• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Ekipa zabave

Novinar

07.04.2026

12:58

Serija "Zvaćeš se Varvara" stiže na RTS: Evo kada je možete gledati

TS Media

Kultura

Serija "Zvaćeš se Varvara" stiže na RTS: Evo kada je možete gledati

Serija "Zvaćeš se Varvara" počinje sa emitovanjem u subotu 18. aprila na Prvom programu RTS u 20.05 sati.

Serija "Zvaćeš se Varvara" u produkciji TS Media i Zillion filma, donosi priču o potrazi za srećom kroz sudbine likova bez klasičnog glavnog junaka, svi su jednaki, a Varvara je prva među njima.

Kroz deset epizoda, serija otkriva uzbudljive, ali i melanholične i dramatične trenutke, dok likovi vođeni sopstvenim shvatanjem sreće žure da je dosegnu ili beže od nesreće, otkrivajući svetlu i mračnu stranu svakog čoveka.

Neopisiva patnja koju je proživela u ranim godinama navela je mladu Milenu da u manastiru traži spas i utehu, ne usuđujući se ni da sanja o sreći.

Kada Bog odluči da joj pomogne, daje joj novo ime,Varvara,  kao štit od prošlih rana i novih uvreda.

Foto: TS Media

Scena iz serije "Zvaćeš se Varvara"

Ipak, ni tada njen nemir ne jenjava, svaki korak za Milenu je borba sa senkama prošlosti i čežnjom za mirom. 

Sudbine ostalih glavnih likova, poput Filipa, Sanje, Vladimira i Isidora takođe su odraz njihove nesreće i težnje da je prevaziđu, iako se ponekad čini da je to nemoguće. 

Najdublje emocije, strahove i neostvarene želje junaka na ekranu oživljavaju popularni glumci: Ljubiša Milišić, Čubrilo Čupić, Danica Ristovski, Una Lučić, Anita Ognjanović, Katarina Marković, Andrija Kuzmanović i Nikola Pejaković.

Foto: TS Media

Scena iz serije "Zvaćeš se Varvara"

Režiser Dejan Zečević majstorski vodi priču kroz lavirinte ljudske duše, dok scenario Miloš Radović otkriva suptilne nijanse borbe za sreću i smisao.

Serija "Zvaćeš se Varvara" spaja dramu, melodramu, triler, fantastiku, apsurd, horor i komediju u jedinstvenu atmosferu, uranjajući gledaoce u vrtlog osećanja i odnosa, gde se granice između svetla i tame, radosti i bola, neprestano preispituju. 

Serija "Zvaćeš se Varvara" premijeno je prikazana 10. januara na Superstar TV.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Hronika

Ovo je dovelo do tragedije u Crnoj Gori? Poznat uzrok nesreće u kojoj je poginula Jovana iz Niša, a povređeno 16 Srba
Hronika

Ovo je dovelo do tragedije u Crnoj Gori? Poznat uzrok nesreće u kojoj je poginula Jovana iz Niša, a povređeno 16 Srba

U stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila 12. jula na putu Kotor–Nikšić, poginula je Jovana Stanković (21), dok je 16 državljana Srbije povređeno. Mini-bus u kojem su se nalazili iznenada je udario u betonski zid i prevrnuo se, vozilo je od siline udara potpuno uništeno, a sumnja se da je do nesreće došlo usled premorenosti vozača Lj.M. (68).

14.07.2026

07:31

"Mislio sam da sam počinio savršen zločin": Žandarm zbog duga zverski ubio i spalio dvojicu mladića u Kraljevu
Hronika

"Mislio sam da sam počinio savršen zločin": Žandarm zbog duga zverski ubio i spalio dvojicu mladića u Kraljevu

Srbiju je 14. jula 2013. godine potresao jedan od najmonstruoznijih zločina u novijoj istoriji, koji je dodatno uznemirio javnost jer ga je počinio aktivni pripadnik Odreda Žandarmerije u Kraljevu, Aleksandar Krstić. Ono što je počelo kao dug od nekoliko hiljada evra pretvorilo se u dvostruko ubistvo i zverski pokušaj prikrivanja tragova spaljivanjem tela koji je zgrozio čitavu zemlju.

14.07.2026

08:54

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Magazin

Džet set