OVA POPULARNA PEVAČICA JE DO SADA DOBILA PET VERENIČKIH PRSTENJA! Najjeftiniji koštao 100.000, a evo ko je iskeširao NAJSKUPLJI /FOTO/
Podeli vest
Poslednji raskid veridbe Dženifer Lopez, peti po redu, nije došao kao grom iz vedrog neba. Latino diva se sa svojim sadašnjim izabranikom više puta svađala, mirila, a posle poslednjeg raskida verdibe ponovo su uspeli da nađu zajednički jezik. Pre Aleksa Rodrigeza je planirala brak sa još četvoricom muškaraca, a svaki verenik je, logično, Džej Lo kupio i prigodan prsten kao simbol vernosti i obećanja
Čuvena voditeljka Vendi Vilijams je svom zvaničnom Tviter nalogu objavila fotografije vereničkog prstenja slavne Džej Lo uz pitanje koji verenički prsten Dženifer Lopez vam je omiljeni.
Dženifer Lopez (51) svoj nadimak Džej Lo koristi na društvenim mrežama i godinama je njen zaštitni znak po kome je prepoznatljiva
09.04.2021
18:13
Osim vereničkog prstenja, ovo je spisak verenika Džej Lo, koji svakako nije kratak. Takođe, tu su i cene vereničkog prstenja, koje se protežu od 100.000 dolara do četiri miliona, prenosi Telegraf.
Prvi verenik Džej Lo zvao se Odžani Noa i sa njim je bila i u braku, ali samo godinu dana. Venčali su se 1997. godine, a Noa je posle razvoda nastavio da živi daleko od očiju javnosti.
Noa je Kubanac, a Dženifer je upoznao u restoranu u kom je bio konobar. Posle razvoda ona je uspela sudski da ga spreči da objavi knjigu o njihovom braku, a probao je da objavi i video snimke sa njihovog medenog meseca, što je pevačica takođe uspela da zaustavi.
Drugi put se verila i udala za Krisa Džada koji je bio plesač u njenoj trupi.
Ni sa njim nije ostala dugo, takođe se razvela posle godinu dana. Kris je Dženifer poklonio verenički prsten od milion dolara.
Jedno od najvećih iznenađenja bio je glumac Ben Aflek koji ju je zaprosio 2002, a onda su raskinuli pred samo venčanje 2004. Ostali su svih ovih godina u kontaktu.
- Čujemo se s vremena na vreme i ja je veoma poštujem. Zar nije neverovatno da neko svoj najveći filmski hit snimi u 50. godini - rekao je Aflek o bivšoj.
Ubrzo posle raskida s njim, Dženifer je ušla u vezu sa Markom Antonijem za kog se takođe udala. Brak je trajao od 2004. do 2014. i to je i najduža njena veza. U brak s njim je ušla samo nekoliko dana pošto se Mark razveo od bivše žene. Venčanje je održano u njihovoj vili na Beverli Hilsu sa 40-ak gostiju.
Četiri godine kasnije dočekali su i blizance – Maksimilijana i Emu. Sve je izgledao kao velika ljubavna idila, išlo im je jednako dobro na privatnom i na poslovnom planu, ali onda se velika ljubav ugasila. Ostali su u dobrim odnosima i danas zajedno odgajaju svoje blizance.
Kako je sama rekla 2017. je u njen život došla srodna duša, sportista u penziji – Aleks Rodrigez. Dve godine Džen je sijala od ljubavi i nije se razdvajala od njega.
Onda su se 2019. verili dok su bili na odmoru. Od tada do sada raskidali su nekoliko puta i ponovo se mirili, sve do pre neki dan kad je objavljeno da su po svemu sudeći definitivno raskinuli veridbu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Kineski predsednik Si Đinping, prema procenama američke obaveštajne zajednice, pokazuje znake duboke i sve izraženije sumnjičavosti, što u Vašingtonu izaziva ozbiljnu zabrinutost zbog stabilnosti vrha kineskog vojnog i političkog sistema, piše Njujork tajms pozivajući se na više izvora upoznatih sa tim analizama.
U Hrvatskoj ne kriju opsesiju Srbijom, pa je i njihova tajna agentura usmerena da ovde vršlja i vrbuje saradnike u svim strukturama zarad ostvarivanja različitih ciljeva - sada je plan da Srbiju ometaju u tome da ima još jedan dotok nafte u državu.
U Hrvatskoj ne kriju opsesiju Srbijom, pa je i njihova tajna agentura usmerena da ovde vršlja i vrbuje saradnike u svim strukturama zarad ostvarivanja različitih ciljeva - sada je plan da Srbiju ometaju u tome da ima još jedan dotok nafte u državu.
Narodni poslanik, lider Ekološkog ustanka i blokader Aleksandar Jovanović Ćuta je tokom nedavnog televizijskog gostovanja jasno stavio do znanja svima da se kaje zbog podrške blokaderima.
Jedan od glavnih antisrba i lobista Aljbina Kurtija Andreas Šider dobio je počasni doktorat Univerziteta "Ismail Ćemali" u Vljori, što je izazvalo kritike austrijske FPO stranke koja upozorava da se radi o politički spornoj nagradi
Plavi tim je u borbi za nominacije savladao Crveni sa 8:6 posle neizvesne borbe, dok je pre toga Lana Stanišić osvojila dodatni život. Epizodu je obeležio i Jovan Radulović Jodžir koji je imao nezgodan problem sa desnim okom.
Tokom jedne borbe voda je prsnulo u desno oko Jovana Radulovića Jodžira i nakratko mu poremetila vid. Zbog te situacije, on je prekinuo borbu koja je na fer predlog Jovana Ikića ponovljena.
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.
U većem delu zemlje danas će biti promenljivo oblačno, u košavskom području i na planinama i vetrovito, a posle podne i uveče u Bačkoj, Sremu i zapadnoj Srbiji ponegde sa kratkotrajnom kišom. Temperatura će se kretati od -3 do 14 stepeni.
Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić oglasio se povodom hapšenja osoba koje se sumnjiče da su bacile bombu na kuću Zdravka Čolića.
Crnogorska policija intezivno traga za bivšom specijalnom državnom tužiteljkom Lidijom Mitrović kako bi je privela na izdržavanje kazne zatvora, međutim, kako se prenosi, ona je pre "nestanka" ostavila porodici pismo.
Dragan Joksović Jokso (42), šef jugoslovenske mafije u Švedskoj i kum Željka Ražnatovića Arkana (48) ubijen je na današnji dan pre 28 godina u foajeu stokholmskog hipodroma "Solvala".
Snažan sredozemni ciklon sinoć i noćas doneo je izražene vremenske neprilike širom Hrvatske i visok plimski talas koji je potopio delove obale u Dalmaciji.
Ministar spoljnih poslova Mađarske Peter Sijarto izjavio je tokom posete Tajlandu da je jasno ko će pobediti u ratu u Ukrajini i poručio da je potpuno nepotrebno da Evropska unija ''produžava ubijanje'' trošenjem milijardi evra za Ukrajinu.
Gotovo svako domaćinstvo ima bar jednu čarapu bez para, a pitanje gde nestaju tokom pranja i dalje zbunjuje mnoge. Iako deluje kao mala misterija, razlozi su sasvim jednostavni i lako objašnjivi.
Ćerka pokojnog pevača Sinana Sakića, Đulkica Sakić, podelila je potresnu i iskrenu ispovest o višegodišnjoj borbi sa karcinomom, kroz koju je prolazila ne samo ona, već i njena porodica.
Pevačica Mina Kostić ispričala je kako je srodna duša sa svojim verenikom Manetom Ćuruvijom Kasperom i da između njih jedino može da stane Isus, jer kako kaže, sve što ima duguje Bogu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar