Predsednik Aleksandar Vučić i premijerka Ana Brnabić predsedavali su sednicom državnog vrha i Operativnog tima za vakcinaciju. Sednica je održavana u Palati Srbija u 8 sati, nakon koje se predsednik obratio građanima Srbije
19.01.2021
10:01
"Bio sam nešto bolešljiv, pa mi je Lončar zabranio do vikenda, tako da ću verovatno za vikend da primim kinesku vakcinu", rekao je Vučić.
Odgovarajući na pitanja novinara neštro kasnije, Vučić je dodao da će se vakcinisati za tri do četiri dana.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Vakcinacija treba da bude priortet i svi trebamo da budemo vakcinisani. Smatram da naša država čini pravu i dobru stvar u vezi toga. Podržavam to što je izjavio naš predsednik smatram da je rekao pravu stvar u vezi vakcinacije.
Имајући у виду да председник обавља изузетно важну и одговорну државу функцију и да се излаже свакодневном ризику Цовид 19, заиста би било неопходно да се што пре вакцинише, али наравно када му лекари дозволе због тренутног здравственог стања.
Dobro je sto ce gradjanima biti dostupne vakcine vise proizvodjaca kako bi mogli da izaberu, Kinezu su nam prodali najvise vakcina pa je i red da predsednik primi njihovu.
Za vakcinu morate sto posto da budete zdrav, i hvala državi i Vladi Republike Srbije koja je zvala moje roditelje i pitali ih da li žele da prine. Ovo je zaista divan gest da mogu starijiriji ljudi da se oslone i steknu poverenje u državne organe.Svako ko se vakcinisao protiv gripa mora da sačea dok delovanje ne prođe. Ja želim da primim vakcinu što pre kakobi se vakcinisala i kako bi se vratila normalnom životu.
Boze boze sto "neki portali" prosto zive od toga sta je danas neko jeo. Gledajte bre u svoje dvoriste, niko ni vas ne pita kada ce da se vakcinisete. Sreca pa nema ovde gagijevih botova, prosto me zao sto necu doziveti intelektualni linc!
Predsednik Aleksandar Vučić i premijerka Ana Brnabić predsedavali su sednicom državnog vrha i Operativnog tima za vakcinaciju. Sednica je održavana u Palati Srbija u 8 sati, nakon koje se predsednik obratio građanima Srbije
Arapske zemlje Persijskog zaliva uputile su Iranu poslednje upozorenje zbog napada na njihovu teritoriju i zapretile odgovorom ukoliko se udari nastave, izjavio je ministar spoljnih poslova Turske Hakan Fidan.
Plan ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog da se uključi u sukob sa Iranom kako bi obezbedio finansijsku podršku iz zemalja Persijskog zaliva teško je ostvariv zbog mogućih reakcija Rusije, ocenio je bivši ministar spoljnih poslova Indije Kanval Sibal.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo vam kako “dokoniše” poslanik blokader Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve “male signale” razmenjuju muzička zvezda Nataša Bekvalac i političar Draško Stanivuković, gde provodi vreme nekadašnji premijer Zoran Živković, kakav je bio provod na slavlju kod pevača Ere Ojdanića, šta je na meniju funkcionera SPS-a Dušana Bajatovića, kuda su posle lekarskog pregleda otišli pevačica Ana Nikolić i njen emotivni partner, kompozitor Goran Ratković Rale…
Medicinski radnici Filip i Amer su u selu Đapanov Grob, kod Bijelog Polja, uspešno pomogli trudnici da se porodi kod kuće. Ona je na svet donela zdravog dečaka.
Violeta Živković (52) iz Šantarovca kod Jagodine više od tri decenije gaji jagode. Dok ostali ukućani imaju i druge poslove, ona je sasvim posvećena ovom voću, od rasada do ploda i sama kaže da je postala ekspert.
Dečak ubica, Kosta K. (15) koji je 3. maja pre dve godine ubio devet učenika i radnika obezbeđenja OŠ " Vladislav Ribnikar" , po drugi put će svedočiti na suđenju svojim roditeljima u sredu 25. marta.
Ogroman spisak zločina vezuje se za Vojislava Raičevića, poznatijeg kao Voju Amerikanca, zbog čega ga smatraju i najvećim ubicom beogradskog asfalta. Kažu da tako bogat dosije nemaju ni Sretko Kalinić, ni Željko Maksimović - Maka.
Osumnjičeni S. M. se tereti zbog pokušaja ubistva a B. S. zbog pomaganja u zločinu, tokom sukoba u Šafarikovoj ulici u Novom Sadu, zbog čega im je određen pritvor.
Marko Mitrović iz Malog Orašja, jedan je od devet žrtava masakra koji je 4.maja 2023. godine počinio Uroš Blažić, a njegova majka Olivera, oglasila se na društvenim mrežama povodom njegovog "trećeg nebeskog rođendana".
Zamenik kubanskog ministra spoljnih poslova Karlos Fernandes izjavio je da se kubanska vojska sprema za mogućnost vojne agresije SAD i da bi bilo naivno od strane kubanskih lidera da ignorišu mogućnost sukoba.
Izraelska vojska saopštila je da neuspesi u presretanju pojedinih iranskih balističkih raketa nisu posledica sistemskog kvara, već specifičnih okolnosti tokom napada.
Iran je zapretio potpunim zatvaranjem Ormuskog moreuza ukoliko američki predsednik Donald Tramp sprovede pretnje o napadima na iranska energetska postrojenja.
Tema crnih odnosno velikih boginja (variola vera) tokom vladavine Katarine Velike predstavlja jedan od najfascinantnijih spojeva medicine, hrabrosti i političke propagande u 18. veku.
Muzički i bračni par Ivana Pavković i Petar Mitić pre nekoliko meseci našli su se u centru skandala zbog lapsusa o neverstvu, a pevačica je sad progovorila o tome.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar