Holivudski glumac poreklom iz Meksika Dani Treho (80), napao je fizički čoveka koji ga je 4. jula, na paradi povodom Dana nezavisnosti Amerike, gađao balonom punim vode.
Izlazili su iz cirkusa, kada su dva muškarca prišla 29-godišnjoj ženi i naredila joj da joj preda tašnu i ključeve od vozila.
04.07.2024
11:54
Simpatičan video budućeg kralja koji na električnom trotinetu "kruzira" oko dvorca u kom živi njegov otac kralj Čarls obišao je društvene mreže.
Mnogi su ovaj, za prestolonaslednika neočekivani potez, okarakterisali kao beskrajno prijatan i zabavan, a iako se može činiti kao novina, Vilijamova ljubav prema ovakvim vozilima nije nikakva novost.
Mediji su već prošle godine izveštavali o princu koji je investirao u ovaj moderni način transporta kako bi efikasnije obavljao svoje obaveze na Vindzor imanju.
Foto: EPAIMAGES
Trotinet mu omogućava da brzo pređe desetominutnu vožnju od Vindzora, gde živi njegov otac do Adelaid kolibe, doma u kom živi sa suprugom Kejt Midlton i njihovom decom.
Iznad svega, Vilijam je poznat po svom snažnom zalaganju za ekološku održivost. Izbor električnog trotineta nije samo praktičan, već i u skladu sa njegovom inicijativom vezanom za "Earthshot" nagradu, koja promoviše inovativna rešenja za zaštitu životne sredine.
Kroz ovaj gest, stariji sin ledi Dajane ne samo što pokazuje da ide u korak sa vremenom i najnovijim trendovima, već i podseća na važnost svakodnevnih akcija u borbi za bolju budućnost naše planete.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Holivudski glumac poreklom iz Meksika Dani Treho (80), napao je fizički čoveka koji ga je 4. jula, na paradi povodom Dana nezavisnosti Amerike, gađao balonom punim vode.
Među studentskom populacijom spekuliše se da su se u učionici broj 513 na Filozofskom fakultetu Univerziteta u Beogradu nalazila pirotehnička sredstva, koja su u kasnim večernjim časovima 26. marta 2026. godine upotrebljena u hodniku ove visokoškolske ustanove, neposredno pre tragičnog događaja u kojem je život izgubila Milica Živković.
Dekan Filozofskog fakulteta Danijel Sinani pokušao je da krivicu, za strašnu tragediju na toj visokoškolskoj ustanovi, kada je poginula studentkinja Milica Živković, svali na radnike obezbeđenja.
Dekan Filozofskog fakulteta Danijel Sinani pokušao je da krivicu, za strašnu tragediju na toj visokoškolskoj ustanovi, kada je poginula studentkinja Milica Živković, svali na radnike obezbeđenja.
Mirjana Pajković, bivša crnogorska državna funkcionerka, smatra da bi je "pojeo mrak" da se nije pojavljivala u javnosti nakon što su eksplicitni snimci na kojima je ona obišli region.
Dan koji je Srbiju zavio u tugu završio se scenama koje su izazvale burne reakcije u javnosti. Samo nekoliko sati nakon tragične vesti o stradanju mlade studentkinje Milice Živković, na gradskom trgu u Čačku održana je predstava koja je okupila više desetina građana.
Profesorka doktorka Dragana Mitrović sa Fakulteta političkih nauka gostujući u Info jutru komentarisala je uznemirujuć događaj sa Filozofskog fakulteta gde je jedna devojka poginula.
Režiser Dragoslav Bokan gostovao je u emisiji "Info jutro" na Informer TV i tom prilikom govorio je o komentarima sa jučerašnje tribine u Knjaževcu, na kojoj je bio i naš glavni urednik Dragan J. Vučićević, marketinški stručnjak Nebojša Krstić i predsednik opštine Knjaževac Milan Đokić.
Posebno teška emisija, kako za urednika i voditelja Igora Ćurčića, tako i za njegove goste – godišnjica zločinačkog NATO Bombardovanja SRJ, Srbije pre svega.
Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.
Smešten duboko u klisuri reke Gornjačke, Manastir Gornjak važi za jedno od najmisterioznijih mesta u Srbiji, za koje vernici veruju da poseduje isceliteljske moći.
Rekonstrukcija gradskog trga u Ljigu je počela, a njenim završetkom ova opština će dobiti savremeno uređeni javni prostor prilagođen potrebama građana svih generacija.
U banjalučkoj Osnovnoj školi "Jovan Dučić" u Zalužanima, jedan učenik je umesto crteža toplog doma, na čas engleskog doneo skicu učionice i školskih kancelarija sa inicijalima učenika i učiteljice i napravio je tzv. "listu za odstrel".
Beogradska policija u četvrtak uhapsila je M. K. (31) zbog sumnje da je brutalno pretukao S. P. u naselju Voždovac, nanevši mu trajne i teške telesne povrede.
Sjedinjene Američke Države sa sigurnošću mogu da potvrde da su uništile tek oko trećinu ogromnog raketnog arsenala Irana, pokazuju najnoviji američki obaveštajni podaci.
Sastanak šefova spoljnopolitičkih resora "Grupe sedam" (G7) završiće se bez zajedničkog završnog saopštenja usled neslaganja između Sjedinjenih Američkih Država i njihovih evropskih saveznika, piše agencija Frans pres, pozivajući se na anonimni diplomatski izvor.
Kopnena operacija Amerike u Iranu dovešće do veoma teške situacije za same SAD, a Teheran je više puta poručio da će u tom slučaju imati "odrešene ruke", izjavio je za RIA Novosti zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev.
Folker Radiša Trajković Đani isprozivao je poznate koji su nedavno bili zaglavljeni na Maldivima, a sada je Dado Polumenta koji je bio među njima odgovorio kolegi.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar