuna i paste za zube.
Bivši rijaliti učesnik Lazar Čolić Zola otkrio je sve detalje susreta sa Miljanom Kulić u Crnoj Gori, kao i da ona ulazi u novu sezonu rijalitija "Elita 10".
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.