• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
author image
Informer.rs

Novinar

14.12.2020

17:01

ZBOG KORONE HITNO ZAVRŠIO U BOLNICI! Glumac se oglasio iz KBC-a, objavio sliku i PORUČIO... (FOTO)

Kultura

ZBOG KORONE HITNO ZAVRŠIO U BOLNICI! Glumac se oglasio iz KBC-a, objavio sliku i PORUČIO... (FOTO)

Podeli vest

Petar Benčina se oglasio iz bolnice, gde se poslednjih dana lečio od opakog koronavirusa.

Glumac Petar Benčina je zbog težih simptoma korone bio prebačen u KBC Bežanijska kosa. Sada se oglasio i zahvalio doktorima koji brinu o njemu.

- Hvala požrtvovanom, prema svakom pacijentu, stručnom i savršeno organizovanom timu lekara i osoblja KBC Bežanijska kosa - napisao je glumac na Instagramu i dodao: "Junaci ovog vremena!"

Foto: instagram/petarbencina

On je podelio fotografiju iz bolničkog hodnika, a potom sliku crtanog junaka Garfilda koji leži na kauču, te su mnogi shvatili da je time želeo da poruči da je izašao iz bolnice i da je pušten na kućno lečenje.

Foto: instagram/petarbencina

Inače, on je imao i simptome upalu pluća, a neko vreme bio je priključen i na kiseonik, ali je sada u dobrom stanju. 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Fedja

pre 4 godine

Bravo Petre i posebno hvala za " Junaci naseg vremena"

sledeća vest

Politika

TV

Pravoslavlje na udaru u Ukrajini! (VIDEO)
Live TV

Pravoslavlje na udaru u Ukrajini! (VIDEO)

Emisija "Rat uživo" na Informer televiziji bavila se krucijalnim geopolitičkim temama, a ove večeri u fokusu je bio rusko-ukrajinski sukob. Tokom emisije emitovana je i reportaža novinara i ratnog izveštača Igora Damjanovića iz Ukrajine.

14.02.2025

23:42 >> 23:09

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Padaju kriminalci kao domine! Do sad već 18 uhapšenih u akcijama borbe protiv korupcije!
Hronika

Padaju kriminalci kao domine! Do sad već 18 uhapšenih u akcijama borbe protiv korupcije!

U nastavku borbe protiv korupcije, u dve akcije, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, UKP, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, Posebnog odeljenja za suzbijanje korupcije uhapsili su 18 lica, zbog postojanja osnova sumnje da su 16 lica izvršila krivična dela poreska prevara u vezi sa porezom na dodatu vrednost, poreska utaja, udruživanje radi vršenja krivičnih dela, kao i pranje novca u iznosu od 1.322.372.826 dinara, dok su dva lica iz druge akcije osumnjičena za pranje novca i pomaganje.

15.02.2025

15:48

Sport

Planeta

Zelenski zagrmeo! Sporazum još nije spreman za potpisivanje!
Planeta

Zelenski zagrmeo! Sporazum još nije spreman za potpisivanje!

Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je danas da bilateralni sporazum o kritičnim mineralima, o kom se razgovara sa Sjedinjenim Američkim Državama, još nije spreman za potpisivanje, jer ne sadrži odredbe koje Kijev želi da bi zaštitio svoje interese.

15.02.2025

19:05

U toku veliki protest protiv NATO - A! Haos u Minhenu!
Planeta

U toku veliki protest protiv NATO - A! Haos u Minhenu!

U Minhenuje počeo veliki protest protiv NATO-a i Minhenske bezbednosne konferencije koja se održava u tom gradu od 14. do 16. februara, a na demonstracijama učesnici pozivaju na mirovne pregovore i protive se isporukama oružja Ukrajini i Izraelu, javili su nemački mediji.

15.02.2025

17:50

Magazin

Džet set