Vučić: Više sam uradio za Niš nego svi predsednici i premijeri zajedno od 1945. godine
Podeli vest
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je Niš na odličnom putu i da se nikada nije u svojoj istoriji brže i bolje razvijao.
"Prosečna plata 2012. u Nišu bila je 316 evra, sada je 150 odsto veća, u Beogradu 120 odsto. U Novom Sadu je 125 odsto veća plata. Brže je rasla plata u Nišu, nego u Beogradu i Novom Sadu. Neće ljudi da vam kažu da je u Nišu bilo mnogo nezaposlenih. Teško bih podneo da ne pobedimo na izborima u Nišu, jer sam proveo više u Nišu, nego svi predsednici i premijeri zajedno od 1945. godine", rekao je Vučić.
Predsednik Srbije i član SNS Aleksandar Vučić poručio je danas na predizbornoj konvenciji naprednjaka i koalicionih partnera u Novom Sadu da su izbori 2. juna od ogromnog značaja za sve opštine i gradove u kojima će biti održani i za celu Srbiju.
Prеko dvе bankе i tri fonda, u vrеmе kad su DS-a i LSV-a, nеprikosnovеno vladali Novim Sadom i Vojvodinom, na sumnjivе, ili nikad rеalizovanе projеktе potrošеno jе višе od 64 milijardе dinara.
19.05.2024
17:14
On je naveo da je u Nišu najviše investirano.
"Deset fabrika i investicija lično sam učestvovao u donošenju. Sada se gradi Palfinger i Ariston. Pre toga Džonson elektrika. Niš je dobio auto-put do bugarske granice, uradili smo Grdeličku klisuru celu, sada se gradi pruga Niš-Dimitrovgrad 120 kilometara na čas. Gradimo i auto-put kroz Toplicu punog profila, opet zbog Niša. Nigde se ne gradi kao u Nišu", rekao je predsednik Srbije.
Predsednik je podsetio i da je Niš dobio aerodrom.
Opozicija više ne zna gde udara i radi upravo ono protiv čega su se oni borili pre i posle 17. decembra, a to su fantomski birači. Iz dana u dan isplivavaju novi fantomski birtači i kandidati iz redova opoziicje.
19.05.2024
15:12
"Niš je prvi dobio najmoderniji Klinički centar u Srbiji", rekao je Vučić.
Vučić je upitao koga će dovesti od investitora i šta će uraditi u Nišu i da je najlakše nekog kritikovati.
"U Nišu imamo potpuno novu listu, sve su novi ljudi. U Novom Sadu gradimo tri mosta, nikada više u istoriju. A šta ćete vi da radite, da rušite ono što smo mi napravili? Ići ću u Niš poslednjih dana izborne kampanje, reću Nišlijama ono što mislim, a oni nek izaberu, nemam nikakav problem. Mislim da je Niš na odličnom putu, nikada se nije u svojoj istoriji brže i bolje razvijao", rekao je on.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je svojim saborcima iz Srpske napredne stranke da ne nasedaju na provokacije blokadera i da se sklone od budala, jer, kako je rekao - pametniji popušta.
Predsednik Srbije i član SNS Aleksandar Vučić poručio je danas na predizbornoj konvenciji naprednjaka i koalicionih partnera u Novom Sadu da su izbori 2. juna od ogromnog značaja za sve opštine i gradove u kojima će biti održani i za celu Srbiju.
Pedsednik Srbije Aleksandar Vučić uključio se danas telefonskim putem u program Informer TV, nešto posle 14 časova, kako bi komentarisao aktuelne događaje.
Ukrajinska operaterka drona iz sastava Oružanih snaga Ukrajine (OSU) izjavila je da želi da ubije „što više Rusa“ i da u tome, kako je sama rekla, „uživa“, prenosi britanski Tajms.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako se za izbore sprema političar blokader Miroslav Aleksić, sa kime se druži pretendent na studentsku listu, profesor Milo Lompar, kakav je javni debakl doživela Đilasova uzdanica Marinika Tepić, na koji način se opušta lažni poliglota, opozicionar Đorđe Stanković, gde se šeta advokat blokader Rodoljub Šabić… i još mnogo toga!
Nemačka kompanija Naturgut Köllnitz GmbH iz okruga Oder-Spree uskoro prestaje sa radom jer je nakon više od osam vekova nad njom pokrenut stečajni postupak.
U jednoj kući u Petrovaradinu, među dimom, žarom i urušenim stvarima, vatrogasci-spasioci pronašli su i sačuvali ono što mnogima vredi više od bilo čega materijalnog - ikonu Sveta Petka, i to netaknutu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je primenom Zakonom o ostvarivanju prava iz alimentacionog fonda obezbeđen novac za 683 dece i dodao da bi bio srećan da je zakon pomogao i samo jednom detetu.
Cela Srbija je na nogama nakon vesti o nestanku dvoje tinejdžera, Danijela (15) i Dunje (15), a prema rečima Ace Necića, Dunjinog oca, još nema ni traga ni glasa od njih, dok je on sve vreme u kontaktu sa policijom i upravom škole.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova aktivirali su sistem "Pronađi me" za hitno obaveštavanje javnosti u slučaju nestanka petnaestogodišnje Dunje Necić iz Novog Sada, lica sa posebnim potrebama, koja je nestala 29. aprila 2026. godine.
Tokom pojačanih kontrola saobraćaja prethodnih dana, najteži prekršaj zabeležen je na putnom pravcu Podgorica - Danilovgrad, gde je vozač iz Nikšića uhapšen zbog bahate i opasne vožnje.
Tarik Prusac sumnjiči se da je juče u Sarajevu ubio svoju bivšu suprugu Elmu Godinjak, a portparolka Tužilaštva KS, Azra Bavčić otkrila je stravične detalje ovog zločina.
Potpredsednik Udruženja za vode Ukrajine, Artem Šira, uputio je dramatičan apel građanima, upozoravajući da se ključni gradovi, uključujući i prestonicu Kijev, suočavaju sa ozbiljnom pretnjom potpunog nestanka pijaće vode.
Politički uticajna kubansko-američka zajednica na Floridi vrši snažan pritisak na predsednika SAD Donalda Trampa da u potpunosti ukloni komunističko rukovodstvo u Havani.
Kultni film Nacionalna klasa iznedrio je brojne nezaboravne likove, a među njima je bila i Senka, devojka koja se pojavila u svega nekoliko scena, ali je ostavila snažan utisak na publiku.
Glumac Marko Todorović koji je u filmovima o "Žikinj dinastiji" glumio prijatelja Milana hteo je da odustane od snimanja i to zbog Dragomira Bojanića Gidre.
Vaše dvorište može izgledati kao uredan i miran kutak prirode, ali ponekad se u takvom okruženju može pojaviti neočekivan gost - zmija, a evo koje četiri ih privlače.
Gugl je podelio osam praktičnih saveta koji mogu da pomognu da baterija na Android uređajima traje duže. Ovi saveti su jednostavni za primenu i lako se uklapaju u svakodnevno korišćenje.
Zbog tri carska reza koja je imala, lekari su Bogdani i Veljku Ražnatoviću savetovali da razmišljaju o još samo jednom detetu, budući da bi svaka naredna trudnoća nosila povećan rizik.
Irena Radulović, supruga influensera Jovana Radulovića Jodžira, trenutno boravi sa porodicom u Perastu, odakle je podelila kako provode dane na odmoru.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar