Dno dna - Šolakovi mediji dižu u nebesa Vjosu Osmani
Podeli vest
Za Šolakove medije, Vjosa Osmani je dominantno nastupila u Njujorku, dok su njen nastup horski ispratili svi ostali mediji u vlasništvu Junajted grupe.
Podsetimo, Šolakovi mediji su izvestili kako je tzv. Kosovo predstavljala lažna predsednica Osmani.
Nakon što su makedonske vlasti pokrenule istragu protiv Junajted Grupe, koju sumnjiče za organizovani kriminal, ponovo su aktuelizovane afere sa mutnim poslovima Dragana Šolaka širom Evrope.
Premijerka Srbije Ana Brnabić potpuno razotkrila teror i prljavu kampanju Prištine i takozvane "kosovske predsednice" Vjose Osmani na sednici Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija!
Boban Bogdanović, miljenik šiptartskog ekstremiste Aljbina Kurtija koji je svojevremeno snimljen kako šmrče kokain, očigledno po nalogu svog gazde u Prištini napao je premijerku Srbije Anu Brnabić zbog govora na sednici Saveta bezbednosti UN, a zdušno pohvalio takozvanu "kosovsku predsednicu" Vjosu Osmani.
Prištinski ekstremisti, prema svemu sudeći, spremaju novi napad na Srbe na severu Kosova i Metohije i za to traže podršku onih zemalja koje nisu baš privržene Srbiji!
10.10.2023
10:53
Iako se u domu Ujedinjenih nacija Vjosa Osmani oslovljava baš tako- imenom i prezimenom, Šolakovi mediji su izvestili kako je tzv. Kosovo predstavljala predsednica Osmani.
Zbog svega ovoga, verujemo da je prištinska medijska scena i više nego ponosna na ovakvo izveštavanje medija iz Beograda.
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić oštro je odgovorila na nespretni govor Vjose Osmani u UN. Iako je imala samo tri minuta, premijerka Srbije je duže govorila i iz glave demantovala sve što je Osmanijeva čitala sa papira.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nakon što su makedonske vlasti pokrenule istragu protiv Junajted Grupe, koju sumnjiče za organizovani kriminal, ponovo su aktuelizovane afere sa mutnim poslovima Dragana Šolaka širom Evrope.
Američki potpredsednik Džej Di Vens na zatvorenim sastancima dovodi u pitanje zvanične tvrdnje Pentagona o uspehu rata protiv Irana, objavio je Atlantik.
Glavne blokaderske siledžije iz Užica su opozicioni odbornici Radovan Novaković i Vlade Ristanović, čije je skandalozne i sramne nastupe za govornicom u gradskoj skupštini teško opisati rečima, a koji ne prezaju od toga da prete svima redom, pa i novinarima koji im nisu po volji.
Na društvenim mrežama pojavila se fotografija automobila gotovo potpuno prekrivenog ptičjim izmetom, što je podstaklo brojne šaljive komentare da bi njegov vlasnik mogao imati sreće i osvojiti dobitak na Lotou.
Državni inspektorat Republike Hrvatske obaveštava potrošače o povlačenju proizvoda "Samyang" Cup Inst. Noodle Hot Chicken Carbonara zbog povećanih količina 3-MCPD i glicidil estara masnih kiselina.
Potraga za Anđelom Mihajlović (37), koja je u četvrtak doputovala iz Beča još uvek je u toku, a sada je u njenom automobilu pronađena i sumnjiva poruka, kao i patike koje su bile van vozila.
Na četiri i po godine zatvora nepravosnažno je danas osuđen bivši šef kriminalističke policije PU primorsko-goranske Željko Kruneš jer je pokušao da organizuje ubistvo unuka Slavice Šote, riječke preduzetnice i aktivistkinje koja se godinama bori protiv korupcije.
Dvojica maloletnika i jedan tek punoletni Nišlija, već mesecima zadaju glavobolju policiji i dovode u opasnost svoje, ali i živote drugih građana divljajući ukradenim vozilima po gradu, ali i po auto-putu.
Region Baltika se danas sve češće posmatra kao zona povišenog rizika, ali njegova sposobnost za stvarnu eskalaciju značajno je ograničena specifičnim geografskim faktorima.
Iran priprema mere regulisanja budućeg prolaska kroz Ormuski moreuz koje predviđaju da brodovi moraju da plate tranzit u iranskoj valuti rijalima, izjavio je danas visoki zvaničnik iranskog parlamenta Ebrahim Azizi.
Stručnjaci upozoravaju da nepravilna upotreba sredstava za buve i krpelje, kao i korišćenje neproverenih proizvoda, može dovesti do ozbiljnih posledica po zdravlje životinja, uključujući i trovanje.
Dolaskom proleća mnogi žele da njihova terasa izgleda raskošno i puno cveća, ali petunije često umeju da razočaraju jer brzo izgube snagu i prestanu da cvetaju.
Pevačica Nadica Ademov ističe da nikada nije patila od brendiranih stvari, ali je osudila one koji nemaju i žele da pokažu bogatstvo, te nose fejk garderobu.
Voditeljka i pevačica Suzana Mančić progovorila je o ćerki Teodori Kunić koja je udata za 23 godine starijeg generala Miroslava Talijana, i dotakla se prinove.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar