Autor: Beta/Informer

23.08.2020

22:31

ZLATIBORU PRVI SUPERLIGAŠKI BOD! Voždovac se izvukao, Vojvodina minimalcem najavila duel sa Partizanom!

Fudbaleri Mladosti iz Lučana pobedili su večeras na svom terenu Rad sa 1:0, u utakmici petog kola Super lige Srbije

Jedini gol postigao je Aleksandar Ješić u 80. minutu.

HITNA KONFERENCIJA U NOVOM SADU! Vojvodina traži izuzeće sudije Novaka Simovića!

U 84. minutu direktan crveni karton dobio je igrač domaćih Mladen Krajišnik.

Mladost ima četiri pobede i zauzima peto mesto na tabeli sa 12 bodova, koliko imaju trećeplasirani Partizan i četvrtoplasirani Spartak.

Poslednjeplasirani Rad je pretrpeo peti poraz i jedina je ekipa bez bodova.

Fudbaleri Voždovca i Zlatibora odigrali su u Beogradu nerešeno 1:1.

Zlatibor je poveo golom Milana Djokića u 69. minutu iz jedanaesterca, a domaći su izjednačili pogotkom Nikole Vujnovića u 78. minutu.

Beogradska ekipa je 11. na tabeli sa sedam bodova, a Zlatibor je pretposlednji sa jednim bodom.

Mačva i Novi Pazar odigrali su u Šapcu 1:1.

Domaći su poveli u 11. minutu kada je strelac bio Miloš Zukanović, a izjednačio je Ševkija Resić u 62. minutu. Novi Pazar je utakmicu završio sa desetoricom, pošto je drugi žuti karton dobio Abdulaje Sise.

Novi Pazar i Mačva imaju po četiri boda, na 13. i 14. mestu na tabeli.

Nešto ranije, Vojvodina je slavila u Kruševcu sa 1:0, a jedini gol postigao je Stefan Đorđević u 58. minutu.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

Aleksandar Vulin o izborima 2. juna: Vučić mora da se bavi izborima, ovo nisu lokalni izbori, hoće da slome kičmu Vučiću i našoj slobodarskoj politici

Gostujući u jutarnjem programu televizije Prva, Aleksandar Vulin je kazao da se 2. juna odlučuje o budućnosti Srbije, te da nije reč o lokalnim izborima koji se samo tako zovu. Vulin je kazao da na ovim izborima hoće da slome kičmu Vučiću da bismo se odrekli Republike Srpske, Kosova i Metohije, da bismo priznali da smo genocidan narod i uveli sankcije Rusiji.