Serija "Katarina Velika" uveliko se emituje na Informer TV, a jedna od priča koja je u fokusu jeste ljubav između nekadašnje carice Rusije i Grigorija Potemkina.
U nastavku teksta donosimo vam kratak opis 22. epizode.
Razotkrivanje obmane Natalije Aleksejevne primorava Katarinu na surove odluke, uprkos negodovanju njenog sina. Za to vreme, Katarina i Grigorij Potemkin krunišu svoju vezu tajnim venčanjem.
Gledaoci serije "Katarina Velika" na Informer TV ostali su zatečeni brutalnim scenama 19. epizode u kojoj braća Orlov zverski prebijaju Grigorija Potemkina, ostavljajući ga bez oka.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Serija "Katarina Velika" uveliko se emituje na Informer TV, a jedna od priča koja je u fokusu jeste ljubav između nekadašnje carice Rusije i Grigorija Potemkina.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Rumi i Sremskoj Mitrovici uhapsili su A. Đ. (19), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teško ubistvo.
Načelnik Generalštaba ruske vojske Valerij Gerasimov izjavio je da su ruske trupe u potpunosti završile oslobađanje samoproglašene Luganske Narodne Republike, prenela je ruska novinska agencija Ria Novosti.
"Blokaderi" su odustali od izbora, barem se tako čini ako se oslonite na najave njihovih predstavnika u medijima, koji tvrde da nisu spremni. Ipak, nisu odustali od blokiranja ulica, što mnogi više ne umeju da objasne ni da razumeju.
Jasmina (Spasić) Lukač, novinarka tajkunskog lista "Danas", koji mnogi još i nazivaju antisrpsko glasilo, otvoreno poručuje u tom listu da je "EU Vučiću našla alternativu".
Drugog dana prolećnog zasedanja u Parlamentarnoj skupštini Saveta Evrope na dnevnom redu bila je diskusija na temu nasilja i govora mržnje protiv političara.
Er Srbija će od 22. maja ponovo uspostaviti direktne letove između Beograda i Minhena, nakon pauze od 18 godina, a karte su od danas u prodaji, saopštila je kompanija.
Zavod za sport i medicinu sporta započeo je radove na unapređenju jedne od najpopularnijih lokacija za rekreaciju u Beogradu - trim staze na Košutnjaku.
Darko Elez, jedan od najpoznatijih figura regionalnog podzemlja, čije se ime godinama dovodi u vezu sa organizovanim kriminalom, uključujući teška ubistva, iznude i pljačke jutros je izašao iz zatvora.
Stravična saobraćajna nezgoda dogodila se danas na izlazu sa auto-puta, na ulazu u Vinogradsku ulicu na teritoriji Novog Beograda u kojoj je poginuo biciklista.
Muškarcu A. S. (37), koji je uhapšen 14. marta zbog sumnje da je u beogradskom naselju Kanarevo brdo zverski pretukao svoju suprugu D. S. (34), produžen je pritvor, a slučaj je iz Drugog osnovnog prešao u Više javno tužilaštvo u Beogradu, što znači da se osumnjičeni sada tereti za teže kirivično delo.
Komesar EU za energetiku Dan Jorgensen izjavio je danas da Evropu, čak i u najboljem scenariju, očekuje "teško leto" zbog nestašice goriva izazvane ratom u Iranu i zatvaranjem Ormuskog moreuza.
Severna Makedonije sa strepnjom očekuje rešavanje otvorenih pitanja sa Bugarskom nakon pobede koalicije Progresivna Bugarska Rumena Radeva na izborima u nedelju.
Rat u Iranu izazvao je najveću energetsku krizu u istoriji, upozorila je Međunarodna agencija za energiju (IEA), a strahovi od pogoršanja energetske situacije dodatno rastu pred istek prekida vatre SAD i Irana u sredu 22. aprila.
Novi krug pregovora SAD i Irana na putu je da bude održan sutra, javlja Rojters, navodeći da bi predsednik SAD Donald Tramp mogao lično da dođe na svečano potpisivanje mirovnog sporazuma, ako do njega uopšte i dođe.
Američki tehnološki gigant Gugl predstavio je danas seriju novih funkcija unutar svog AI Mode sistema, dizajniranih da korisnicima olakšaju kupovine i planiranje letovanja.
Goran Ivanović, osnivač "Goci benda", hitno je operisan u Beogradu početkom aprila u Kliničkom centru, a sada je na društvenim mrežama objavio prvu fotografiju nakon procedure.
Od kako se Melina Džinović udala pre dva dana za britanskog milionera Džefrija Pola Arnolda, o njenom životu ne prestaje da se komentariše. Ona se nakon razvoda od Harisa Džinovića povukla iz javnosti, ali je pevač detaljno pričao o njihovom odnosu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar