Snimanje scena seksa u filmu je uvek veoma škakljiva tema, koju bi svi najradije izbegli. Danijel Krejg ih ima dosta u filmu "Kvir" koji se bavi ljubavnom vezom između dva muškarca, i vrlo rado priča o tome.
Dodatno je sve "zabiberio" ulogom u filmu koji je režirao Luka Gvadanjino, reditelj koji ne preza od eksplicitnih scena seksa.
- Snimam scene seksa još od vremena kada sam radio svoj kratki film "Qui" sa 22 godine. Uvek sam sebi govorio - ako toj sceni pridaješ previše svesnosti, postaje nešto što ne bi trebalo da bude - rekao je Gvadanjino, dodajući:
Foto: Printscreen/Youtube
Danijel Krejg u filmu "Kvir"
- Kvalitet filma podrazumeva da navedeš publiku da se preda onome što gleda, bez osude, bez osećaja laži, već da u ono što vidi na ekranu potpuno poveruje.
U nekim scenama seksa u filmu "Kvir" mogu se čak mogu videti tragovi sperme.
Foto: Printscreen/Youtube
Danijel Krejg i Dru Starki u filmu "Kvir"
Dok je Krejg razgovarao sa svojim partnerom iz filma Druom Starkijem, za intervju za Variety, glumci su raspravljali o spermi koja se može videti u uvodnim kadrovima.
- Vidiš, zato moraš ponovo da pogledaš film - rekao je Krejg novinaru koji nije primetio taj detalj.
- U jednom trenutku bilo je toga mnogo više, ali i dalje je malo prisutno. To je mali uskršnji detalj - rekao je Krejg.
Foto: Printscreen/Youtube
Danijel Krejg i Dru Starki u filmu "Kvir"
Kada su ga pitali da li je sperma koja se može videti "autentična", Krejg je odgovorio:
- To je veoma, veoma tajni recept.
Reditelj je rekao da se ipak radi o ranoj verziji filma, gde može da se vidi sperma.
- Verovatno su videli ranu verziju. Postojala je scena sa čaršavima na kojima je bila sperma. Kasnije je uklonjena. Ali, naravno, i dalje ima puno sperme u filmu - rekao je Gvadanjino.
S druge strane, Dru Starki partner Krejga u filmu, kaže da nema ništa sporno u otvorenim scenama seksa.
Foto: Printscreen/Youtube
Danijel Krejg i Dru Starki u filmu "Kvir"
- Možemo da uzmemo naše telefone i odemo na bilo koji sajt i vidimo šta god poželimo - rekao je, dodajući da je film ipak "potekao iz ljubavnog mesta koje je mnogo dublje od nehotično izabranih slika".
Krejg je o snimanju seksualnih scena istakao:
- Moraš malo da ostaviš svoj ego pred vratima. Moraš nekako da pustiš sve. Nema pravila - kaže Krejg.
Iako je Kamala dobila podršku sa svih strana, od vodećih holivudskih zvezda do najpoznatijih influensera, izgleda da to ipak nije bilo dovoljno da joj osigura pobedu. Lista slavnih imena koja su otvoreno stala uz Harisovu bila je impresivna, uključujući armadu glumaca, muzičara i javnih ličnosti koje su se mesecima trudile da motivišu birače. Ali, uprkos podršci holivudske elite, birači su odlučili drugačije.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Kako nezvanično saznaje Informer, u Palati pravde u petak popodne odvijala se prava drama nakon saslušanja Veselina Veska Milića, jer je njegov advokat Nemanja Vasiljević odbijao da tužilaštvu preda ključne dokaze.
Luka Đorđević, koji je u emisiji „Utisak nedelje“ kod Olje Bećković predstavljen kao student Pravnog fakulteta, zapravo je stranački aktivista – poverenik Organizacije mladih Narodnog pokreta Srbije Miroslava Aleksića u Nišu!
Student Pravnog fakulteta u Nišu, Luka Đorđević, u emisiji Utisak nedelje na tajkunskoj Nova S, umislio je da je politička zvezda, a pred kamerama je pokazao da je elementarno nepismen.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave saobraćajne policije, od 18. do 31. maja ove godine, sprovodiće VI centralnu akciju pojačane kontrole saobraćaja na putevima u Srbiji.
Nova serija automobila "Ford kuga" potpuno je osvežena, moderna i dovoljno velika za prosečnu porodicu. Proizvođač je ovoga puta bacio akcenat i na ekonomičnost. Njegova cena u Srbiji kreće od od 26.990 evra.
Od sutra, 18. maja, Ulica gospodara Vučića biće zatvorena za saobraćaj zbog radova na redovnom održavanju, a tokom izvođenja tih radova GSP linije 46 i 55 saobraćaće izmenjenom trasom.
Na današnji dan, 17. maja 1395. godine, u bici na Rovinama poginuo je Marko Mrnjavčević, u narodu poznatiji kao Kraljević Marko, ličnost koja već više od šest vekova živi istovremeno u istoriji i legendi.
Policija je u popodnevnim časovima obaveštena o neobičnom i alarmantnom prizoru na jezeru Bečmenska bara, gde je oko 17.20 časova primećen automobil koji pluta prevrnut na krovu.
Šest osoba povređeno je u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u subotu oko podne, na auto-putu kod Begaljice, u smeru ka Beogradu, kada su se sudarila tri putnička vozila.
Glavni iranski pregovarač i predsednik parlamenta Mohamed Bager Kalibaf sastao se danas sa pakistanskim ministrom unutrašnjih poslova Mohsinom Nakvijem, koji je izrazio nadu u zaključenje pregovora između Sjedinjenih Američkih Država i Irana.
Predsednik SAD Donald Tramp upozorio je Iran da "sat otkucava i da bi trebalo da požure, brzo, ili od njih neće ostati ništa", u objavi na platformi Truth Social.
Iranski predsednik Masud Pezeškijan izjavio je danas da je cilj američko-izraelskih napada na Iran da u toj zemlji “rašire nesigurnost davanjem podrške terorističkim grupama”, dodajući da u tome nisu uspeli.
Kompozitor Goran Ratković Rale kaže da je spreman da ispravi greške iz prošlosti prema bivšoj supruzi i ističe da Ana Nikolić nema nikakve veze sa tim.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar