Mnogi nisu znali o detaljima koji su se dešavali pre nego što je serija "Bolji život" počela sa snimanjem.
10.05.2021
21:58
Foto: Tanjug/AP
Monika Beluči
Videli se u Parizu
Monika i Sloboda su se upoznale dok su snimale film "Na mlečnom putu" Emira Kusturice 2014. godine i od tada su u stalnom kontaktu.
- Često se dopisuju preko društvenih mreža i komentarišu jedna drugoj objave na Instagramu. Moniki su se Beograd i Srbija baš dopali, pa je nedavno rekla Bobi kako bi volela da ponovo dođe. Tada joj je Sloboda predložila da odmor provede kod nje i Vojina u Čortanovcima, gde imaju vikendicu - priča za Informer izvor blizak glumačkom paru i dodaje da se Monika oduševila i oberučke je prihvatila poziv:
- Objasnili su joj da se kuća nalazi pored Dunava i da sa njihovog imanja puca divan pogled na reku. Monika je rekla da joj se sve to dopada i da će doći kod njih čim joj obaveze dozvole.
Foto: Printscreen You Tube
Sloboda Mićalović i Vojin Ćetković
Vojin i Sloboda su pre tri godine bili Monikini gosti u Parizu. Supružnici su u Gradu svetlosti proslavili godišnjicu braka, pa su iskoristili priliku da se vide sa Belučijevom u jednom restoranu.
- Ovo će biti lepa prilika da se poznati glumački par oduži svetski poznatoj glumici na gostoprimstvu. Vojin je najavio da će joj spremati naše specijalitete kada budu u Čortanovcima - završava priču naš izvor.
Voli da peca
Boba i Vojin su 2012. godine kupili imanje u Sremu i tamo sada provode veći deo godine.
- Kuću sam najviše sagradio zbog naših ćerki Vere i Mile, kako bi imale dvorište za igru i bile na čistom vazduhu. Oko kuće ima mesta za roštiljanje, neki kotlić ili sač, a ja volim da kuvam. Dobar sam i pecaroš, tako da je super što nam je i Dunav blizu kuće - kaže Ćetković.
Monika: Obožavam Srbe!
Monika Beluči je poslednji put boravila u Beogradu 2017. godine kao specijalna gošća Festa. Tom prilikom je istakla koliko voli Srbe i našu zemlju.
- Veoma sam srećna što sam ponovo kod vas. Mnogo sam vremena provela ovde i upoznala sam sjajne ljude. Nadam se da ću ponovo doći kod vas - rekla je tada prelepa Italijanka.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ruska nafta ponovo je među najtraženijim energentima na svetskom tržištu, i to bez popusta koji je Moskva ranije nudila kupcima, navodi britanski portal Unherd, ukazujući da su sukobi na Bliskom istoku promenili globalne energetske tokove.
Teška saobraćajna nesreća u kojoj je život izgubio Dragan Lazić (32) iz Brestača, rođeni brat pevača Darka Lazića, dogodila se 11. marta oko 17 časova na putu u blizini Vladimiraca kod Šapca.
"Dan kada je Vučić narodu pucao u leđa", naslov je koji povezuje tajkunsko trojstvo Nova S, Radar, N1 i pripoveda o "korišćenju zvučnog topa" 15. marta na protestima u Beogradu.
Predsednik Odbora za pravosuđe i narodni poslanik SNS Uglješa Mrdić predložiće izmenu propisa kako nesposobni tužioci u Javnom tužilaštvu za organizovani kriminal (JTOK) ne bi primali i do tri puta veće plate od svojih kolega.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Veljko Odalović, predsednik komisije Vlade Srbije za nestala lica gostujući u Info jutru komentarisao je nezavidnu poziciju premijera lažne države Aljbina Kurtija.
U novoj emisiji „Dobro veče Srbadijo" urednik i voditelj Igor Ćurčić ugostio je ministarku za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milicu Đurđević Stamenkovski, zatim Maju Kovačevič majku jedanaestoro dece i Emiliju Ivanišević koja je na svet donela 7 dečaka, za sada.
Gavrilo Kovačević, predsednik opštine Zemun, Goran Karadžić, direktor JP Stara planina i Saša Milovanović, direktor Srpskog telegrafa gostujući u Info jutru govorili su o predstojećim lokalnim izborima.
Međunarodni kriminal povezan sa trgovinom drogom sve ozbiljnije ugrožava stabilnost Belgije, a istražitelji upozoravaju da je takozvani "balkanski kartel" poslednjih godina značajno ojačao svoju mrežu u toj zemlji.
Mustafa Denis (30) iz Čeneja biće 17. marta izveden pred Viši sud u Novom Sadu, gde će se naći na optuženičkoj klupi zbog sumnje da je u noći između 2. i 3. februara 2024. godine oštrim predmetom usmrtio svog komšiju (78).
Viši sud u Novom Sadu je izrekao meru bezbednosti obaveznog lečenja i čuvanja u zdravstvenoj ustanovi Mihajlu Kotarliću (22), optuženom da je u februaru prošle godine na svirep način ubio svoju majku.
Ukrajina pokušava da postigne potpunu energetsku blokadu Mađarske napadom na gasovod "Turski tok" nakon zatvaranja naftovoda "Družba", izjavio je mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto.
Mnogi ljudi bacaju beli luk čim se pojave mali zeleni izdanci, misleći da je pokvaren ili otrovan. Istina je sasvim suprotna proklijali luk je potpuno jestiv i čak zdraviji od svežeg.
Samsung testira nove silikonsko-karbonske baterije za telefone kapaciteta do 18.000 mAh, koje bi u budućnosti mogle drastično produžiti trajanje baterije.
Nakon teške nesreće koja je zadesila porodicu pevača Darka Lazića, čiji je brat poginuo u saobraćajnoj nesreći, oglasio se predsednik šabačkog moto kluba "Batana", Nenad Gavrilović, poznatiji kao Gavra.
Brat Darka Lazića stradao je juče u saobraćajnoj nesreći, a ispred porodične kuće u Brestaču skupljaju se prijatelji koji dolaze da izjave saučešće neutešnoj majci Branki Lazić, kao i ostatku porodice koja je zavijena u crno.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar