Udarno! Nezapamćen teror na Gazimestanu: Kurtijevi specijalci krenuli na Srbe (FOTO/VIDEO)
Gazimestan je i ovog Vidovdana okupio veliki broj Srba koji su došli da obeleže jedan od najvažnijih datuma u srpskoj istoriji, ali je čitav skup protekao uz pojačano prisustvo pripadnika takozvane kosovske policije i iživljavanje naoružane šiptarske bande nad srpskim stanovništvom.
28.06.2026
17:18
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
stule
pre 6 godina
Da parafraziram ovu osobu,kada ce vise ta VESTICA (Gdja Rudan) prestati da ovde prosipa mudrost citaocima i gledaocima raznih tv-a,kojima je reality tv program vrh kulture. Kamo srece da svoju pamet prosipa iskljucivo diljem njihove i njene lijepe.
Srbin iz RH
pre 6 godina
Ne ce ona kad nas jer je u RH niko ne šljivi ni 2%.Njoj treba lova a di ces plodnijeg mista od Srbije ako pricas protiv RH.
Mate
pre 6 godina
Ahahahaha MOŽDA bi i mogla, da je u lijepoj njezinoj nisu odavna skužili, pa je ignoriraju. Ona u Hrvatskoj ima publike da izbroji na prste jedne ruke. Žena da bi preživjela, priča Srbima kako ih nitko me razumije, a pride i napada vlastitu državu. Nije ona ljuta jer je Hrvati ne vole. Nego jer je ignoriraju.
ljiljana
pre 6 godina
Samo jedno veliko BRAVO.
Mila
pre 6 godina
Gospodjo Rudan, drago mi je da ste nesto i o svojoj proslosti napisala pa me ne cudi ovakav komentar o Severini. Uvek se slicni podrzavaju hahah!
Pravednik
pre 6 godina
Preljubica muza drzi lekciju osobi koju su gledali na porno sajtovima kako su muzevi zli
Jeca
pre 6 godina
Bravo Vedrana, podrska u ovom momentu je sve sto treba, zahvaljujem se u Severinino ime. Drago mi je da jos ima ovakvih ljudi.
Muki
pre 6 godina
Kolektivno da vas bude sve sramota sto se vodi ova hajka protiv muskog roda i prosipa neka prica o zenama devicama Marijama sveticama i ne znam sta sve ne, a on manijak je potplatio sve zato su deca kod njega, e nisu zato nego zato sto negde i u nekom trenutku postoji pravda i zakon i negde se to postuje, zar je jedan Srbin mogao da kupuje Hrvatske sudove, docicu do toga da ce zene poceti da mi se gade i ovo sazaljevanke medjusobno.
Samosvesna građanka
pre 6 godina
Gospođo Ruden, BRAVO!
milovan
pre 6 godina
Severina je dokazala koliko je njoj do djece kada je snimala pornice. Zar to rada majka koja voli svoju djecu.??
Pera Bandera
pre 6 godina
Severina, "cura fina" našla advokata, il da bude jasna slika- našla odvjetnika! Sećate se "cure fine" što na sred marine zajahala rasnog bika, pa se za film slika! Odradila "cura fina" svoju lipu radnju, Sa Milanom "kraljem bakra" našla šansu zadnju. Avantura i to beše, rodio se Aca sin, Severina tatu neće jer je gospodin. Hoće samo da joj plaća posao bez gaća, Aleksandru sinu da ne bude ćaća! Krsti sina Severina, Milanu bez znanja, naša crkva njoj ne paše, nego druga s*anja. Ostala je Severina uvek dobra "treba", što je Milan započeo- nastavio Keba! "Ti,MIlane, pare davaj, Kebica će drugo, na brzinu ti me radiš, a Kebica dugo! Ti Milane, pare davaj, a ja znadem s njima- kao brod si love prepun, Keba drugo ima! Ne dam Acu da ga gledaš, Keba biće tata, samo evre meni davaj i poluge zlata!" Sada kuka Severina, sad je žrtva ona, neda Milan više para, neda miliona! Kad je ona prkosila, u redu je bilo, a sad Milan kolo vodi, pa joj nije milo. Svi nek sada suze liju,dok čitaju ovo- istina je: "Na zapadu ništa novo"!
Pera Bandera
pre 6 godina
Severina, "cura fina" našla advokata, il da bude jasna slika- našla odvjetnika! Sećate se "cure fine" što na sred marine zajahala rasnog bika, pa se za film slika! Odradila "cura fina" svoju lipu radnju, Sa Milanom "kraljem bakra" našla šansu zadnju. Avantura i to beše, rodio se Aca sin, Severina tatu neće jer je gospodin. Hoće samo da joj plaća posao bez gaća, Aleksandru sinu da ne bude ćaća! Krsti sina Severina, Milanu bez znanja, naša crkva njoj ne paše, nego druga s*anja. Ostala je Severina uvek dobra "treba", što je Milan započeo- nastavio Keba! "Ti,MIlane, pare davaj, Kebica će drugo, na brzinu ti me radiš, a Kebica dugo! Ti Milane, pare davaj, a ja znadem s njima- kao brod si love prepun, Keba drugo ima! Ne dam Acu da ga gledaš, Keba biće tata, samo evre meni davaj i poluge zlata!" Sada kuka Severina, sad je žrtva ona, neda Milan više para, neda miliona! Kad je ona prkosila, u redu je bilo, a sad Milan kolo vodi, pa joj nije milo. Svi nek sada suze liju,dok čitaju ovo- istina je: "Na zapadu ništa novo"!
Evropski
pre 6 godina
Mate i stule, dva konja koja nemaju veze s mozgom. Jedna od najvecih balkanskih zvezda i ostace.. Ipak je ona Seve.... To sto pricate se totalna glupost!
Djole
pre 6 godina
Kakva gomila licemera,pa za ne poverovati.Sve sami bezgrešnici i stručnjaci za brak i pravo.Gospođo Rudan,ako ikada odlučite da se razvedete,ponudiću vam gostoprimstvo na keca.Bar ću imati sa nekim koju pametnu da prozborim.Severini bih ponudio i više od toga ali...Nego otkud vi dušebrižnici,znate da Severina ima filmić?Pričali su vam ili je pala kolektivna masturbacija,pre odlaska u crkvu?
Majka
pre 6 godina
Ali Keba da komentarise nesto, covek koji nikad nije upoznao svoju cerku, da nikad ne zagrli svoje dete, da kaze da je to bila greska od pet minuta, da ne prizna svoju krv ne moze ni u kom slucaju biti osoba koja sme nesto reci. A to sto je Seve ostala bez starateljstva je jednim delom i zasluga Kojica, vole Aleksandra a ne vole svoje. Taj Igor se nikad nije zapitao kako mu sestra izgleda i kako zivi.
Poaro
pre 6 godina
Ipak si ti,Rudanka samo umišljena kurvica i....možda još ponešto...
Sanjaaa
pre 6 godina
E svaka Vam cast.podrska Severini
Djole
pre 6 godina
Gospodo iz redakcije,da se lepo nosite u tri pičke materine.Ni jedan moj komentar u poslednje vreme niste objavili,a ni jedan nije bio uvredljiv.Objavljujte i dalje komentare licemera i dupeuvlakača,poput vašeg vlasnika
SebastianaKurtz
pre 6 godina
Promašila jeRudan put Nije Severinu niko maltretirao kao ovu Rudan nego se ona svetila Milanu preko djeteta
Trta
pre 6 godina
Gospođo Ruda, Naklon do zemlje.
Luka
pre 6 godina
Uz respekt prema Vedrani trenutno mislim da Vedrana nije u pravu. Ako otac hoce da bude otac svom detetu i posle razvoda ima pravo da ucestvuje u zivotu deteta ravnopravno sa majkom.Da je Severina to shvatila na vreme, da je dozvolila Milanu da bude otac i emotivno ne samo materijalno, da bude prisutan dovoljno u zivotu njihovog deteta do ovoga ne bi doslo. Znam da vazi izreka -Otac ko kolac a majka je majka- ne sporim da ima i takvih ali Milan nije zeleo da bude kolac, Milan je hteo da bude otac svom detetu a Severina je sve ucinila da sem alimentacije Milan nema nikakvog drugog ucesta u zivotu svog sina.
cica
pre 6 godina
Ova zena je frustrirani mizantrop. Sada znamo i korene njene potrebe da javno krutikuje “svoj” narod a toboz’ nalazi lepe reci za tudj! Neka sa “svog terena” daje moralne sudove, a ne sa tudjeg!
Bbb
pre 6 godina
Bravo!
Meli
pre 6 godina
U pravu je Gospođa Rudan , bravo ! Para vrti tamo gde burgija ne može ! Seve budi jaka i lavovski se i dalje bori . Iz kog razloga nemaju obostrano starateljstvo ? Lova , lova i samo lova i sudsko koruptno pravo !!!
Meli
pre 6 godina
Za tebe su seksualna iživljavanja nad drogiranim osobama pornići ? I Seku je bivši napio i ko zna šta joj je sve u piće mućkao , snimao iživljavanje i stavio na YT , niko je nije osuđivao i ta patnja nije za osudu ! Po čemu Severinu osuđivati a oženjenog mangupa koji je stavio snimak na YT niko ? Nisi upoznat i ne pričaj !