• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: S. K.

30.07.2024

08:23

Sin Anđeline Džoli i Breda Pita imao tešku saobraćajnu nesreću! Evo u kakvom je stanju

Reuters/shutterstock

Showbiz

Sin Anđeline Džoli i Breda Pita imao tešku saobraćajnu nesreću! Evo u kakvom je stanju

Podeli vest

Sin Anđeline Džoli i Breda Pita Paks Džoli-Pit povređen je u teškoj saobraćajnoj nesreći i hitno je hospitalizovan.

Prema navodima medija, Paks (20) je bio na svom električnom motociklu kada je udario u automobil. Nesreća se dogodila u Los Anđelesu.

Prema navodima, Paks u trenutku sudara nije imao zaštitnu kacigu i žalio se da ga boli glava.

Kako su saopštili iz policije za TMZ, nesreća se dogodila oko 17 časova na raskrsnici dve izuzetno prometne ulice. Paks je udario u gepek automobil koji je stajao na semaforu.

Vozač automobila je odmah izašao iz vozila da vidi šta je sa Paksom, a ubrzo su na mesto nesreće stigle policijske i ekipe hitne pomoći.

Svedoci navode da se Paks žalio da ga boli kuk i da je imao povrede glave, zbog čega je hitno transportovan u bolnicu.

Strahovalo se da Paks ima krvarenje na mozgu, ali je sin čuvenog holivudskog para sada stabilno.

Paks je četvrto od šestoro deca Breda i Anđeline. Mediji navode da je u poslednje vreme često viđan kako krstari na svom električnom motociklu i da gotovo nikad nema kacigu.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Blokaderima će pozliti! Kakve reči o Srbiji: Američki ekonomista ne štedi pohvale - Sve čestitke!
Politika

Blokaderima će pozliti! Kakve reči o Srbiji: Američki ekonomista ne štedi pohvale - Sve čestitke!

Srbija je na pravom putu, a u budućnosti treba da obezbedi vrhunsko obrazovanje na fakultetima u saradnji sa vodećim univerzitetima širom sveta i izgradi data centre kako bi bila konkurentna na međunarodnom nivou, izjavio je američki profesor ekonomije, akademik i svetski priznati geopolitički analitičar Džefri Saks u intervjuu koji je vodio ministar finansija Srbije Siniša Mali.

25.12.2025

14:03

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Magazin

Džet set