Poslanik Srpske napredne stranke Vladimir Đukanović u nekoliko rečenica objavljenih na Tviteru sumirao je opozicionu političku scenu u Srbiji.
- Ćuta udario na Zelenovića i "Ne davimo Beograd". Narodna se raspada na Mikijevce i anti Mikijevce. Đilas nemilice udara po Jeremiću, ali i po Bošku Obradoviću. Ova dvojica uzvraćaju svom silinom. Mi se prstom nismo mrdnuli. Samo smo dopustili da se sami pojedu - napisao je Đukanović.
Ћута ударио на Зеленовића и "Не давимо Београд". Народна се распада на Микијевце и анти Микијевце. Ђилас немилице удара по Јеремићу, али и по Бошку Обрадовићу. Ова двојица узвраћају свом силином.
Ми се прстом нисмо мрднули. Само смо допустили да се сами поједу.
— Владимир Ђукановић 🇷🇸 (@adv_djukanovic) July 18, 2023
Podsetimo, o svim ratovima u opoziciji pisao je i Informer.
Boško Obradović i Stranka slobode i pravde zaratili su oko izbora predsednika Anketnog odbora koji treba da se bavi tragedijama u OŠ "Vladislav Ribnikar" i Mladenovcu, o čemu opširnije možete čitati u posebnom tekstu.
Takođe, u više navrata pisali smo i o rasulu u Narodnoj stranci. Poslednji čin opozicione sapunice u partiji koja prema istraživanjima javnom mnjenja nema ni smanjeni cenzus od tri odsto, odigrao se kada je Vuk Jeremić gostovao na tajkunskim medijima.
On je optužio Miroslava Aleksića, koji je najavio kandidaturu na unutarstranačkim izborima, da je "čovek ambasada".
- Izjašnjavaće sečlanovi i delegati Narodne stranke, ne Tviter, ne ambasade, ne mediji, ne lideri nekih drugih političkih orgazinacija, oni mogu da imaju simpatije prema jednom ili drugom kandidatu ali lidere Narodne stranke biraće članovi - rekao je Jeremić.
Informer je pisao i o sukobu među lažnim ekolozima, konkretno sukobu između Aleksandra Jovanovića Ćute sa jedne i Nebojše Zelenovića i "Ne davimo Beograd sa druge strane".
Potpredsednica Narodne stranke Sanda Rašković Ivić oglasila se povodom rasula u toj partiji prouzrokovanog sukobom između Vuka Jeremića i Miroslava Aleksića.
Rat do istrebljenja u Narodnoj stranci između Vuka Jeremića i Miroslava Aleksića u punom je jeku, a novi čin u opozicionoj kaljuzi ispisao je opštinski odbor Narodne stranke sa Vračara.
Poslanica u Skupštini Srbije iz redova Srpske napredne stranke Bilja Pantić Pilja prokomentarisala je haos u Narodnoj stranci koji je jedna od dominantnijih tema u političkoj javnosti.
U Narodnoj stranci na čijem čelu je Vuk Jeremić, koja je poslednjih dana u žiži političke javnosti u Srbiji nakon što je razrešen Izvršni odbor sa Miroslavom Aleksićem na čelu, dogodila su se najmanje četiri krupna raskola za svega 6 godina postojanja.
Dok lažna opozicija redovno koristi svaku priliku da pljuje vlast u Nišu i hvali se nekakvom "slobodnom teritorijom", na sopstvenom primeru svakodnevno dokazuje potpuno neznanje, nesposobnost i apsolutno odsustvo odgovornosti prema narodu! Najnoviji skandalozan primer stiže pravo sa sednice Štaba za vanredne situacije, gde je ogoljen šokantan nemar opozicione vlasti u Opštini Medijana.
Predsednik Srpske napredne stranke i savetnik predsednika Srbije Miloš Vučević gostovao je u jutarnjem programu TV Pink, gde je do detalja ogolio planove za dalji, nezaustavljivi napredak naše države.
Narodni poslanik Dejan Bulatović oštro je reagovao na najnovije sramne istupe lidera lažne opozicije Dragana Đilasa, poručivši da su njegovi očajnički pokušaji da unese razdor u Srpsku naprednu stranku smešni, jadni i osuđeni na propast.
Ana Stevanović, dojučerašnja članica Predsedništva Stranke slobode i pravde, oglasila se povodom najave Đilasovog potrčka Branka Miljuša da će, po preuzimanju vlasti, zatvarati medije koji mu nisu po volji.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Potpredsednica Narodne stranke Sanda Rašković Ivić oglasila se povodom rasula u toj partiji prouzrokovanog sukobom između Vuka Jeremića i Miroslava Aleksića.
Glavni urednik Informera poručio je da su Savo Manojlović, njegov pokret Kreni-promeni i blokaderi direktno odgovorni za samoubistvo policajca Vasilija Lalovića iz Priboja.
Moskva neće dozvoliti raspoređivanje vojnih kontingenata država Evropske unije i NATO-a na teritoriji Ukrajine, poručio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov, komentarišući pripreme za velike jesenje vojne vežbe u Poljskoj.
U najnovijoj epizodi emisije „Na merama“ videćete šta je to rastužilo perjanicu Đilasove stranke Borka Stefanovića, gde voli da boravi propali političar Srđan Milivojević, kuda se to zaputio samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kako vreme provodi bivša ministarka zdravlja Danica Grujičić...
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
Mladi i Srbiji masovno na "crnom tržištu" kupuju peptide, koje potom ubrizgavaju u kožu. Reč je o supstanci za koju naša omladina veruje da će im pomoći da mršave ili dobiju veći mišićni tonus ukoliko vežbaju u teretani.
Na padinama Suvobora, u zaštićenom području održana je 57. Kosidba na Rajcu! Duže od pola veka neguje se ova tradicija, a mladi Čačanin sa svoje 23 godine peti put zaredom je najbolji kosac!
Adnan Lokvančić, koji je osumnjičen za nezapamćen zločin u naselju Hrasnica kada je lopatom usmrtio majku i brata, a potom majci odrubio glavu, prebačen je u Pritvorsku jedinicu KPZ Igman gde se nalazi pod strogim nadzorom.
Dino Ibrahimović, navodni član "škaljarskog klana", pravnosnažno je osuđen na kaznu od 16 godina zatvora zbog ubistva pripadnika istog klana Edmonda Mustafe, kao i zbog nedozvoljenog držanja oružja.
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, pripadnici policije danas su uhapsili Z. S. zbog sumnje da je pozivao na nacionalnu, rasnu i versku mržnju.
Pripadnici poicije, Uprave kriminalističke policije, Službe za borbu protiv droga, zaplenili su oko 10 kilograma kokaina i tri kilograma heroina i uhapsili osumnjičenog za prodaju droge.
Nišliji Martinu Iviću (36) optuženom za ubistvo Darka Vacića (27) izrečena je danas u Višem sudu u Nišu mera bezbednosti obaveznog čuvanja i lečenja u psihijatrijskoj ustanovi.
Tanker „Gas Lisbon“, koji je sa više od 3.790 tona propana plovio ka ukrajinskoj luci Reni, pogođen je tokom noći u Crnom moru, oko 20 nautičkih milja od rumunske obale.
Premijer Mađarske Peter Mađar javno je preuzeo odgovornost za propali pokušaj da šahovsku legendu Judit Polgar postavi na mesto predsednice države, priznajući da je njenu kandidaturu objavio prebrzo i da je sopstvenim komunikacionim greškama doprineo tome da ona odbije funkciju.
Treći toplotni talas ovog leta zahvatiće danas veći deo Španije i trajaće do četvrtka, a temperatura bi u pojedinim delovima zemlje mogla da dostigne ili premaši 44 stepena Celzijusa, saopštila je Državna meteorološka agencija (Aemet).
Vilem Defo otkrio je da mu je uloga Isusa Hrista u filmu "Poslednje Hristovo iskušenje" bila fizički najzahtevnija u karijeri, a da je zbog nje privremeno i oslepeo.
Nije vam potreban skup organizer da biste zaštitili nakit tokom putovanja. Nekoliko jednostavnih trikova pomoći će vam da stigne na odredište bez oštećenja i petljanja.
Veštačka inteligencija koja pamti korisnike donosi više pogodnosti, ali otvara i potpuno novu vrstu rizika. Umesto da pokušaju da probiju zaštitu sistema, hakeri sada traže način da promene ono što AI smatra istinom.
Pobednica "Elite 9" Stanija Dobrojević imala je velike promene na sebi u prethodnih 20 godina, počevši od ugradnje silikona pa sve do zahvata "mačije oči".
Bivša prijateljica Stanije Dobrojević Tamara Radoman došla je sinoć u Šimanovce kako bi podržala Anitu Stanojlović, pa progovorila i o svom odnosu sa starletom i Asminom Durdžićem.
Pojedine estradne ličnosti iza sebe nose priče ispunjene velikom tugom, kao što je gubitak deteta. Među njima su Mirko Kodić, Milić Vukašinović, Žika Todorović kao i Eva Ras.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.