PRINC HARI PRVI PUT JAVNO O NAPUŠTANJU KRALJEVSKE PORODICE: Uradio sam ono što bi... /VIDEO/
Princ Hari kaže da je od kraljevskih dužnosti odstupio jer je britanska štampa bila "toksična" i "uništavala" je njegovo mentalno zdravlje
26.02.2021
11:08
Showbiz
Kada se nađu u društvu poznatih, bogatih fudbalera, brojne žene u startu postaju obeležene epitetima žena lakog morala ili pak da su sponzoruše.
Ali uvek postoji i druga strana. Postoje brojne žene koje su uspešne, ostvarene i ne zavise od svog partnera, te time demantuju ovaj loš glas.
U nastavku izdvajamo listu najuspešnijih žena fudbalera, koje su najmanje poznate po svojim brakovima.
Viktorija Bekam
Ona koja, zbog svoje popularnosti, verovatno najviše zaslužuje da se nađe na vrhu ove liste je naravno Viktorija Bekam. Iako je u braku sa Dejvidom Bekamom od 1999. godine, Viktorija slavu nije stekla izgovorivši sudbonosno “da”. Još i pre nego što je upoznala legendarnog fudbalera, Viktorija je bila poznata Britanskoj i svetskoj javnosti.
Iskoristivši svoju ljubav prema modi, Viktorija je vremenom svoju karijeru preusmerila ka modnoj industriji i 2008. godine pokrenula svoju modnu liniju. Patentirala je svoju liniju famerki pod nazivom VB Rock, a kasnije i svoju liniju naočara.
Viktorija je danas, jedna je od najfotografisanijih žena na svetu, a mnogi je smatraju istinskom modnom ikonom.
Iako je žena jednog od najpoznatijih fudbalera, Viktorija je svojom sposobnošću postigla da je ne prepoznaju po tome, već je od svog imena napravila istinski brend.
Slavu je strekla devedesetih godina kao članica pop grupe Spice Girls. Nakon što je poznata grupa izdala debitantski album 1996. godine, isti doživaljava veliki uspeh i prodat je u više od 20 miliona primeraka širom sveta. Iako se grupa raspala 2000. godine, Bekamova je započela svoju solo muzičku karijeru.
Helena Seger
Ništa manje uspešna nije ni Helena Seger, žena Zlatana Ibrahimovića. Zbog svoje nenametljivosti, slabog eksponiranja u medijima svetska javnost je slabo upućena u njen privatni život i činjenicu da je žena slavnog fudbalera. Međutim, u svetu biznisa je više nego poznata i cenjena.
Helena je rođena 1970. godine u Švedskoj i diplomirani je ekonomista. Naoružana diplomom i znanjem započela je profesionalnu karijeru radeći za nekoliko multinacionalnih kompanija.
Može da se pohvali radom u kompanijama poput “Disel-a”, “Replay-a”, “Rabbit-a”, “JC”, ali i kao neko ko je bio marketing menadžer u FlyMe.
Kada je upoznala Ibrahimovića, Helena je već bila uspešna i ostvarena žena, bogata, sa karijerom iza sebe.
“Kada sam upoznala Zlatana, imao je 21 godinu, a ja 32, imala sam karijeru i bogatstvo i nije mi bio potreban fudbaler da me hrani. Bila sam samostalna, a on čak nije bio ni moj tip muškarca”, istakla je jednom prilikom Segerova.
Poznato je da ovaj bračni par ulaže u nekretnine, a mnogi smatraju da je ona najzaslužnija za to što je Ibrahimović jedan od najbogatijih sportista današnjice.
Šakira
Ne treba posebno najavljivati ni Šakiru. O njenoj karijeri se mnogo više zna nego da je u braku sa fudbalerom Barselone Pikeom.
Šakira Isabel Mebarak Ripol poznata je kolumbijska pevačica i tekstopisac. Zahvaljujući albumima “Pies Descalzos” i “Donde Estan los Ladrones” stekla je slavu u Latinskoj Americi i za svega par godina uspela je da proda preko 10 miliona albuma samo na tom području.
Njena pesma za FIFA Svetski Kup 2010. godine, “Waka Waka”, postala je najprodavanija pesma sa ovog događaja ikada. Pored 10 miliona prodatih kopija, spot za pesmu pogledalo je dve milijarde ljudi, zbog čega se ubraja u jedan od najgledanijih video klipova na Youtube-u.
Od 2012. pa do 2015. godine, magazin Forbes ju je uvrštavao među 100 najuticajnijih žena na svetu. 2017. godine. Pored toga Šakira je UNICEF-ov ambasador.
Poznata pevačica ima 3 Grammy, 13 Latin Grammy, 5 MTV Video Music, 7 Billboard Music i 39 Billboard Latin Music nagrada. Procenjuje se da je prodala oko 140 miliona albuma. Takođe, Šakira ima četiri od 20 najprodavanijih hitova u 2000. godinama, što je više od bilo kojeg umetnika do danas.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je u Nacionalnom dnevniku TV Pink i u jednom trenutku uputio moćnu poruku svim građanima naše zemlje.
08.06.2026
19:44
Prošlog četvrtka u centru Čačka okupilo se dvadesetak blokadera, a tokom skupa napadnut je Milinko Tomašević - snimatelj "Glasa zapadne Srbije" i "TV Lav Plus."
08.06.2026
17:18
Damir Agović - vođa blokada u Gornjem Milanovcu je, prema podacima do kojih su došli novinari, bio izuzetno loš đak. Pa kao neko ko je jedva završio srednju školu upitno je - koliko on može da bude svetli primer mladima?
08.06.2026
17:01
Ivica Dačić, ministar unutrašnjih poslova, oglasio se na svom Instagram nalogu iz Slovačke, gde boravi u zvaničnoj poseti.
08.06.2026
19:25
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić na početku obražanja u Nacionalnom dnevniku na TV Pink govorio je o jučerašnjim izborima na Kosovu i Metohiji..
08.06.2026
18:55
Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.
07.06.2026
11:11
Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" večeras od 20h, jer vam donosimo zanimljive informacije.
06.06.2026
10:55
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
05.06.2026
16:31
U današnjoj emisiji "Da se ne lažemo" autor i voditelj emisije Novica Popović ugostiće Vladiku topličkog Petra.
05.06.2026
14:01
Kao novinar Informera, provela sam 18 dana sa vernicima koji su čekali Pojas Presvete Bogorodice i svedočila čudima koja se viđaju jednom u životu.
08.06.2026
20:00
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić govorio je o planiranim ulaganjima u zdravstveni sistem Srbije.
08.06.2026
19:28
Na aerodromu u Bejrutu juče je odata počast srpskom naredniku Milovanu Jovanoviću (36), mirovnjaku UNIFIL-a koji je preminuo u četvrtak od posledica ranjavanja.
08.06.2026
15:27
Užički hvatač zmija Arsenije Hadži Basur Zmaj danas je uhvatio mladog i malog poskoka, koji je opasan koliko i stariji iz vrste.
08.06.2026
18:28
Završena je 59. epizoda druge sezone "Političkog kviza" na Informer TV, koja je gledaoce do samog kraja držala kraj malih ekrana.
08.06.2026
17:18
Nakon gotovo svakog masovnog zločina istražitelji pokušavaju da pronađu odgovor na isto pitanje - da li je tragedija mogla da bude sprečena? U mnogim slučajevima odgovor su pronašli među papirima, beleškama i zapisima koje su počinioci ostavili iza sebe.
08.06.2026
20:00
Na društvenim mrežama je objavljena dirljiva oproštajna poruka od S. R. (27), državljanke Srbije, koja je nastradala proteklog vikenda u nesreći na Prokletijama.
08.06.2026
20:01
Trebinjski frizer Dražen Milović, osumnjičen je kao deo narko-ekipe okupljene oko Vukašina Vojinovića i jednog od vođa takozvanog "Grand klana" Aleksandra Mijajlovića.
08.06.2026
19:00
Barska policija uhapsila je D.D. (55) iz tog grada zbog sumnje da je počinila krivično delo neovlašćeno prikupljanje i korišćenje ličnih podataka.
08.06.2026
18:14
Na planini Prokletije pronađeno je telo državljanke Srbije (27), koja je stradala tokom planinarenja. Spasioci su uz pomoć helikoptera okončali višednevnu potragu na izuzetno nepristupačnom terenu.
08.06.2026
16:44
Iranski Nacionalni savet bezbednosti upozorio je Sjedinjene Američke Države i Izrael da ne naprave još jednu grešku, jer će u suprotnom region za njih postati "pakao", preneo je Skaj njuz.
08.06.2026
18:20
Ruske oružane snage pokrenule su još jedan masovni napad na ciljeve ukrajinskih oružanih snaga.
08.06.2026
17:51
Izrael je obustavio udare na Iran na zahtev američkog predsednika Donalda Trampa, izjavio je danas visoki izraelski zvaničnik.
08.06.2026
17:12
Turska je danas demantovala tvrdnje Kipra da su "turski borbeni avioni uznemiravali avione ministara odbrane EU".
08.06.2026
16:53
Isprobajte recept za grčki posni prebranac koji je toliko dobar da će vas već posle prvog zalogaja raspametiti.
08.06.2026
20:00
Snimak mopsa Vini koji svoju dužnost dadilje shvata veoma ozbiljno je osvojio internet.
08.06.2026
17:40
OpenAI navodno predstavlja "Dreaming V3" kao novu verziju sistema memorije za ChatGPT, koja bi trebalo da omogući da razgovori budu mnogo prilagođeniji svakom korisniku.
08.06.2026
18:00
Meri Filips, poznata šminkerka mnogih slavnih dama, otkrila je trik koji pomaže da lice izgleda sveže i prirodno, a šminka ostane postojana od jutra do večeri.
08.06.2026
17:00
Grčka već godinama važi za omiljenu letnju destinaciju srpskih turista, a posebno se izdvaja Halkidiki. Pet je razloga zašto Srbi već godinama biraju ovu destinaciju.
08.06.2026
16:20
Domaća javna scena oduvek je bila prepuna atraktivnih žena koje osim uspešne karijere privlače pažnju i besprekornim izgledom. Danas vi birate najzgodniju!
08.06.2026
17:41
Verenik Mine Kostić, Mane Ćuruvija Kasper oglasio se kratko za medije i otkrio u kakvom je stanju pevačica.
08.06.2026
18:57
Ćerka Zdravka Čolića danas je na svom Instagramu podelila srećne vesti oglasivši se iz crkve! Čolina naslednica danas ima veliki razlog za slavlje.
08.06.2026
19:51
Ćerka Sinana Sakića Đulkica Sakić, nedavno je posetila Loznicu, a prizor porodične kuće na koju je njen brat Rašid bacio bombu izazvao je lavinu emocija.
08.06.2026
19:26
Rijaliti učesnica Anastasija Brčić kažnjena je šestomesečnim honorarom, zbog čega će do kraja "Elite 9" biti bez dinara.
08.06.2026
17:15
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.