OVO JE BROJ TELEFONA ZA PRIJAVU ZA 100 EVRA! Od danas otvoren kol-centar!
Podeli vest
Svi punoletni državljani Republike Srbije, koji imaju važeću ličnu kartu i prebivalište u Republici Srbiji od danas mogu da se prijave i putem kontakt - centra za isplatu jednokratne novčane pomoći u iznosu od 100 evra
Prethodno je 13. maja počelo prijavljivanje elektronskim putem, putem portala Uprave za trezor, na adresi idp.trezor.gov.rs.
Ministar finansija Srbije Siniša Mali objavio je večeras da se za manje od 38 sati za novčanu pomoć od 100 evra prijavilo tri miliona građana Srbije
14.05.2020
22:08
Broj telefona kontakt - centra je 0800 101 100. Prilikom podnošenja prijave punoletni državljani Republike Srbije dostavljaju sledeće podatke: jedinstveni matični broj građanina (JMBG), registarski broj važeće lične karte, naziv banke kod koje je otvoren ili će biti otvoren račun na koji se uplaćuje jednokratna novčana pomoć.
U kontakt - centru će građani imati priliku da čuju automatski nasnimljen glas, kome će moći da ostave svoje podatke. Matični broj i broj lične karte će građani unositi koristeći brojeve telefonske tastature, a ime banke će izgovarati ili birati pritiskom na taster.
Primaoci penzija i korisnici novčane socijalne pomoći su automatski prijavljeni za isplatu jednokratne pomoći, odnosno nema potrebe da se prijavljuju. Isplata za primaoce penzija počeće danas, 15. maja 2020. godine.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
konj
pre 5 godina
nesto nisam video da je pocela isplata penzionerima sad sam provervao na bankomatu,nema nista
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da se vode "vrlo dobri razgovori" u vezi sa ratom između Rusije i Ukrajine, navodeći da bi kao rezultat pregovora "nešto moglo da se desi", bez iznošenja dodatnih detalja.
Reditelj Srđan Dragojević, danas jedan od glavnih ideologa blokaderskog pokreta, nastavio je da vređa svoje kolege, nazivajući ih "debilima" i "Ćacijima".
Srbomrzac Marko Perković Tompson, kontroverzni pevač poznat po otvorenom koketiranju sa ustaškom ideologijom i pesmama koje godinama izazivaju sablazan u regionu, ponovo je pokazao da provokacija i ekstremizam ostaju njegov glavni zaštitni znak.
Autentična alternativa, spas za narod i borba za pristojno društvo. Tako otprilike glasi opis takozvane "studentske liste" za izbore, za koju se, čim se zagrebe ispod površine, jasno vidi da je zapravo lista “druga liga bivšeg režima"!
Reditelj Srđan Dragojević, danas jedan od glavnih ideologa blokaderskog pokreta, nastavio je da vređa svoje kolege, nazivajući ih "debilima" i "Ćacijima".
Član Plavog tima Jovan Ikić još jednom je pokazao fer-plej prema Jovanu Raduloviću Jodžiru tako što mu je rekao da je najspremniji u celom Exatlonu, iako ima blizu 40 godina.
Miljenik publike i ostalih takmičara Jovan Radulović Jodžir održao je emotivan govor prilikom oproštaja od Exatlona i zakleo se da nikada nije video toliko dobrih ljudi.
Prošle sedmice u Informerovoj spektakularnoj emisiji “Na merama” otkrili smo vam kako izgleda kad se okoreli opozicionar Miki Aleksić prepusti gastronomskim užicima, na koji način popularno TV lice Žika Šarenica “krcka” penziju, gde provodi vreme perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, šta kupuje pevač Dragan Kojić Keba…
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
Policajci u Beogradu uhapsili su tinejdžera (17) iz Novog Sada osumnjičenog da je izvršio krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.
Do 2.000 kineskih ribarskih brodova okupilo se u blizini kinesko-japanske srednje linije u Istočnom kineskom moru, formirajući "plutajući zid" dužine veće od 400 kilometara, pokazala je analiza geoprostornih podataka.
Gordanu Marić gotovo dve decenije niko nije zvao pred kamere te je dlučila da svoje znanje prenese drugima i postala jedna od najvažnijih pedagoginja koja je oblikovala nove generacije glumaca.
Smrt glumice Gordane Marić, koju publika zauvek pamti kao Gocu, prvu devojku Baneta Bumbara u kultnoj seriji "Grlom u jagode", vratila je iz sećanja njene potresne reči o kolegi i prijatelju Branku Cvejiću koje je izgovorila nakon njegove smrti.
Filmski centar Srbije i Ministarstvo kulture Srbije, u saradnji sa NAFFIT-om, organizovali su juče na Zlatiboru panel diskusiju posvećenu jednom od gorućih problema domaće kinematografije, sufinansiranim nezavršenih filmova.
Beogradska policija uhapsila je S. H. (40) i ukrajinsku državljanku S. T. (23) zbog sumnje da su iz galerije ULUS ukrali sliku Zdravka Vučinića "Uspenje"
Dr Kunal Sud, anesteziolog i lekar specijalista za intervencione metode lečenja bola, objašnjava ulogu vitamina D u zaštiti od kardiovaskularnih bolesti i smanjenju rizika od srčanih udara.
Sajber kriminalci koriste PDF fajlove i lažne Dropbox stranice da bi ukrali vaše podatke. Budite oprezni i pre nego što otvorite bilo koji dokument, uvek proverite ko vam ga je poslao.
Predigra je mnogo više od fizičkog kontakta, ona je iskustvo koje uključuje sva čula i gradi emocionalnu povezanost, a uz tri trika iskustvo će biti nikad bolje.
Milica Todorović oženjenog partnera N.M. sa kojim je dobila dete upoznala je kada ih je zajednički prijatelj povezao kako bi pevačica od njega kupila automobil.
Pevačica Vanja Mijatović prokomentarisala je situaciju u kojoj se našla njena koleginica Milica Todorović nakon što je otkriveno da je njen partner oženjen.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar